PG Dip Business s lidskými zdroji

University of Essex Online

Popis programu

Read the Official Description

PG Dip Business s lidskými zdroji

University of Essex Online

Přehled

Udělej si svůj životopis z našeho davu s naším postgraduálním diplomem v oblasti podnikání s lidskými zdroji.

Tento postgraduální program rozvíjí vaši schopnost kriticky vybrat efektivní metody sběru informací a kompetentně aplikovat vhodné analytické nástroje, syntetizovat a využívat nástroje řízení při stavbě obchodních projektů a rozhodování a mnoho dalšího.

Kromě podnikových dovedností, které se na tomto předmětu budou vyvíjet, zjistíte, jak kriticky zkoumat řízení a motivaci lidských zdrojů prostřednictvím přístupů k řízení výkonnosti a odměňování, kulturám soustavného rozvoje a zlepšení mezi různými zaměstnanci .

Po dokončení vašeho postgraduálního diplomu Vám nabízíme příležitost pro pokročilé studium pro plné magisterské (udělené po 180 kreditů).

Učení a hodnocení

Úvod

Studium online vám umožňuje svobodně studovat, kdy a kde vás to vyhovuje - doma, během vaší obědové hodiny nebo kdekoli jinde máte přístup k internetu.

Všechny naše online kurzy mají orientační délku studia, která je návodem na to, jak dlouho trvá váš kurz k dokončení. Skutečná doba trvání může být delší nebo kratší v závislosti na rychlosti studia, vybraných možnostech studia a dostupnosti modulu. Je možné dokončit studium rychleji než orientační trvání kurzu zdvojením modulů v určitých časech; nicméně platí minimální trvání studie.

Všechny naše kurzy mají pravidelné počáteční datum po celý rok. Náš akademický rok je organizován do modulů, obvykle s jedno- nebo dvoutýdenní přestávkou mezi moduly a strukturovanou třítýdenní přestávkou na vánoční období. Studenti obdrží časový rozvrh kurzu během procesu podání žádosti.

Metody výuky a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, místo tradičního kampusu využíváme virtuální učební prostředí. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup ke vzdělávacím materiálům.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu. Všechny kurzy jsou doručovány pouze v angličtině.

Během kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a tvým učitelem. Abyste zajistili, že dostanete podporu, kterou potřebujete od svého učitele, omezujeme velikost tříd na 20 studentů.

Posouzení

Přijímáme přístup k hodnocení namísto zkoušek. Posouzení postgraduálního diplomu v podnikání s lidskými zdroji je založeno na kombinaci písemných studijních prací.

Jste si vždy vědom svého současného prozatímního ročníku od začátku programu, který vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit. Věříme, že tato průhlednost vám poskytne informace, které potřebujete, abyste co nejvíce využili svého kurzu. Dosahujeme toho:

  • zobrazovat vaše známky zřetelně ve vaší známce, kterou si můžete prohlédnout při každém přihlášení na učební platformu
  • rychlý obrat práce vyhodnocen, aby bylo zajištěno, že vaše kniha o hodnocení je vždy aktuální
  • posoudit svou práci v celém modulu, než čekat na zkoušky konce roku
  • že máte pravidelný kontakt se svým studentským poradcem
  • jednoduchost a transparentnost při navrhování našich hodnotících kritérií

Máme také politiku, která zajišťuje, že práce předložená studenty je autentická. Stejně jako skutečnost, že je často hodnocena veškerá práce, používáme zavedený elektronický monitorovací systém, který kontroluje plagiát.

Kariérní vyhlídky

Věnujeme se zlepšování zaměstnatelnosti našich absolventů. Naše on-line kurzy vám dávají příležitost zlepšit vaše kariérní vyhlídky a získávat potenciál s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Jakákoli postgraduální kvalifikace je významným úspěchem a je velmi ceněna zaměstnavateli, kteří hledají zaměstnance s úsilím o vlastní rozvoj.

Znalosti a dovednosti v oblasti obchodních a lidských zdrojů, včetně schopností přenositelného komunikace a kritického myšlení, které získáte z tohoto programu, mohou zlepšit vaše zaměstnatelnost a vyhlídky na kariéru.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky

Máme flexibilní vstupní požadavky, které se týkají vašeho akademického i pracovního zážitku, stejně jako motivace k tomu, abyste se naučili. Na náš program PG Dip Business s lidskými zdroji jsou dvě vstupní trasy:

1. Akademická vstupní cesta

Chcete-li splnit požadavky akademické vstupní trasy pro náš program PG Dip Business s lidskými zdroji, musíte mít minimálně následující kvalifikaci:

  • Vysokoškolské vzdělání od schválené instituce, která je rovnocenná vysokoškolskému vzdělání nebo příslušné odborné kvalifikaci.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6,5 nebo ekvivalent. Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte dokázat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z těchto zemí.

2. Otevřete vstupní trasu

Uvědomujeme si, že můžete získat dovednosti různými způsoby a že předchozí akademická výkonnost není jediným ukazatelem schopnosti žadatele. Proto pokud nesplníte výše uvedené minimální akademické standardy, můžete se stále zaregistrovat prostřednictvím naší cesty pro vstup.

Abychom vyhověli požadavkům Open Entry Route pro náš program PG Dip Business s lidskými zdroji, musíte splnit minimálně tato kritéria:

  • Nejméně pět let praxe na vyšší úrovni.
  • Znalost anglického jazyka by měla být na úrovni rovnocenné IELTS (akademické) 6.5.
  • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte dokázat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z těchto zemí.

Vaše přihláška bude posouzena individuálně s přihlédnutím k vaší motivaci k absolvování kurzu, předchozím pracovním zkušenostem a dalším relevantním kvalifikacím, které prokazují vaši schopnost úspěšně dokončit program.

21-denní záruka vrácení peněz

Pokud se zaregistrujete na náš program PG Dip Business s lidskými zdroji, ale rozhodnete se, že online učení není pro vás, umožní vám odstoupit do 21 dnů od data zahájení vašeho nabídkového dopisu. Pokud jste zaplatili první vklad předem, obdržíte plnou náhradu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 29, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
16 měsíců
Kombinované
Price
Cena
7,072 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Colchester, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Dub. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Srp. 2019
Spojené království - Colchester, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu