Online Graduate Certificate v oboru datové vědy ve výpočetní biologii a bioinformatice je vytvořen pro profesionály, kteří chtějí řešit problémy ve zdravotnictví a biologických vědách prostřednictvím analýzy velkých dat. Naučte se technické dovednosti v oblasti analýzy dat a biotechnologií, stejně jako je aplikovat v rámci výpočetní biologie, farmaceutik a genetiky. Bez ohledu na to, zda jste profesionál v zaměstnání nebo nováček v kariéře v oblasti analýzy dat, vydělávání pokročilých certifikátů vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů.

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců můžete získat vysvědčení o absolventovi s pokročilými technickými datovými dovednostmi, které potřebujete k rozvoji své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Průmysl Všestrannost: Studenti mohou využít své dosavadní zázemí a dynamické dovednosti v oblasti datové vědy v mnoha oblastech, včetně obchodu, zdravotnictví, vědy a technologie.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat ve svém pokročilém studiu po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na on-line magisterské studium oboru Lewis University.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 19 více kurzů z Lewis University Online »

Poslední aktualizace Duben 16, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
12 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date