Osvědčení o absolvování profesního a výkonného koučování

Všeobecné informace

Popis programu

Online Graduate Certificate v Professional a Executive Coaching je 18-kreditový program, který poskytuje základ pro komplexní pochopení teorie, metodiky a technik podnikového koučování. Certifikační kurzy splňují všechny požadované tréninkové doby pro trenéry, aby se studenti mohli stát certifikovanými trenéry prostřednictvím Mezinárodní federace koučů (ICF).

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců si můžete vydělat své koučování absolvent certifikát s vedením a lidé-orientované dovednosti, které potřebujete k pokroku své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Průmysl Všestrannost: Studenti mohou využít své dosavadní zázemí a dynamické dovednosti v organizačním vedení napříč mnoha oblastmi, včetně podnikání, vzdělávání, státní správy a neziskových organizací.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat v pokročilých studiích po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na online magisterské studium v oboru Lewis University.
Poslední aktualizace Dub 2019

Informace o škole

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Čtěte více

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Méně