Read the Official Description

přehled programu

Program Rutgers online Profesionální magisterský program řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro odborníky na oblast lidských zdrojů a manažery / supervizory se čtyřletou praxí, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru na vysokoškolské a manažerské pozice.

Program nabízí důkladné znalosti a dovednosti v oblasti řízení lidských zdrojů, které rozlišují účastníky od svých vrstevníků a umožňují jim účinně komunikovat s ostatními vedoucími pracovníky v regionálním, národním a globálním měřítku. Absolventi programu Rutgers MHRM jsou odborní pracovníci v oblasti lidských zdrojů s vysokou schopností spojit a aplikovat funkci HR a její postupy na organizační strategii v rámci svých organizací.

Klíčové vlastnosti našeho online programu pro absolventy

 • Fakulta světové třídy
 • 100% online program
 • Není požadováno GRE / GMAT
 • Flexibilní plán
 • Vysoce kvalitní kurzy
 • Nejlépe hodnocená univerzita

Významná fakulta

Naše fakulta je považována za jednu z nejúspěšnějších v celosvětovém měřítku pro vědecký výzkum v oboru lidských zdrojů. Jejich odborná znalost je různorodá a komplexní ve všech funkcích HR, které kombinují vynikající výzkumné dovednosti a praktické zkušenosti z oboru. Kurzy, které tvoří on-line program MHRM, jsou navrženy a dodávány naším hlavním fakultním oddělením Rutgers Human Resource Management, které poskytuje studentům v programu aktuální obsah vysoce kvalitního kurzu a schopnost spolupracovat s nejvyššími fakultami v oboru.

Plně online

Program je dodáván 100% on-line a je vhodný pro pracovníky zapsané v programu na částečný úvazek, stejně jako pro ty, kteří chtějí absolvovat studium na plný úvazek. Program nabízí pohodlný přístup k dosažení vysoko uznávaného pokročilého stupně absolventů s flexibilitou v umístění a načasování.

Není požadováno GRE / GMAT

Program je určen pro zkušené odborníky s 4 roky zkušeností v oblasti HR nebo manažerských rolí. Skóre GRE / GMAT se zřekne požadavku kvůli zkušenosti studentů v programu.

Flexibilní čas dokončení

Program Rutgers online Professional MHRM může být dokončen studentem na plný úvazek během pouhých 18 měsíců. Pro studenta na částečný úvazek neexistuje žádné minimální zatížení za semestr. Program nabízí zápis do termínů na podzim, jaro a léto a nabízí flexibilitu při plánování kurzů pro všechny studenty.

Komplexní kurzy vysoké kvality

Online MHRM kurzy jsou navrženy Rutgers School of Management a pracovní vztahy základní fakulty, kteří jsou předmět-experti v předmětech kurzu, který učí. Komplexní kurikulum programu bylo vyvinuto tak, aby zajistilo dokonalý výcvik v oblasti výuky a skládá se z 8 potřebných základních kurzů v oblasti lidských zdrojů, z projektu capstone a 3 volitelných předmětů.

Nejlépe hodnocené oddělení univerzit a lidských zdrojů

Rutgers University - New Brunswick se řadí k nejvýznamnější veřejné univerzitě v New Jersey, # 17 v národě pro veřejné národní univerzity a číslo 56 v zemi mezi všemi národními univerzitami podle amerických zpráv

Síťování s dalšími profesionály a akademickými pracovníky

Studenti mají příležitost komunikovat se zkušenými kolegy ve své kohortě programu, kromě akademických odborníků, kteří vedou výuku, posilují svou profesní síť a vyměňují si hluboké zkušenosti z oboru.

Vyznamenaní absolventi

Absolventi programu Rutgers Professional MHRM se připojují k naší síti významných absolventů, z nichž mnozí jsou vedoucími pracovníky ve vrcholových organizacích.

Naše vlastní centrum kariéry a podpůrné služby

Rutgers School of Management a pracovních vztahů má své vlastní kariérové centrum s personálem specializovaných profesionálů, kteří nabízejí zdroje hledání práce a kariérového poradenství. Náš tým kariérových služeb udržuje robustní síť průmyslových spojení a špičkové organizace nás často sdělují a odvolávají naše absolventy. Jako student online budete mít přístup ke stejné úrovni komplexních podpůrných služeb poskytovaných našemu tradičnímu studentskému subjektu.

Online kurikulum MHRM

Online magisterský studijní program v oblasti řízení lidských zdrojů je komplexní a je navržen tak, aby splňoval potřeby profesionálů v oblasti personalistiky, aby posílil svou kariéru na špičkové lidské zdroje a manažerské pozice. Učební plán zahrnuje 8 základních kurzů, studijní kurz a 3 volitelné předměty. K dosažení tohoto stupně je zapotřebí celkem 36 kreditů.

Základní kurzy (8 předmětů, 24 kreditů)
 • Propojení HR s obchodní strategií
 • Správa globální pracovní síly
 • Řízení systémů odměn
 • Řízení toku pracovní síly
 • Analýza pracovních sil
 • Rozvoj lidského kapitálu
 • HR rozhodování: finanční rozhodnutí
 • Zákoník práce
Projekt Capstone (1 kurz, 3 kredity)
 • Projekt Capstone
Volitelné předměty (vyberte 3 předměty, 9 kreditů)
 • Ekonomika a demografie trhu práce
 • Organizační vedení a řízení změn
 • Organizační chování
 • Inkluzivní pracoviště

Fakulta lidských zdrojů na světové úrovni

Použijte nyní Online program Rutgers University New Brunswick se řadí mezi 35. místo v celosvětovém měřítku ve vědecké kvalitě podle střediska pro hodnocení univerzit v letech 2018-2019. Rutgers fakulta oddělení řízení lidských zdrojů (HRM), zvláště, jsou vysoce ceněny na celostátní i mezinárodní úrovni pro výstupy výzkumu a vědecké dopady. Umístěný v Rutgers School of Management a pracovních vztahů, oddělení HRM se skládá z více než 30 jaderných členů fakulty, s další fakultou na částečný úvazek, kteří jsou také zkušení pedagogové s rozsáhlým praktickým průmyslovým zážitkem.

Spektrum našeho výzkumu na fakultách pokrývá většinu funkcí a činností lidských zdrojů spolu s nově vznikajícími trendy v oboru. Jako student v našem on-line programu profesionálního magisterského studia budete spolupracovat s jednou z nejuznávanějších, nejrozsáhlejších a nejúspěšnějších humanitních pracovišť spojených s průmyslem a znalostmi po celém světě a absolvujete oddělení pro řízení lidských zdrojů ve výzkumu a výuce.

Jak se přihlásit k online MHRM

Aplikace na program Rutgers Online Professional v oblasti řízení lidských zdrojů (MHRM) jsou shromažďovány v kanceláři Rutgers Graduate and Professional Admissions. Musíte se přihlásit online a odeslat všechny požadované materiály před tím, než náš tým pro přijímání může posoudit vaše pověření k přijetí. Termín pro podání přihlášky na semestr podzimu 2019 je 1. srpna 2019.

Chcete-li zahájit proces žádosti, navštivte webovou stránku Graduate Admissions a v pravém horním rohu stránky vyberte možnost "Použít nyní". Prvním krokem je vytvoření přihlašovacího ID a PINu. Jakmile tak učiníte, můžete pracovat na vaší aplikaci, uložit ji a vrátit se k ní později.

Požadavky na aplikace
 • Prohlášení o účelu (osobní prohlášení)
 • Jeden oficiální přepis z každé postsekundární instituce se zúčastnil
 • Dva doporučující dopisy
 • Životopis
 • $ 70 nezaplacený poplatek za přihlášku
 • Minimální bakalářský titul z akreditované univerzity nebo rovnocenné mezinárodní univerzity v době, kdy se přihlásíte do programu
 • Nejméně čtyři roky zkušeností v oblasti lidských zdrojů, řízení nebo kombinace obou

Požadavky na test

 • NEGRE / GMAT požadováno
 • TOEFL nebo IELTS vyžadují pouze zahraniční studenti
Proces přihlášení online

Zabezpečená online aplikace Rutgers Graduate Admissions využívá špičkové šifrování k ochraně vašich informací a vyžaduje aktualizovaný prohlížeč s vyskakovacími okny, soubory cookie a povoleným jazykem JavaScript.

Během procesu on-line žádosti:

 • Vytvořte přihlašovací ID uživatele a PIN
 • Vyplňte životopisné údaje a informace o pobytu
 • Vyberte program, o který žádáte: Profesionální magisterské studium řízení lidských zdrojů - Online
 • Pouze pro zahraniční studenty zadejte testovací skóre TOEFL nebo IELTS
 • Poskytněte informace o každé instituci, od které jste získali titul
 • Zadejte e-mailovou adresu každého z vašich doporučení
 • Zadejte nebo zadejte text osobního prohlášení
 • Předložit žádost
 • Zaplatit poplatek za přihlášku
 • Nahrajte svůj životopis a další podpůrné dokumenty

Po vytvoření přihlašovacího ID a PINu a spuštění aplikace můžete vždy uložit, co jste zadali a vrátit se později, abyste svou žádost dokončili.

Odeslání své žádosti

Jakmile dokončíte zadání informací o vaší aplikaci, přečtěte si pozorně to, co jste zadali. Poté klikněte na Odeslat žádost o odeslání své online aplikace. Pokud jste nechali jakoukoli informaci, která je zapotřebí nebo je nesprávně zadána, obdržíte zprávu v horní části stránky, červeně, sdělí vám, co chybí.

Zaplatit poplatek za aplikaci

Po odeslání vaší žádosti budete požádáni o zaplacení nezaplaceného poplatku za přihlášku. Doporučuje se, abyste platili online prostřednictvím kreditní karty nebo e-Check pomocí bezpečného šifrovaného webového serveru Admissions Admissions.

Poplatek za přihlášku můžete zaplatit později, když se přihlásíte jako žadatel. Klikněte na odkaz "Platba" v části Aplikační poplatek pro váš program. Žádost však nebude kontrolována, dokud nebude obdržena platba.

Nahrajte své podpůrné dokumenty

Po odeslání vaší žádosti a zaplacení poplatku byste měli mít přístup do webových stránek o podpůrných dokumentech pro absolventy v rámci přibližně 24 hodin. Pomocí přihlašovacího ID a PINu budete moci nahrát svůj životopis a další podpůrné dokumenty, jako je neoficiální kopie vašeho přepisu.

Zkontrolujte stav

Kontrola stavu je nejrychlejším způsobem, jak vědět, jaká aktivita probíhá ve vaší aplikaci, včetně rozhodnutí o přijetí. Můžete také zkontrolovat, zda vaše doporučení a přepisy byly přijaty do kanceláře Graduate Admissions. Do přibližně 24-48 hodin od odeslání své žádosti obdržíte e-mail s číslem RUID. Pomocí tohoto čísla RUID se budete moci přihlásit a zkontrolovat stav vaší aplikace. Po odeslání vaší žádosti může trvat až 72 hodin, než si můžete zkontrolovat stav.

Program taught in:
Angličtina
Last updated March 11, 2019
This course is Online forma
Start Date
Sep 3, 2019
Led. 21, 2020
Duration
18 - 60 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
1,058 USD
$ 1,058 za kredit; $ 3,174 za 3 kreditní kurz
Deadline
Srp. 1, 2019
Pros. 1, 2019
By locations
By date
Start Date
Sep 3, 2019
End Date
Application deadline
Srp. 1, 2019
Start Date
Led. 21, 2020
End Date
Application deadline
Pros. 1, 2019
Start Date
May 26, 2020
End Date
Application deadline
Dub. 1, 2020

Sep 3, 2019

Location
Application deadline
Srp. 1, 2019
End Date

Led. 21, 2020

Location
Application deadline
Pros. 1, 2019
End Date

May 26, 2020

Location
Application deadline
Dub. 1, 2020
End Date