Read the Official Description

Přehled

Potravinářské podniky potřebují jasné chápání maloobchodu, aby mohly vyvinout a přijmout ty správné produkty na trh. Hledání kurzů, které se zaměřují na to, může být obtížné, protože se často zabývají technickými prvky zpracování potravin, a nikoli obchodními studiemi o vytváření ziskové společnosti - proto jsme vyvinuli toto nové osvědčení.

Máte strach, že vaše podnikání není plně rychlé s tím, co spotřebitelé a maloobchodníci vyžadují? Potřebujete lépe pochopit nové trhy, které máte k dispozici, a plán, jak tuto příležitost využít co nejvíce? Pokud ano, musíte tento certifikát vyplnit a využít odborného trenéra, který vám pomůže přinést nové produkty na trh.

Tento certifikát je přizpůsoben pro profesionály a absolventy v potravinářském a agropodnikovém sektoru. Prostřednictvím koučování a podpory jsme schopni přijmout studenty různých zkušeností a vzdělání na kurz.

detaily kurzu

Toto osvědčení je určeno podnikatelům a osobám odpovědným za rozhodování, které se zaměřují na globální vývoj maloobchodu s potravinami a jeho dopad na potravinářské podniky. Jedná se o kurz zaměřený na podnikání, který má více teoretických prvků než technický.

Potravinářské zpracování se točí kolem maloobchodu, on-line nebo jinak, jako způsobu, jak se výrobky dostat na trh, takže kurz se silně zaměřuje na celosvětový vývoj v této oblasti, s některými přehledy o prémiových produktech, riziku a stažení z trhu a alergeny.

Moduly

  • Globální agropodnikání a trendy udržitelnosti potravin
  • Vytvořte obchodní model: výrobce svačinu a přísady
  • Tajemství na prémiových tržištích potravin
  • Vývoj v globálním maloobchodním prodeji
  • Jak dokončit správu odvolání
  • Jak řídit potravinové alergeny - část 1
  • Seminář Certifikace: Založení podniku pro zpracování potravin (Scénáře)

Koučování

V rámci certifikátu budou mít studenti přístup ke dvěma 30 minutovým koučinkům s odborníkem z oboru. Jedna schůzka by měla být naplánována na začátku kurzu a další zasedání by mělo být naplánováno po ukončení cvičení, aby odborník mohl zpětně reagovat na vaši práci a poskytnout vám nějakou radu o tom, jak pokračovat v uplatňování tohoto učení ve vaší kariéře.

Odborníci jsou také k dispozici na vyžádání po dokončení kurzu, chcete-li pokračovat v prozkoumání tohoto tématu a stejně jako u všech našich kurzů budete mít také přístup k našim fórum pro studenty, abyste mohli diskutovat o nápadech s dalšími studenty po celém světě.

Osvědčení

K dosažení tohoto certifikátu musí žák pracovat prostřednictvím scénářů pro založení potravinářské firmy, uplatnit své učení z kurzu, aby zhodnotil riziko a hledal inovaci. Bude se jednat o dilemy, jako jsou inovace výrobků a tržní strategie, a tak pomůže novým podnikatelům i odborníkům zhodnotit příležitosti a využít co nejvíce.

Certifikáty jsou akreditovány společností Agribusiness Academy a Business School Nizozemsko a budou vydány v digitálním formátu (PDF). Tištěné certifikáty budou také k dispozici za příplatek.

O společnosti BSN

Business School Nizozemsko (BSN) dodává akční učební MBA již 28 let.

Jako podnikatelská škola Action Learning společnost BSN není sama při uznávání hodnoty akčního učení. Progresivní organizace jako General Electric, Unilever, Rabobank, Aloca Agro, Motorola, Arthur Andersen, General Motors a Lyondell Chemical Co. rovněž věří v přístup k akčnímu učení. Dosáhly úžasných výsledků v oblasti řešení problémů, identifikovaly konkurenční výhody, snížily provozní náklady a stály se vzdělávacími organizacemi.

Více než 3500 studentů z celého světa se zapojilo do našich programů v zemích jako Aruba, Namibie, Rwanda, Nigérie, Ghana, Zambie, Egypt, Alžírsko, Tanzanie, Pákistán, Arménie, Spojené státy, Čína a mnohem víc.

Agribusiness Academy spolupracuje s BSN na inovativním online přístupu k akčnímu učení, který získal chválu jak od studentů, tak z fakulty.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Agribusiness Academy »

Last updated September 16, 2018
This course is Online forma
Start Date
Duration
6 - 8 týdnů
Price
299 USD
Deadline
By locations
By date