Read the Official Description

Vývoj lidských zdrojů

Studijní plán rozvoje lidských zdrojů (HRDV) se zaměřuje na dovednosti a znalosti nezbytné pro interakci s lidmi v různých pracovních podmínkách.

přehled programu

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení. HRDV kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům porozumět a řešit problémy konfrontované jak s jednotlivci, tak s organizacemi. Kurz se zaměřuje na témata na pracovišti, jako jsou lidské vztahy a komunikace, školení a rozvoj, personální dovednosti a strategie a vedení na pracovišti.

Proces aplikace

Chcete-li pokračovat v rozvoji lidských zdrojů, měli byste nejdříve kontaktovat svého akademického poradce. Jak Váš akademický poradce, tak i poradci ve Studijních střediscích univerzitních studií s vámi budou pracovat na dokončení procesu, který je třeba prohlásit za vaše dítě.

Požadavky na program

Ačkoli studenti specializovaní na vysokoškolských studiích nepotřebují nezletilé, studenti v jiných studijních programech se mohou ucházet o nezletilé v rozvoji lidských zdrojů tím, že využijí 18 hodin v kurzech HRDV schválených poradcem pro rozvoj lidských zdrojů. Jádro (požadované) kurzy pro lidské zdroje pro rozvoj lidských zdrojů jsou HRDV 2301, 3301 a 3303. Zbývajících 9 hodin lze vybrat z HRDV 3305, 3307, 3308, 3309 nebo 3310. Doporučuje se, aby 18 hodin kurzu v pořadí uvedeném níže:

  • HRDV 2301: Úvod do rozvoje lidských zdrojů.
  • HRDV 3301: Lidské vztahy v rozvoji lidských zdrojů.
  • HRDV 3303: Úvod do výzkumu v oblasti rozvoje lidských zdrojů.
  • Z osnov HRDV vyberte alespoň tři třídy.
Program taught in:
Angličtina
Texas Tech University Worldwide eLearning

See 65 more programs offered by Texas Tech University Worldwide eLearning »

Last updated April 24, 2018
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
18 hodin
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date