Read the Official Description

Dabing hřiště

Mít hlas s charakterem? Získat co nejvíce ven. Patenty během kopírování nabízíme v CPA Online a ohýbání může pracovat webseries, krátké filmy a dokonce rozvíjet své umělecké stranu tím, že váš hlas nástrojem výkladu. Chcete vědět, jak na to? Díky kurzu se naučíte vyslovit kopírování přirozeně, budete pracovat aspekty logopedie, řeč, a vokální intonace. Dozvědět se pre-kopírování proces, takže budete moci dělat přizpůsobení skriptů a výroby dabingu pokud si video produkci. Příjem praktický výcvik a budete pracovat s programem Adobe Audition.

Jedná se o komplexní kurz dabingu, který vám umožní přístup k dobře placenou práci s velkým poptávky profese dnes. Potřebujete více důvodů pro práci v dabingu filmu?

Kromě toho, podle ovoce Eldoblaje.com webových stránek, tři nejlepší studenti budou mít prominentní stranu v "New Voices", kde mohou získat práci jako sekce hlas herce.

V ceně Materiál: Kurz zahrnuje kopírování licenční Adobe Audition. Tento software je k dispozici pouze pro Windows.

AGENDA

  1. Technický základ pro nahrávání
  2. Výroba
  3. Voice
  4. Kopírování a hlas
  5. Postprodukce

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date