Read the Official Description

Náš postgraduální diplom v oblasti kriminologie a kriminální psychologie nabízí pokročilou kvalifikaci, jejímž cílem je vybavit absolventy s důkladným pochopením špičkových a důležitých témat v oblasti kriminologie a kriminální psychologie.

Po dokončení svého postgraduálního diplomu Vám nabízíme příležitost, abyste pokročili v studiu na plný titul Masters (udělený po 180 kreditů). Další informace získáte u člena týmu Admissions.

Tento kurz není akreditován Britskou psychologickou společností (BPS).

Kariérní cíle

Postgraduální kvalifikace je významným úspěchem a hodně zaměstnavatelů. Z nedávných průzkumů vyplývá, že absolventy vyšších stupňů mají vyšší pravděpodobnost, že získají práci na profesionální nebo manažerské úrovni a budou méně pravděpodobní, že budou nezaměstnaní. U některých pracovních míst může být postgraduální kvalifikace zásadní, pro jiné nabízí konkurenční výhodu.

Vzhledem k tomu, že společnosti hledají absolventy s nejmodernějšími dovednostmi, postgraduální certifikát v oboru kriminologie a kriminální psychologie by vám mohl nabídnout konkurenční výhodu, kterou musíte postoupit do těchto pozic na vyšší úrovni.

Kariérní příležitosti pro absolventy existují v různých profesích ve veřejném i soukromém sektoru.

To může zahrnovat jednu ze stovek různých rolí v policejní službě (od analytických policejních úloh až po služby policejních důstojníků), práce s pachateli od podpůrných pracovníků k probačním a vězeňským zaměstnancům, práce v rámci služeb obětí a role v rámci různých orgánů činných v trestním řízení agentur z bezpečnostních služeb do Agentury pro národní kriminalitu.

Program taught in:
Angličtina

See 30 more programs offered by University of Essex Online »

Last updated June 4, 2018
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
16 měsíců
Kombinované
Price
6,800 GBP
Kdokoli obdrží slevu ve výši 10%, pokud zaplatí ročně školné nebo výplatu poplatku za kurz.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date