Osvědčení o absolvování v oboru komunikace a vedení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Online Graduate Certificate in Communication and Leadership z Purdue University je univerzální program určený pro jednotlivce, kteří se snaží zvýšit svůj profesní potenciál a stát se kvalifikovanými pro vedoucí pozice v různých oborech. Program vytvořený s ohledem na pracující jednotlivce může být dokončen do 32 týdnů v plně online výukovém prostředí, které nabízí flexibilní možnosti rozvržení.

Program certifikátů nabízí výběr kurzů, které jsou vyučovány odbornými pedagogy, kteří jsou odhodláni poskytovat vysoce kvalitní studijní zážitek, o kterém je Purdue University známa. Kurzy se zaměřují na aplikaci komunikace a vedení v různých profesionálních prostředích a poskytují vhled do práce s mezikulturními týmy, techniky profesionální spolupráce a vhodnou komunikaci pro nadřízené a podřízené. Studenti zkoumají roli, kterou komunikace hraje, pro efektivní vedení a zároveň se učí aplikovat nové dovednosti přímo na pracovišti.

Po absolvování certifikátu komunikace a vedení jsou absolventi schopni komunikovat s vedoucími pracovníky, když jsou vysoké sázky, a také identifikovat relevantní teorie a principy organizační komunikace v různých profesionálních podmínkách. Kromě toho jsou jednotlivci, kteří dokončují tento program, plně schopni rozvíjet komplexní interní a externí komunikační plány, aby zvýšili produktivitu týmu a transformovali své profesionální role na vedoucí pozice ve svých oborech.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning.

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning. Méně