Read the Official Description

Osvětlovací technika kurz

Osvětlení v živém vystoupení je nezbytné pro maximální dopad na publikum. V průběhu roku osvětlení nabízíme v CPA online, zajišťujeme potřebné školení, aby mohli zvolit nejvhodnější tým pro každou výrobu a osvětlení v různých médiích, s přihlédnutím k aspektům, jako jsou postavy, scény, Míra koncertu, předmětem televizního programu a pokynů přijatých na technické, umělecké a výrobu projektu.

Chtěli jsme dát osvětlovače samozřejmě velmi profesionální přístup s více praktických cvičení. Tak se dozvíte z první ruky souřadnici jako profesionální proces instalace osvětlení technik a údržbu osvětlení pódia pro jakýkoli projekt osvětlení ve vztahu k filmu, televizi, fotografii, scénická umění a živou hudbou. Jakmile Kurz je zakončen osvětlení, budete dokonale připraveni dělat práci osvětlovače. Zjistěte, jak se dostat to hned!

TEMARIO

  1. Světlo
  2. Základní elektřiny
  3. Osvětlovací technika
  4. Osvětlení techniky v různých médiích
  5. Barva
  6. Montážní proces a otáčení
  7. Dokumentace pro osvětlení
  8. Prevence pracovních rizik

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date