Read the Official Description

Přehled

Vzhledem k tomu, že stálý spotřebitel na trhu rozhoduje stále více o pohodlí a omezujícím stravování, může být zpracování potravin velice rychle zaostává a ztratí potenciál trhu. Vzdělávání na téma inovace, dodržování předpisů a alergeny bylo dříve omezeno na drahé konzultanty nebo zastaralé výuky v tradičních institucích.

Chybí vám na rostoucích trzích díky nedostatku inovací? Máte strach, že v rámci vaší produkce nezměníte riziko? Pokud ano, tento kurz vám pomůže vyvíjet nové produkty, které uspokojují příležitosti na vznikajících trzích, přičemž minimalizují rizika.

Tento certifikát je přizpůsoben pro profesionály a absolventy v potravinářském a agropodnikovém sektoru. Prostřednictvím koučování a podpory jsme schopni přijmout studenty různých zkušeností a vzdělání na kurz.

detaily kurzu

V tomto certifikátu se zabýváme zpracováním potravin; jedna z nejrychleji rostoucích částí průmyslu, protože spotřebitelé stále častěji požadují pohodlné a snackable výrobky.

V potravinářském průmyslu existují dvě výzvy:

  1. jak navrhnout inovativní produkty a přivést je na trh
  2. jak řešit rizika v dodavatelském řetězci

Nová inovace výrobků je výzvou pro všechny firmy, bez ohledu na velikost. Toto osvědčení se také zabývá rostoucím trhem "Free From" a jak řídit potravinové alergeny v rámci zpracování potravin.

Moduly

  • Jak inovovat s potravinami
  • Jak používat interpretační strukturální modelování pro řízení rizik
  • Jak řídit potravinové alergeny - část 1
  • Jak řídit potravní alergeny - část 2
  • Jak se můžete vypořádat s řízením rizik a odvoláním?
  • Jak dokončit správu odvolání
  • Certifikační případ: Rozvoj inovativního portfolia potravinových produktů pomocí rušivé technologické intervence

Koučování

V rámci certifikátu budou mít studenti přístup ke dvěma 30 minutovým koučinkům s odborníkem z oboru. Jedna schůzka by měla být naplánována na začátku kurzu a další zasedání by mělo být naplánováno po ukončení cvičení, aby odborník mohl zpětně reagovat na vaši práci a poskytnout vám nějakou radu o tom, jak pokračovat v uplatňování tohoto učení ve vaší kariéře.

Odborníci jsou také k dispozici na vyžádání po dokončení kurzu, chcete-li pokračovat v prozkoumání tohoto tématu a stejně jako u všech našich kurzů budete mít také přístup k našim fórum pro studenty, abyste mohli diskutovat o nápadech s dalšími studenty po celém světě.

Osvědčení

K dosažení tohoto certifikátu budou studenti muset rozvíjet portfolio potravinových produktů, odkazovat se na řízení alergenů a minimalizovat rizika. Přinášet produkty na trh je konečným cílem - inovovat a pak zajistit dodržování předpisů, aby produkt mohl oslovit spotřebitele.

Certifikáty jsou akreditovány společností Agribusiness Academy a Business School Nizozemsko a budou vydány v digitálním formátu (PDF). Tištěné certifikáty budou také k dispozici za příplatek.

O společnosti BSN

Business School Nizozemsko (BSN) dodává akční učební MBA již 28 let.

Jako podnikatelská škola Action Learning společnost BSN není sama při uznávání hodnoty akčního učení. Progresivní organizace jako General Electric, Unilever, Rabobank, Aloca Agro, Motorola, Arthur Andersen, General Motors a Lyondell Chemical Co. rovněž věří v přístup k akčnímu učení. Dosáhly úžasných výsledků v oblasti řešení problémů, identifikovaly konkurenční výhody, snížily provozní náklady a stály se vzdělávacími organizacemi.

Více než 3500 studentů z celého světa se zapojilo do našich programů v zemích jako Aruba, Namibie, Rwanda, Nigérie, Ghana, Zambie, Egypt, Alžírsko, Tanzanie, Pákistán, Arménie, Spojené státy, Čína a mnohem víc.

Agribusiness Academy spolupracuje s BSN na inovativním online přístupu k akčnímu učení, který získal chválu jak od studentů, tak z fakulty.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Agribusiness Academy »

Last updated September 16, 2018
This course is Online forma
Start Date
Duration
6 - 8 týdnů
Price
299 USD
Deadline
By locations
By date