Osvědčení o absolvování vysokoškolského vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Online Graduate Certificate ve vysokém školství Leadership je 18-kreditový program, který se ponoří do dovedností potřebných k efektivní správě studentských služeb, poradenství a pomoc studentům potřeb prostřednictvím kurzů, které poskytují teoretické a akademické znalosti vést v oboru.

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců můžete získat vysvědčení o absolventovi s vedením a dovednostmi orientovanými na lidi, které potřebujete k rozvoji své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat ve svém pokročilém studiu po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na online magisterské studium v oboru Lewis University.
Poslední aktualizace Dub 2019

Informace o škole

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Čtěte více

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Méně