Náš postgraduální diplom v oblasti kriminologie a kriminální psychologie nabízí pokročilou kvalifikaci, jejímž cílem je vybavit absolventy s důkladným pochopením špičkových a důležitých témat v oblasti kriminologie a kriminální psychologie.

Po dokončení svého postgraduálního diplomu Vám nabízíme příležitost, abyste pokročili v studiu na plný titul Masters (udělený po 180 kreditů). Další informace získáte u člena týmu Admissions.

Tento kurz není akreditován Britskou psychologickou společností (BPS).

Kariérní cíle

Postgraduální kvalifikace je významným úspěchem a hodně zaměstnavatelů. Z nedávných průzkumů vyplývá, že absolventy vyšších stupňů mají vyšší pravděpodobnost, že získají práci na profesionální nebo manažerské úrovni a budou méně pravděpodobní, že budou nezaměstnaní. U některých pracovních míst může být postgraduální kvalifikace zásadní, pro jiné nabízí konkurenční výhodu.

Vzhledem k tomu, že společnosti hledají absolventy s nejmodernějšími dovednostmi, postgraduální certifikát v oboru kriminologie a kriminální psychologie by vám mohl nabídnout konkurenční výhodu, kterou musíte postoupit do těchto pozic na vyšší úrovni.

Kariérní příležitosti pro absolventy existují v různých profesích ve veřejném i soukromém sektoru.

To může zahrnovat jednu ze stovek různých rolí v policejní službě (od analytických policejních úloh až po služby policejních důstojníků), práce s pachateli od podpůrných pracovníků k probačním a vězeňským zaměstnancům, práce v rámci služeb obětí a role v rámci různých orgánů činných v trestním řízení agentur z bezpečnostních služeb do Agentury pro národní kriminalitu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 37 více kurzů z University of Essex Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
16 měsíců
Kombinované
Price
7,271 GBP
Kdokoli obdrží slevu ve výši 10%, pokud zaplatí ročně školné nebo výplatu poplatku za kurz.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date