Online kurz digitálního vedení a inovací

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

V dnešním digitálním světě je zásadní, aby vedoucí chápali rušivé technologie utvářející ekonomiku a měli dovednosti, jak využít příležitosti, které pro své podnikání vytvářejí. Kurz digitálního vedení a inovací certifikátu BrainStation je navržen tak, aby demystifikoval nejnovější technologie a trendy a zároveň učil rámce používané předními společnostmi z celého světa k podpoře inovací. Tento kurz, učený zkušenými digitálními lídry s úspěchem v digitální transformaci, umožňuje novým a budoucím vedoucím firmám využívat technologii a řídit digitální transformaci ve svém podnikání.

Co se dozvíte

Pochopte a využijte rušivou technologii

Odstraňte zmatek kolem rušivých technologií, které mají dopad na podniky po celém světě. Pochopte jejich schopnosti a to, jak umožňují novým obchodním modelům řídit digitální transformaci.

Aplikujte designové myšlení na digitální příležitosti

Naučte se designové myšlení a jak se používá k identifikaci a realizaci inovačních příležitostí bez ohledu na odvětví nebo podnikání.

Naučte se vést digitální transformaci

Všichni vedoucí musí vědět, jak využít digitální transformaci, aby umožnily rychlé inovace pomocí technologie. Naučte se, jak zvládat narušení pomocí týmů s více funkcemi, digitálního mapování silnic a agilních principů.

Učte se od špičkových hostujících řečníků

Studenti BrainStation získají přístup k exkluzivním hostujícím přednáškám a panelovým diskusním akcím vedeným některými předními světovými odborníky a odborníky v oboru.

Připojte se ke komunitě profesionálů světové úrovně

Když absolvujete kurz BrainStation , učí se to nejlepší. Zaregistrujte se ještě dnes a zapojte se do celosvětové sítě instruktorů a studentů v některé z nejinovativnějších organizací na světě.

Co říkají naši studenti

„Moje zkušenost se BrainStation nebyla nic fantastického. Personál je velmi profesionální, bystrý a pozorný. Zařízení jsou vynikající a vytvářejí ideální prostředí pro výuku i vytváření sítí. Rozhodně bych zvážila další kurz BrainStation abych pokračovala ve svém profesním rozvoji. . “

Davide, Google

„Nejlepší část mých zkušeností s BrainStation byly skvělé instruktory a dobře organizované studijní materiály. Byl jsem velmi ohromen tím, co jsme dělali ve třídě, která byla silně zaměřena na praktické projekty.“

Sonny, zpráva o kurzu

"Absolvoval jsem několik kurzů profesního rozvoje a BrainStation byla zdaleka moje oblíbená zkušenost ... učitelé jsou profesionálové v oboru a zdá se, že jsou vždy ochotni věnovat více času mimo třídu, aby se ujistili, že zůstanete v kontaktu Rychlost."

Ashleigh, Switchup

Flexibilní platební možnosti

BrainStation nabízí některé z nejkonkurenčnějších platebních možností pro digitální učení s řadou flexibilních plánů a možností stipendií.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Čtěte více

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Méně
New York , Toronto , Vancouver + 2 Více Méně