Pc technika - úroveň 3-chodové

Všeobecné informace

Popis programu

PC technologie - Level 3 online kurz je ideální pro studenty, kteří vědí, jak používat počítače, ale chtějí přijmout, že další krok a dozvědět se více o různých komponent, které tvoří počítač a možná vzít jejich první kroky v kariéře jako počítačový technik , Cílem kurzu je poskytnout studentovi dobrou znalost PC Hardware, operační systém Windows, stejně jako návod na údržbu síťových a bezpečnostních otázkách.

Kurz zahrnuje následující jednotky: -

  • Unit 1 - Úvod do PC Hardware
  • Unit 2 - Komponenty PC hardware
  • Unit 3 - Instalace PC hardware
  • Unit 4 - Hardware Diagnostika a řešení potíží
  • Unit 5 - Podpora mobilních zařízení.
  • Unit 6 - síťových technologií
  • Lekce 7: Pochopení Internet
  • Unit 8: Operační systém Windows
  • Lekce 9: Zachování Windows
  • Unit 10: Zabezpečení systému Problémy & Controls

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu studenti obdrží PC Master Class Otevřené ocenění úrovně 3 vydání certifikátu s 8 Otevřené Awards úvěrů.

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní požadavky pro vstup ačkoliv, jak to je on-line kurzu bude student příjemnější práci na počítačích.

prosím Všimněte si,: Tento kurz zahrnuje použití počítače s operačním systémem Windows, takže není relevantní pro použití na počítačích Apple Mac, pokud máte nainstalovanou oddíl Windows.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoli za plně podporovaného výučního průkazu jednoleté a bude mít stálý přístup k osobním lektorem prostřednictvím e-mailu. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium, můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete lhůtě licenční jeden rok.

Posouzení

Ty budou hodnoceny na základě dokončených úkolů obsažených ve vzdělávacím programu. Vaše práce může být předložena do svého školitelem e-mailem nebo poštou po ukončení tréninku.

Poslední aktualizace Úno 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně