Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Diplom pro praktického trenéra (PCD) připravuje cestu k úspěšnému životnímu koučování. Bohatý obsah, praktické koučování, mentoring, spolu s neustálou podporou našeho týmu péče vás přeměňují na plně akreditovaného, ​​profesionálního trenéra života.

Úroveň diplomu je úplná certifikace a zaměřuje se na studenty, kteří chtějí učinit životní koučování své kariéry.

To může být považováno za kurz samo o sobě nebo jako prostřední krok mezi Živoucími a výkonnými koučingovými nadacemi a Diplomem výkonného a podnikového koučování. Ať tak či onak, je vysoce flexibilní a adaptabilní tak, aby vyhovoval vašim potřebám a zaneprázdněnému plánu.

Co nás odlišuje:

  • Rozsáhlé znalosti koučování, které pokrývají všechny klíčové kompetence koučování, stanovené akreditačním orgánem.
  • Prezentováno 100% online, je vysoce interaktivní a umožňuje vám interakci s naším studentským týmem as dalšími studenty zapsanými do programu.
  • Směs textu, nahraných přednášek a videí je doprovázena praktickými příležitostmi u jednoho z našich akreditovaných trenérů.
  • Průběžná podpora a celoživotní přístup k prostředkům k posílení získaných dovedností.
  • Zahrnuje 10 hodin mentoringu s mistrem trenéra, abyste získali praktické koučovací schopnosti.
  • Jsme vážně na cvičení. Kurz zahrnuje 100 hodin koučování, které vás připraví k tomu, abyste byli nejlepšími trenéry na trhu.
  • Jedná se o jediný tréninkový program, který nabízí dvě akreditační cesty: Mezinárodní úřad pro odborné koučování

Výhody

Důkladné znalosti koučování

Tento kurz nabízí rozsáhlé koučovací znalosti a praxi. 100 hodin povinných koučovacích sedáků vám umožní prokázat dobré učení koučovacích dovedností.

Samostudium a kontaktní doba studentů

Má 48 hodin studentů 3 dny tréninku a poskytuje potřebné portfolio akreditace ACC ICF. A náš tým vám pomáhá s akreditačním procesem.

Mezinárodní akreditace

Jako CCE je to ideální způsob, pokud chcete získat mezinárodní akreditaci s IAPC

Příležitosti k praxi

Sestava samostudia, online kurzů a webových seminářů vám dává možnost, abyste si je mohli zapadnout do svého časového harmonogramu. Máte přístup k širokému spektru zdrojů a možností vytváření sítí.

Interaktivní obsah

Obsah je poskytován tak, aby byl interaktivní a snadno sledovatelný. Online platforma umožňuje živé dokončení činností a reflexní poznámky.

Celoživotní přístup ke zdrojům

Po přihlášení do tohoto programu získá účastník celoživotní přístup k platformě pro coachingové zdroje a našemu týmu podpory studentů.

Proces zápisu

Pro nás je důležité uspokojit vaše potřeby a poskytnout vám nejlepší možnost koučování. Proto bychom se rádi setkali (prostřednictvím Skype / Zoom) předtím, než vám poskytneme přístup k platebním linkám, a tím k platformě kurzů.

Navíc společnost Noble Manhattan Coaching Americas poskytuje slevy a stipendia na základě předchozích studií a / nebo koučovacích zkušeností. Chcete-li požádat o slevu / stipendium, pošlete e-mail na adresu @ nm-americas, uveďte svůj zájem a budeme vás kontaktovat s dalšími detaily a personalizovanou nabídkou.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Noble Manhattan Coaching Americas »

Poslední aktualizace January 12, 2019
This course is Online forma
Start Date
Duration
6 - 24 měsíců
Price
7,500 USD
nebo 10 splátek ve výši 755 USD
Deadline
Podle místa
Podle data