Přečtěte si oficiální popis

Osobní finance

Nastavte se na úspěch tím, že do svého studijního programu začnete zahrnovat osobu Osobní finance, abyste mohli realizovat vlastní finanční cíle a vyhnout se zbytečnému riziku a dluhu.

přehled programu

Co když byste mohli zahájit svou kariéru s dovednostmi, abyste mohli rozhodovat o vašem osobním příjmu a používat stejné dovednosti, abyste zvýšili svou zaměstnatelnost? Zvolte osobní minorsku a budete mít příležitost naučit se dovednosti, které potřebujete k úspěšné správě vašich osobních financí, k pomoci ostatním a k posílení vašich kariérních příležitostí (tato menší část poskytuje vzdělávací povinnost pro označení AFC ® (akreditované finanční poradce).)

"Získání kurzů osobních financí Texas Tech je tím nejlepším rozhodnutím, které jsem udělal. Kurzy vyučují témata v reálném životě, která budou prospěšná bez ohledu na to, jakou kariéru si vybírám, od investování, řízení dluhu a pojištění až po nákup domů. Tyto třídy. "" Dobré finanční zdraví začíná moudrými rozhodnutími v raném životě. "" Díky, Texas Tech! "

- Hannah Walker

Proces aplikace

Chcete-li pokračovat v osobním finančnictví, musíte nejdříve kontaktovat svého akademického poradce. Jak váš akademický poradce, tak i Akademický poradce na Vysoké škole humanitních věd budou s vámi spolupracovat, abyste dokončili proces, který je třeba prohlásit za vaše dítě.

Požadavky na program

  • 18 kreditních hodin
  • Všechny kurzy jsou nabízeny v průběhu semestrů na podzim, jaro a léto
  • Před absolvováním každého kurzu musí být splněny všechny předpoklady.
  • Všechny kurzy musí být doplněny o stupeň "C" nebo vyšší.
Chod

PFI / PFP 3301, PFI / PFP 3321, PFI 3341, PFI 3361, PFI 3381

Spoluřešitelé: PFI 3361 nebo PFI 3381

Program se vyučuje na:
Angličtina
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zobraz 65 více kurzů z Texas Tech University Worldwide eLearning »

This course is Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
18 hodin
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date