Přečtěte si oficiální popis

Dabing hřiště

Mít hlas s charakterem? Získat co nejvíce ven. Patenty během kopírování nabízíme v CPA Online a ohýbání může pracovat webseries, krátké filmy a dokonce rozvíjet své umělecké stranu tím, že váš hlas nástrojem výkladu. Chcete vědět, jak na to? Díky kurzu se naučíte vyslovit kopírování přirozeně, budete pracovat aspekty logopedie, řeč, a vokální intonace. Dozvědět se pre-kopírování proces, takže budete moci dělat přizpůsobení skriptů a výroby dabingu pokud si video produkci. Příjem praktický výcvik a budete pracovat s programem Adobe Audition.

Jedná se o komplexní kurz dabingu, který vám umožní přístup k dobře placenou práci s velkým poptávky profese dnes. Potřebujete více důvodů pro práci v dabingu filmu?

Kromě toho, podle ovoce Eldoblaje.com webových stránek, tři nejlepší studenti budou mít prominentní stranu v "New Voices", kde mohou získat práci jako sekce hlas herce.

V ceně Materiál: Kurz zahrnuje kopírování licenční Adobe Audition. Tento software je k dispozici pouze pro Windows.

AGENDA

  1. Technický základ pro nahrávání
  2. Výroba
  3. Voice
  4. Kopírování a hlas
  5. Postprodukce

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date