Online flexibilní MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Update Aktualizace koronaviru (COVID-19)

Dočasně jsme přijali naše programy pro virtuální výuku, aby naši noví studenti měli možnost zahájit svůj program prakticky v létě nebo na podzim 2020, a poté, co Česká republika znovu otevře své hranice, přejde na učení v areálu.


University of New York v Praze nabízí ve spolupráci s National American University v Praze flexibilní studijní program MBA kombinující celoživotní učení online a na akademické půdě. Národní americká univerzita je plně akreditována u Higher Learning Commission a členem North Central Association. Národní americká univerzita je registrována u ministerstev školství ve více zemích a obchodní divize Národní americké univerzity získala IACBE plnou akreditaci pro svůj program MBA.

Online flexibilní MBA oblasti koncentrace

 • Řízení lidských zdrojů
 • Informační technologie
 • Řízení

10 důvodů, proč se přihlásit do programu UNYP MBA

 1. Vylepšete své globální vyhlídky na zaměstnání
 2. Zvyšte svůj potenciál výdělků
 3. Zdokonalte své vůdčí schopnosti
 4. Učte se v místním a mezinárodním prostředí
 5. Zaostřete své rozhodovací schopnosti
 6. Zapojte se do výukových přístupů včetně virtuálních obchodních simulací, hostujících řečníků, workshopů, případových studií a vzájemného učení
 7. Porozumět novým problémům v podnikání a managementu, aby lépe uspěly v konkurenčním mezinárodním prostředí
 8. Procvičte si své dovednosti prostřednictvím vystavení aplikovaným řešením problémů, roleplaying a zážitkových situací učení
 9. Aplikujte své nové dovednosti v práci další den
 10. Zúčastněte se jediného českého programu MBA s trojnásobnou akreditací z České republiky (ČAMBAS), Velké Británie (BAC) a USA (IACBE)

Požadavky na přijetí

Studenti musí předložit následující prostřednictvím online přihlášky.

 1. Formulář žádosti UNYP
 2. Notářsky ověřená kopie bakalářského vysokoškolského studia - bakalářské minimum
 3. Úřední akademické přepisy přímo z univerzity nebo ověřená kopie
 4. Certifikát anglického jazyka
  • TOEFL: 79
  • IELTS: 6,5
  • CAE: A, B, C
  • CPE: A, B, C
  • Vysokoškolský bakalářský nebo vyšší stupeň angličtiny na střední škole
 5. Osobní esej - krátká esej o tom, jak tento program pomůže s profesionálními a osobními cíli
 6. Dva doporučující dopisy - od profesorů nebo školitelů, kteří mohou oslovit schopnosti a motivaci kandidáta k zápisu do tohoto programu. Formulář vám bude doručen po podání žádosti.
 7. Životopis - Pokračovat
 8. Relevantní pracovní zkušenost
 9. Kopie průkazu totožnosti nebo pasu
 10. Poplatek za podání žádosti 2 000 Kč (nevratné)) 80 EUR nebo 115 USD
 11. Motivační rozhovor - po předložení požadovaných dokumentů jsou studenti pozváni na pohovor s ředitelem MBA (osobně nebo prostřednictvím videohovoru)

Pozor prosím:

Všechny dokumenty musí být předloženy v angličtině. K dokumentům původně v jiném jazyce musí být přiložen ověřený překlad do angličtiny.

Online flexibilní MBA výuka a poplatky 2020 - 2021

 • Výuka programu: 300 000 Kč
 • Poplatek za podání žádosti (jednorázový poplatek): 2 000 Kč (* nevratné)

Platba školného a povinných poplatků

 1. Školné lze zaplatit následujícím způsobem:
  • a) Student zaplatí UNYP celkový poplatek za studium a všechny poplatky jeden týden před zahájením studia podle schváleného akademického kalendáře programu MBA. Pokud student do tohoto data zaplatil celkový poplatek za studium a všechny poplatky, bude mu z tohoto poplatku poskytnuta sleva 5% .
  • b) Student zaplatí první splátku školného a souvisejících poplatků odpovídající 50% z celkové částky školného a poplatků jeden týden před zahájením studia podle schváleného akademického kalendáře programu MBA na nejnovější. Student je povinen uhradit zbývajících 50% školného nejpozději do osmi (8) měsíců po zahájení programu.
 2. Student může požádat o splátkový kalendář týkající se platby školného. Po složení zálohy ve výši nejméně 25% školného a poplatků bude splátkový plán umožnit studentovi rozdělit zbývající částku zvýšenou o 3% splátkový poplatek na několik stejných splátek (maximální doba trvání je 12 měsíců).

Máš otázku? Jste připraveni se přihlásit?

Náš přijímací tým je připraven odpovědět na vaše dotazy nebo pomoci s vaší přihláškou! Náš tým může také uspořádat návštěvu kampusu, kde se setkají s našimi studenty a profesory, nebo sedět na třídě. Pokud byste chtěli vyzkoušet zážitek UNYP , můžete být dokonce studentem UNYP na jeden den.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... Čtěte více

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. Méně