Péče o děti a vzdělávání (QCF) - úroveň 3 ocenění vyrovnávací kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Cache péče o děti a vzdělávání (VRQ) - Level 3 Cena kurzu je kurz určen pro studenty, kteří chtějí začít kariéru v oblasti péče o děti a působí jako perfektní přípravu pro ty, kteří chtějí následovat dělat CACHE Level 3 vysvědčení nebo diplom kvalifikaci.

Péče o děti je konkurenceschopný průmysl a zaměstnavatelé stále hledají uchazeče o zaměstnání, kteří jsou držiteli celostátně uznávané kvalifikace. Tato CACHE kurz poskytuje úspěšné studenty s Level 3 kvalifikaci speciálně navržen pro ty, kteří chtějí pracovat s dětmi ve věku 0-5 v profesionálním péče o děti.

Kurz úroveň diplomu by umožnil studentům získat znalosti a zkušenosti, které jim umožní pracovat s dětmi od narození do 5 let v non-hlídaném kapacity. Mělo by se však zdůraznit, že cena sama o sobě je cenný samostatný kvalifikace v jeho vlastní pravý, a budou zvláště užitečné pro ty, kteří chtějí zvýšit jejich životopis s ohledem na práci s dětmi v kontrolovaném kapacity. Bylo by také vhodné pro ty, kteří již pracují v péči o děti jako kus CPD (Continuing Professional Development).

Kurz pokrývá následující jednotky:

  • Jednotka One: Vývoj dítěte od početí do sedmi let
  • Druhý blok: Dětské zdraví a pohodu

Po úspěšném absolvování na tomto kurzu studenti obdrží Level 3 QCF Award kvalifikace akreditované s 15 UCAS bodů.

Předpoklady

Neexistuje žádná předchozí učení znalosti nebo zkušenosti musí přijmout tento kurz.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je self-studium lze dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Kurz obsahuje řadu Tutor označené přiřazení (TMA), které váš učitel bude znamenat a dá vám cennou zpětnou vazbu o. Kurz obsahuje také nějaké cvičení sebehodnocení, které jsou navrženy tak, aby zjistily, váš pokrok, ale nejsou součástí postupů posuzování.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně