PGCert v mezinárodním právu o lidských právech

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

PGCert v mezinárodním právu o lidských právech

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Vstupní požadavky
2: 1 (nebo mezinárodní ekvivalent) v právu, humanitních vědách nebo společenských vědách; uchazečům s jinou relevantní kvalifikací nebo zkušenostmi
IELTS
7,0 (ne méně než 7,0 psaní, 6,5 čtení a 6,0 při mluvení a poslechu)
Pokud tyto známky nejsou splněny, jsou k dispozici přípravné kurzy angličtiny
Znalost mezinárodního systému lidských práv se stala základním požadavkem pro ty, kdo pracují na zlepšení lidských práv na celém světě. Tento program distančního učení byl navržen tak, aby vám umožnil studovat na částečný úvazek, aby odpovídal vašim závazkům.

Budete mít důkladné zakotvení v oblasti lidských práv a systémů, jakož i příležitost věnovat více odborných zájmů, jako jsou práva dítěte a mezinárodní trestní právo.

Tento kurz je navržen tak, aby zajistil dobré teoretické chápání práva v oblasti lidských práv, jakož i nejnovější poznatky o tom, jak v praxi fungují mezinárodní normy a systémy lidských práv.

Kurz je podporován Právnickým centrem pro lidská práva , který vede profesor David Harris a profesor Dominic McGoldrick.

Klíčová fakta

  • Tento program distančního učení lze studovat kdekoli na světě, s intenzivním obytným víkendem na univerzitě v Nottinghamu
  • Důsledně se umístil mezi nejlepšími světovými právními školami a umístil v celosvětovém žebříčku 100 nejlepších světových žebříčků podle tématu 2018
  • 81% našeho výzkumu bylo považováno za světovou špičku nebo mezinárodně vynikající v nejnovějším výzkumném rámci excelence
  • 96% právních postgraduatek v práci nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia

Detaily kurzu

Budete dokončovat 30 kreditů základních modulů a dalších 30 kreditů z výběru volitelných modulů.

Materiály

Tento kurz je převážně dodáván formou distančního vzdělávání a je určen k tomu, aby byl studován na částečný úvazek, aby splnil vaše závazky. Pro každý modul budete mít k dispozici rozsáhlé materiály včetně základního textu, případových studií, dalších otázek týkajících se čtení a testování.

Budete mít přístup ke čtecímu balíčku základních článků akademických článků pro každý modul. Veškerý materiál je poskytován online a pro každý modul bude k dispozici akademická podpora a diskusní fórum.

Intenzivní obytné zasedání

Na univerzitě v Nottinghamu se uskuteční jeden intenzivní obytný víkend. To poskytuje příležitost rozvinout své chápání prostřednictvím tradiční výuky tváří v tvář (přednášky, semináře a workshopy). Ty budou dodávány převážně akademickými pracovníky z University of Nottingham, některé zasedání také představují hostující lektoři.

Intenzivní výukové kurzy představují důležitý prvek programu, který pomáhá zajistit, aby byl stejně vysoký jako školní programy na plný úvazek. Důrazně se doporučujete zúčastnit, i když to není povinné.

Kariéra

Poskytnutím pokročilého výcviku v mezinárodním právu v oblasti lidských práv nabízí tento kurz příležitost zlepšit vaše zkušenosti a kariérní vyhlídky v této oblasti.

Zaměstnatelnost a průměrná počáteční mzda

96% postgraduálních studentů z Právnické fakulty, které byly k dispozici pro zajištění práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. 19,800 liber byla průměrná počáteční mzda, nejvyšší byla 42 000 liber. *

* Známé destinace denních postgraduálních titulů 2016/17. Platy jsou vypočítávány na základě mediánu těch, kteří pracují na plný úvazek ve Spojeném království.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 2, 2018
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Price
Cena
3,420 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu