Přečtěte si oficiální popis

Osvětlovací technika kurz

Osvětlení v živém vystoupení je nezbytné pro maximální dopad na publikum. V průběhu roku osvětlení nabízíme v CPA online, zajišťujeme potřebné školení, aby mohli zvolit nejvhodnější tým pro každou výrobu a osvětlení v různých médiích, s přihlédnutím k aspektům, jako jsou postavy, scény, Míra koncertu, předmětem televizního programu a pokynů přijatých na technické, umělecké a výrobu projektu.

Chtěli jsme dát osvětlovače samozřejmě velmi profesionální přístup s více praktických cvičení. Tak se dozvíte z první ruky souřadnici jako profesionální proces instalace osvětlení technik a údržbu osvětlení pódia pro jakýkoli projekt osvětlení ve vztahu k filmu, televizi, fotografii, scénická umění a živou hudbou. Jakmile Kurz je zakončen osvětlení, budete dokonale připraveni dělat práci osvětlovače. Zjistěte, jak se dostat to hned!

TEMARIO

  1. Světlo
  2. Základní elektřiny
  3. Osvětlovací technika
  4. Osvětlení techniky v různých médiích
  5. Barva
  6. Montážní proces a otáčení
  7. Dokumentace pro osvětlení
  8. Prevence pracovních rizik

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date