Přečtěte si oficiální popis

Vývoj lidských zdrojů

Studijní plán rozvoje lidských zdrojů (HRDV) se zaměřuje na dovednosti a znalosti nezbytné pro interakci s lidmi v různých pracovních podmínkách.

přehled programu

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení. HRDV kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům porozumět a řešit problémy konfrontované jak s jednotlivci, tak s organizacemi. Kurz se zaměřuje na témata na pracovišti, jako jsou lidské vztahy a komunikace, školení a rozvoj, personální dovednosti a strategie a vedení na pracovišti.

Proces aplikace

Chcete-li pokračovat v rozvoji lidských zdrojů, měli byste nejdříve kontaktovat svého akademického poradce. Jak Váš akademický poradce, tak i poradci ve Studijních střediscích univerzitních studií s vámi budou pracovat na dokončení procesu, který je třeba prohlásit za vaše dítě.

Požadavky na program

Ačkoli studenti specializovaní na vysokoškolských studiích nepotřebují nezletilé, studenti v jiných studijních programech se mohou ucházet o nezletilé v rozvoji lidských zdrojů tím, že využijí 18 hodin v kurzech HRDV schválených poradcem pro rozvoj lidských zdrojů. Jádro (požadované) kurzy pro lidské zdroje pro rozvoj lidských zdrojů jsou HRDV 2301, 3301 a 3303. Zbývajících 9 hodin lze vybrat z HRDV 3305, 3307, 3308, 3309 nebo 3310. Doporučuje se, aby 18 hodin kurzu v pořadí uvedeném níže:

  • HRDV 2301: Úvod do rozvoje lidských zdrojů.
  • HRDV 3301: Lidské vztahy v rozvoji lidských zdrojů.
  • HRDV 3303: Úvod do výzkumu v oblasti rozvoje lidských zdrojů.
  • Z osnov HRDV vyberte alespoň tři třídy.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zobraz 65 více kurzů z Texas Tech University Worldwide eLearning »

This course is Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
18 hodin
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date