Online Graduate Certificate v datové vědě je 18-kreditový hodinový program, který může být dokončen za pouhých jeden rok. Studenti získají přehled o klíčových otázkách matematiky a informatiky, které se týkají analýzy velkých datových souborů, a to tak, že shromažďují a interpretují velká množství organizačních dat pro vývoj efektivních řešení pro destilaci informací.

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců můžete získat certifikát Data Science Graduate s technickými dovednostmi a dovednostmi analýzy dat, které potřebujete k rozvoji své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Průmysl Všestrannost: Studenti mohou využít své dosavadní zázemí a dynamické dovednosti v oblasti datové vědy napříč mnoha oblastmi, včetně obchodu, vzdělávání, státní správy, vědy a technologie.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat ve svém pokročilém studiu po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na online magisterské studium v oboru datových věd.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 19 více kurzů z Lewis University Online »

Poslední aktualizace Duben 16, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
12 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date