Online kurz: LabVetEurope

Všeobecné informace

Popis programu

Staňte se akreditovaným odborným veterinárním lékařem FELASA

Program LabVet Europe vás opravňuje k práci jako určený veterinární lékař v laboratoři v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely, dříve známou jako kategorie D.

Program LabVet je 100% online program navržený tak, aby poskytl laboratorním veterinárním veterinářům znalosti a dovednosti potřebné pro vaši každodenní práci jako určeného veterináře.

"Naším cílem je nabídnout program na vysoké úrovni, vysokou kvalitu a snadný přístup pro určené veterináře po celém světě"

Programový ředitel, profesor Axel Kornerup

Kurzové moduly

Program Labvet Europe se skládá ze 6-ti kurzových modulů. Každý z nich dává jedinečný pohled na laboratorní vědecké vědy. Kombinace těchto kurzů vám poskytne dovednosti, aby se stal kvalifikovaným jmenovaným veterinářem. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině.

6 modulů je

 • Modul 1 - Legislativa a veterinární komunikace
 • Modul 2 - Etika, dobré životní podmínky zvířat a tři R
 • Modul 3A - Péče o zvířata, řízení a veterinární komunikace
 • Modul 3B - Zdraví
 • Modul 3C - Genetika a chov
 • Modul 4 - Anestezie, analgezie, chirurgie
 • Modul 5 - Úloha DV při modelování lidských onemocnění u zvířat
 • Modul 6 - Úvod do lokálního prostředí

Výuka

Tento on-line vzdělávací program vám umožňuje mít přístup k našim znalostem a výuce, ať jste kdekoli a kdykoli je to pro vás výhodné.

Během modulu naleznete příslušné texty, videa a zvukové soubory na e-learningové platformě LabVet Europe. Dále budete požádáni, abyste se zúčastnili řady aktivit online, jako jsou diskuse a online autotesty.

Program je ukončen závěrečnou písemnou a ústní zkouškou.

Studie na částečný úvazek navržená tak, aby odpovídala pracovníkům, kteří pracují na plný úvazek. Program LabVet se rovná 6 měsícům studia na plný úvazek. Máte až 6 let ode dne, kdy jste povolováni k dokončení programu.

Osvědčení

Získejte oficiální dokumentaci pro vaše kompetence

Program LabVet Europe je akreditován Federací evropských vědeckých asociací pro laboratorní zvířata (FELASA). FELASA je uznávanou evropskou nevládní organizací, která - mezi řadou různých úkolů - certifikuje instituce, které si přejí vyškolit personál v oblasti pokusů na zvířatech. Akreditace FELASA je vysoce uznávaná ve všech členských státech EU i mimo ni.

S certifikátem z programu LabVet Europe máte oficiální dokumentaci pro vaše kompetence a splňujete evropské požadavky na určené veterináře, jak je uvedeno ve směrnici Evropské unie 2010/63 / EU, č. 25:

"Členské státy zajistí, aby každý chovatel, dodavatel a uživatel měl pověřený veterinární lékař s odbornými znalostmi v laboratoři laboratorních zvířat nebo vhodně kvalifikovaný odborník, pokud je to vhodnější, pověřené poradními povinnostmi týkajícími se dobrých životních podmínek a ošetření zvířat "

Klíčové benefity

Pro veterináře laboratorních zvířat, kteří pracují v neevropské laboratoři, bude certifikace zařízení pro zvířata na evropské úrovni podstatnou součástí naplňování požadavků evropských firem, při práci s těmito zařízeními a evropských časopisech, kdy byla v zařízeních prováděna publikační činnost. .

Vstupní úroveň pro určeného veterinárního lékaře (DV) získáte podle směrnice 2010/63 / EU a pracovního dokumentu o vývoji společného rámce pro vzdělávání a odbornou přípravu, aby byly splněny požadavky směrnice 19–20. Únor 2014.

Přijetí

Kritéria přijetí pro LabVet Europe

 • Stupeň veterinárního lékařství / doktor veterinární medicíny (DVM) nebo ekvivalent;
 • Funkce EU Laboratory Animal Science ABD nebo jiný ekvivalent FELASA kategorie C;
 • Minimálně dva roky odpovídající pracovní zkušenosti; a
 • Znalost angličtiny

Laboratoř veterinární vědy EU Funkce ABD

Kurz EU ABD vám umožňuje kvalifikovat se s laboratorními zvířaty nezávisle na sobě podle článku 23.2 směrnice EU 2010/63 / EU, dříve známého pod označením FELASA kategorie C.

Kurz umožňuje praktické a teoretické seznámení s manipulací, ustájením a používáním laboratorních zvířat a možností nahradit, zdokonalit a omezit používání živých zvířat pro výzkum. Jsou pokryty následující funkce: A) Provádění postupů na zvířatech; B) navrhování postupů a projektů; a D) Eutanalizovat zvířata.

Kurz EU ABD vyžaduje krátkou návštěvu Dánska.

Cena

 • € 3,500 pro LabVet Europe
 • € 5 000 pro společnost Labvet Europe včetně kurzu EU ABD

Proces aplikace

Vyplňte formulář žádosti prostřednictvím webové stránky LabVet Europe, www.labveteurope.ku.dk a pamatujte si požadovanou dokumentaci.

Jakmile jste přijati a obdržíte platbu, získáte přístup k učební platformě.

 • TYP: Pokračující profesionální rozvoj
 • MÍSTO: Online učení
 • DOBA TRVÁNÍ: 6 měsíců až 6 let studia na částečný úvazek (program LabVet se rovná ½ roku prezenčního studia)
 • Jazyk angličtina
 • CERTIFIKACE: Certifikován jako určený veterinář Federací evropských laboratoří Animal Science Associations (FELASA). Absolvoval University of Copenhagen .
 • ÚČASTNÍCI: Veterinární lékaři laboratorních zvířat
 • PŘEDKLÁDÁNÍ: Neustále
 • DALŠÍ INFORMACE: www.labveteurope.ku.dk

Doba trvání a cena

Datum zahájení: Otevřete registraci

Doba trvání: Program na částečný úvazek, který má být dokončen do 6 let (odpovídá 6 měsícům na plný úvazek).

Cena: 3500 EUR pro LabVet Europe nebo 5 000 EUR pro společnost Labvet Europe včetně kurzu EU ABD.

Termín: nepřetržité přijetí a dokončení

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With it ... Čtěte více

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With its 5,000 researchers and 39,000 students, the University boasts an international research and study environment and is highly ranked on the leading ranking lists of the world's best universities. Méně