Osvědčení o absolvování datové vědy ve výpočetní biologii a bioinformatice

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Online Graduate Certificate v oboru datové vědy ve výpočetní biologii a bioinformatice je vytvořen pro profesionály, kteří chtějí řešit problémy ve zdravotnictví a biologických vědách prostřednictvím analýzy velkých dat. Naučte se technické dovednosti v oblasti analýzy dat a biotechnologií, stejně jako je aplikovat v rámci výpočetní biologie, farmaceutik a genetiky. Bez ohledu na to, zda jste profesionál v zaměstnání nebo nováček v kariéře v oblasti analýzy dat, vydělávání pokročilých certifikátů vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů.

  • Zrychlený program: Za pouhých 12 měsíců můžete získat vysvědčení o absolventovi s pokročilými technickými datovými dovednostmi, které potřebujete k rozvoji své kariéry.
  • 100% Online: Všechny kurzy jsou nabízeny v pohodlném, flexibilním online formátu, který vám umožní získat si absolventský certifikát a zároveň vyvažovat další povinnosti.
  • Cenově dostupná alternativa: Profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělání na menším rozpočtu, jsou ideálními kandidáty na certifikát.
  • Průmysl Všestrannost: Studenti mohou využít své dosavadní zázemí a dynamické dovednosti v oblasti datové vědy v mnoha oblastech, včetně obchodu, zdravotnictví, vědy a technologie.
  • Přenosné kredity: Pokud se rozhodnete pokračovat ve svém pokročilém studiu po absolvování absolventského certifikátu, všechny získané úvěrové hodiny mohou být použity na on-line magisterské studium oboru Lewis University.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Čtěte více

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Méně