Read the Official Description

Životní a výkonné koučinkové nadace (LECF) vytvořené společností Noble Manhattan Coaching Americas jsou navrženy tak, aby poskytly plán, pokyny a školení potřebné k uplatnění koučování v životě a podnikání a výsledky řízení. Protože NMCA ví, že koučování je důležitým závazkem, byl tento kurz vytvořen jako odrazový můstek k úplnému certifikačnímu programu. Využívá však dovednosti, znalosti a praxi každého plně akreditovaného programu.

Je to slib, že to není jen úvod do koučování. Je to program, který vás zamiluje do koučování a nikdy se nechcete zastavit.

V NMCA chápeme, že rozvíjení koučování dovedností a praxe svalu není často snadné. To je důvod, proč je profesionální koučování od pověřených trenérů s přístupem k technikám, výzkumu a nástrojům tak důležité. Ulehčením osobního a profesního růstu, které vede ke zlepšení výkonnosti, získávání nových dovedností a znalostí, stejně jako k celkovému rozvoji coachee, naši profesionální trenéři povolují ostatní, aby učinili totéž.

Kurzy Základy života a výkonného koučování se liší od všeho, co jste předtím zažili:

Využitím rozsáhlého výzkumu a kolaborativního dialogu s dalšími odborníky z oboru jsme vytvořili kurz, který je náročný, adaptabilní a nejdůležitější pro všechny, kteří chtějí integrovat tréninkové dovednosti do života nebo do práce.

Studenti jsou vybaveni rozsáhlými znalostmi koučování ve velmi interaktivním a flexibilním formátu. Prezentováno 100% online, vyhovuje libovolnému rozvrhu a je přizpůsobitelné libovolnému stylu učení.

Protože víme, že koučování je především praktické, nabízí tento program praktické příležitosti s našimi praktickými trenéry prostřednictvím série výukových seminářů.

Je připravena na postup do kurzu praktického koučování. Spuštění tréninkové cesty se společností Life a Executive Coaching Foundations vám poskytuje tréninkové portfolio potřebné pro akreditaci.

Dynamická struktura, rozsáhlý obsah a kvalitní školení, které váš tým obdrží od našich profesionálních koučů, poskytnou neuvěřitelné výsledky, které jsou okamžitě znatelné a které časem rostou.

Spojíte je s celoživotním přístupem k naší platformě pro správu zdrojů koučování a týmu podpory studentů pro každého účastníka programu a je těžké nevidět, proč jsme měli tolik úspěchů.

Výhody

Možnost pokročit na plně akreditovaný kurz

Osvědčení o koučování Noble Manhattan, které osvědčuje vaše koučovací znalosti a dovednosti

Průběžné možnosti rozvoje.

Načasovaná podpora od našeho Student Support Teamu

Přístup k studentským skupinám Noble Manhattan pro praxi a sdílené zkušenosti

5 školení s jedním z akreditovaných praktických trenérů Noble Manhattan

Životní přístup k platformě online kurzů a ke zdrojům koučování Noble Manhattan

Proces zápisu

K tomuto kurzu se může ucházet každý, kdo má zájem začít koučováním nebo koučováním v práci nebo v soukromém životě.

Neexistují žádné termíny nebo požadavky na aplikaci. Musíte pouze vyjádřit svůj zájem a my vám poskytneme platební linky.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Noble Manhattan Coaching Americas »

Last updated January 10, 2019
This course is Online forma
Start Date
Duration
3 - 6 měsíců
Price
1,575 USD
nebo 5 splátek ve výši 350 USD.
Deadline
By locations
By date