Online doktor mezinárodní politické ekonomiky (DIPE)

Všeobecné informace

Popis programu

Online doktor mezinárodní politické ekonomiky

Program mezinárodní politické ekonomiky nabízí vzdělání zaměřené na pomoc jednotlivcům uspět v dynamické globální pracovní síle. Tyto dovednosti zahrnují kritické myšlení, znalosti více kultur a kulturních kontextů, přísné výzkumné dovednosti a schopnost efektivně komunikovat v celé řadě prostředí. Studenti budou připraveni na analytické a administrativní pozice ve veřejném, neziskovém a soukromém sektoru související s mezinárodními záležitostmi. Celkem je dokončeno 9 kurzů a 36 modulů. Tento program bude zakončen samostatnou výzkumnou prací. Studenti budou mít také možnost publikovat časopisecké články pod vedením našich zkušených fakult.

Konečnou kvalifikaci udělí Finanční univerzita pod vládou Ruské federace. Toto je profesionální kvalifikace, která zlepší vaši kariéru.

  • Školné: 11 000 $
  • Délka: 15-20 měsíců

123524_123516_Image002.jpg

Akreditace

Metoda studia WEEI je schválena Evropským nezávislým střediskem certifikace v oblasti e-learningu a mezinárodním standardním měřítkem ISO-9001-2015. Finanční univerzita v Rusku je licencována federálním ruským ministerstvem školství.

Partnerské univerzity

Finanční univerzita pod vládou Ruské federace

Finanční univerzita spadající pod vládu Ruské federace je jednou z nejstarších ruských finančních a ekonomických odborných školících institucí vysokých škol. Společnost byla založena v roce 1919 a nyní zahrnuje všechny regiony Ruska svým oborovým systémem a nabízí různé programy na všech úrovních vzdělávání: bakalářské, magisterské, Ph.D., postgraduální, krátké kurzy a odborné vzdělávání. Společnost Forbes Russia ji řadí mezi 3. nejuznávanější univerzitu v Rusku a je také považována za jednu z 500 nejvýznamnějších univerzit na světě.

123525_123517_Image003.jpg

Kurzy

Chcete-li se dozvědět více, klikněte prosím na www.world-executive-edu.com

Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

WEEI was established to provide professionals rare opportunities to achieve postgraduate qualifications from prestigious international universities. We maintain partnerships with various higher-learn ... Čtěte více

WEEI was established to provide professionals rare opportunities to achieve postgraduate qualifications from prestigious international universities. We maintain partnerships with various higher-learning institutions to deliver entire degree programs online through the cutting-edge pedagogical and modern technological systems. With WEEI, students can login-in and complete work anytime, with their academic progress set by their own schedule and learning style. All of our programs are industry and professionally relevant to the betterment of society at large. Méně