Online Graduate Certificate v Professional a Executive Coaching je 18-kreditový program, který poskytuje základ pro komplexní pochopení teorie, metodiky a technik podnikového koučování. Certifikační kurzy splňují všechny požadované tréninkové doby pro trenéry, aby se studenti mohli stát certifikovanými trenéry prostřednictvím Mezinárodní federace koučů (ICF).

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců si můžete vydělat své koučování absolvent certifikát s vedením a lidé-orientované dovednosti, které potřebujete k pokroku své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Průmysl Všestrannost: Studenti mohou využít své dosavadní zázemí a dynamické dovednosti v organizačním vedení napříč mnoha oblastmi, včetně podnikání, vzdělávání, státní správy a neziskových organizací.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat v pokročilých studiích po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na online magisterské studium v oboru Lewis University.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 19 více kurzů z Lewis University Online »

Poslední aktualizace Duben 16, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
12 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date