Přidružený titul v oboru Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Noví studenti jsou přijímáni do programu Associate of Business Administration každých osm týdnů. Každý semestr na podzim a na jaře se skládá ze šestnácti týdnů a rozděluje se na dva osmasedmýdenní zasedání. Letní semestr je 14 týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti budou absolvovat dvě třídy každé sezení za celkem čtyři třídy (12 semestrálních kreditů) za semestr.

60-hodinový studijní program ABA může být dokončen v pouhých pěti semestrech s 12 kreditními hodinami za semestr. Do tohoto studijního programu lze použít až 30 semestrálních hodin kreditu. Kurzy budou vyučovány 100% online.

RHU 101 je vyžadován v prvním semestru zápisu a musí být doplněn o stupeň "C" nebo lepší, aby zůstali zapsáni do programu.

Učebnice pro některé třídy budou zahrnuty do nákladů na výuku a budou k dispozici studentovi ve formátu elektronické knihy. Některé kurzy vyžadují, aby si student zakoupil učebnici a / nebo software. V těchto případech si studenti mohou objednat knihy online prostřednictvím knihkupectví Reinhardt University.

* Většina MATH kurzů a BUS 150 vyžaduje nákup softwaru.

Associate of Business Administration Požadavky na titul

Hlavní požadované předměty:

 • RHU 101, Online Learning Seminar *
 • BUS 101 Úvod do podnikání
 • BUS 103 Základy výzkumu
 • BUS 201 Zásady účetnictví I (finanční)
 • BUS 202 Zásady účetnictví II (manažerské)
 • BUS 205 Principy ekonomiky (Micro)

* Požadovaný kurz - musí být přijat v prvním semestru zápisu

Kariérní možnosti

Absolventi programu Business Administration pracují v oblastech, které pokrývají celou řadu oblastí včetně technologie, zdravotnictví, výroby, stavebnictví, dopravy a veřejných služeb.

 • Správa
 • Obchodní analýzy
 • Obecné řízení
 • Lidské zdroje
 • Marketing
 • Operace

Náš program je určen pro profesionály, kteří chtějí vstoupit nebo rozvíjet svou kariéru v širokém spektru podnikových aplikací. Od velkých korporací až po nezávislé podniky, naše akreditované obchodní administrativní tituly mohou být aplikovány na téměř jakýkoli průmysl v rámci podnikatelského světa. Získané dovednosti a znalosti vám poskytnou konkurenční výhodu ve vašem pochopení a uplatnění konceptů, teorií a praktik. Naši absolventi pracují na mnoha různých pozicích od malých začínajících firem až po globální lídry, ale i pro neziskové a neziskové organizace. Tyto programy vám poskytnou silnou obchodní základnu, z níž můžete postupovat a rozvíjet prostřednictvím propagace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Čtěte více

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Méně