Osvědčení o kybernetické bezpečnosti

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Absolventské osvědčení Cyber Security, které je zrychlené a 100% online, se zabývá a poskytuje Pathway odborníkům v oblasti informačních technologií, kteří se snaží zahájit nebo dále rozvíjet svou kariéru v oblasti kybernetické bezpečnosti. Je to také důležité pro ty, kteří se snaží vstoupit do IT profesionálů, kteří nemají předchozí zkušenosti s kybernetickou disciplínou.

Osvědčení o absolvování se skládá pouze ze tří základních jednotek a lze jej použít jako odrazový můstek do postgraduálního diplomu, který vyžaduje dokončení dalších tří jednotek.

Oba tyto kurzy mohou navíc poskytnout Pathway do Master of Cyber Security pro ty, kteří nesplňují vstupní požadavky programu Master.

Oblasti zaměření

Kybernetická kariéra připravena

Vystupujte jako odborník na kybernetickou bezpečnost s pokročilými technickými dovednostmi a komplexními znalostmi o osvědčených přístupech k kybernetické bezpečnosti.


Průkopníci

Byli jsme průkopníky v tomto oboru výuky, s více než 10letou zkušeností s nabídkou kybernetických kurzů, od vysokoškoláka, postgraduálního a postdoktorského studia. Jsme také vedoucím partnerem Výzkumného centra pro spolupráci v oblasti kybernetické bezpečnosti (CRC), spolu se státní vládou WA a dalšími 23 průmyslovými, výzkumnými a vládními partnery.

Centrum excelence

ECU má jeden z nejlepších výzkumných a vzdělávacích týmů v oblasti kybernetické bezpečnosti v Austrálii a je jedinou univerzitou s australskou federální vládou uznávanou Akademickým střediskem excelence kybernetické bezpečnosti, která v současné době nabízí stupně kybernetické bezpečnosti 1 .


Průmysl připojen

Naši akademici mají silné průmyslové vazby a pravidelně konzultují soukromé a veřejné instituce včetně Bank West, Commonwealth Bank, WA Police a DFAT. Dva z týmu jsou také členy Interpolské skupiny odborníků na počítačovou kriminalitu.Zrychlené a 100% online

Vystudujte dříve, abyste využili této poptávky v oblasti kybernetické bezpečnosti. Doručeno 100% online, můžete dokončit Graduate Certificate of Cyber Security za pouhých šest měsíců a pokračovat v práci na plný úvazek, což znamená, že můžete využít rostoucí pracovní příležitosti dříve.

 

1. července 2018

Co budete studovat

Jako student Cyber Security budete rozvíjet pokročilé technické a praktické dovednosti, které jsou okamžitě aplikovatelné na potřeby průmyslu po ukončení studia.

Kurz, který vychází z osvědčených globálních postupů a špičkového výzkumu, vám poskytne nástroje a techniky pro předvídání, identifikaci a zmírnění kybernetického rizika a znalosti a strategie na obranu a reakci na hrozby a útoky, ochranu organizací, lidí, jejich data a práva.

Osvědčení absolventů jednotek Cyber Security

  • Kybernetická bezpečnost
  • Síťové technologie
  • Zabezpečení sítě

ECU Online Master of Cyber Security

Studentská podpora

Nejenže vás budou podporovat akademičtí pracovníci se zpětnou vazbou a odpověďmi na vaše akademické otázky, ale také obdržíte samostatnou podporu pro všechny neakademické dotazy od svého studentského úspěšného poradce. Jsou k dispozici prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a poskytují motivaci a vedení, které vás podporují k dosažení vašich studijních cílů.

Posouzení

Hodnocení se liší od jednotky k jednotce. Ověřte si prosím u svého koordinátora kurzu nebo studentského poradce pro úspěch všechny požadavky na hodnocení jednotky. Hodnocení mohou zahrnovat případové studie, recenze, zprávy, portfolia, aplikované projekty a prezentace. Neuskutečňujeme zkoušky pro 100% online programy.

Vstupní kritéria

Obecné požadavky na přijetí

Chcete-li získat přístup k absolventskému certifikátu kybernetické bezpečnosti, musíte mít bakalářský titul v jakékoli disciplíně a splnit anglické kompetenční standardy. Alternativně, pokud nemáte bakalářský titul, můžete získat vstup demonstrací minimálně pětileté odborné praxe.

Programové Pathways

Obecně platí, že pokud vyplníte maturitní vysvědčení, můžete postoupit k postgraduálnímu diplomu a odtud k magisterským studijním programům. Obvykle, pokud úspěšně dokončíte maturitní vysvědčení, můžete postoupit k postgraduálnímu diplomu a odtud k magisterským studijním programům. Mnoho kurzů postupuje od postgraduálního certifikátu k magisterské úrovni v přirozených stádiích.

Jak se přihlásit

Zavolej nám

Jsme tu, abychom vás podpořili. Před zahájením procesu přihlášky můžete telefonovat a hovořit s jedním z našich poradců pro zápis studentů, abyste mohli hovořit o všech otázkách, které můžete mít, a pomoci vám s vaší přihláškou.
Sbírejte své dokumenty

Váš studentský poradce pro registraci vám poradí, co budete muset k žádosti přiložit. Dokumenty pro silnou aplikaci často zahrnují přepisy, certifikáty k ověření předchozích studií a doklady o pracovních zkušenostech.Použijte nyní

Navštivte naši webovou stránku a přejděte do našeho aplikačního systému. Skvělá zpráva je, že nemusíte dokončit celou aplikaci na jednom sezení; můžete ji uložit a vrátit se později.

K přihlášení budete potřebovat název kurzu a kód, jakož i naskenované ověřené kopie podpůrných dokumentů.

Studium online s ECU

Dva roky po sobě jsme byli australskou veřejnou vysokou školou pro studentské zkušenosti. Dostaňte podporu, kterou potřebujete, abyste uspěli, když začnete studovat svůj rušný život.

Naši učitelé nejen podporují a jsou pozorní, ale budete mít také specializovaného poradce pro úspěch, který vás bude podporovat na každém kroku na ECU.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Edith Cowan University is a young and progressive university with a strong reputation for excellence in teaching. We have been rated the maximum of five stars for teaching quality 12 years in a row. F ... Čtěte více

Edith Cowan University is a young and progressive university with a strong reputation for excellence in teaching. We have been rated the maximum of five stars for teaching quality 12 years in a row. Fit study around your life and graduate sooner with our flexible and accessible accelerated and 100% online postgraduate courses. Méně
Perth , Mount Lawley , East Bunbury + 2 Více Méně