Read the Official Description

Přehled

Nové chování spotřebitelů může velmi rychle opustit maloobchodníky; od diety až po nové nákupní kanály, podniky musí zůstat na vrcholu spotřebitelských trendů. Část problému spočívá v tom, že zůstat na vrcholu trendů prostřednictvím tradičního vzdělávání může být stejně rychle zastaralý.

Cítíte se mimo kontakt s chováním a trendy spotřebitelů? Mohlo by to znamenat, že vaše podnikání nebude fungovat? Pokud ano, tento kurz je navržen tak, aby vás udržoval v aktuálním stavu, včetně odborného koučování o nejnovějších trendech.

Tento certifikát je přizpůsoben pro profesionály a absolventy v potravinářském a agropodnikovém sektoru. Prostřednictvím koučování a podpory jsme schopni přijmout studenty různých zkušeností a vzdělání na kurz.

detaily kurzu

Tento certifikát má velký důraz na spotřebitele, jako na lidi, kteří mají v současné době sílu v rámci potravinového řetězce; spotřebitelské chování musí být chápáno v oblasti vývoje produktů, marketingu a maloobchodu. Pokrýváme spotřebitele, jaké faktory jsou pro ně důležité, jak reagují maloobchodníci na nové chování, stejně jako na zbytek dodavatelského řetězce.

Tento kurz má globální zaměření, aby přinesl potenciální řešení z celého světa, ale mluví se zvláštností o tom, jak spotřebitelé ovlivňují maloobchod v oblasti masa, čerstvé produkce a dalších produktů.

Tento kurz byl navržen pro absolventy, kteří se chtějí přesunout do maloobchodních rolí v oblasti potravin, stejně jako profesionálové, kteří v současné době pracují v tomto odvětví, ale všichni odborníci v dodavatelském řetězci potravin budou chtít získat odborné poznatky o chování spotřebitelů v maloobchodě.

Moduly

  • Globální agropodnikání a trendy udržitelnosti potravin
  • Zvládnutí tržních skutečností v globálním maso
  • Malé inovace v oblasti maloobchodu
  • Tajemství na prémiových tržištích potravin
  • Vývoj v globálním maloobchodním prodeji Naučte se používat globální maloobchodní vývoj
  • Certifikační případ: Kontrola hodnotového návrhu online prodejce

Koučování

V rámci certifikátu budou mít studenti přístup ke dvěma 30 minutovým koučinkům s odborníkem z oboru. Jedna schůzka by měla být naplánována na začátku kurzu a další zasedání by mělo být naplánováno po ukončení cvičení, aby odborník mohl zpětně reagovat na vaši práci a poskytnout vám nějakou radu o tom, jak pokračovat v uplatňování tohoto učení ve vaší kariéře.

Odborníci jsou také k dispozici na vyžádání po dokončení kurzu, chcete-li pokračovat v prozkoumání tohoto tématu a stejně jako u všech našich kurzů budete mít také přístup k našim fórum pro studenty, abyste mohli diskutovat o nápadech s dalšími studenty po celém světě.

Osvědčení

K dosažení tohoto certifikátu musí žák studovat online prodejce, neboť toto chování je dnes nejdůležitějším problémem, kterým čelí maloobchod s potravinami. Je mnohem rychlejší testovat produkty a inovace online, což podnikům usnadní testování nových produktů, pokud využívají co nejvíce technologií. tím, že si je přečtou, mohou studenti pochopit svůj potenciál a hledat možnosti, jak to uplatnit v jejich podnikání.

Certifikáty jsou akreditovány společností Agribusiness Academy a Business School Nizozemsko a budou vydány v digitálním formátu (PDF). Tištěné certifikáty budou také k dispozici za příplatek.

O společnosti BSN

Business School Nizozemsko (BSN) dodává akční učební MBA již 28 let.

Jako podnikatelská škola Action Learning společnost BSN není sama při uznávání hodnoty akčního učení. Progresivní organizace jako General Electric, Unilever, Rabobank, Aloca Agro, Motorola, Arthur Andersen, General Motors a Lyondell Chemical Co. rovněž věří v přístup k akčnímu učení. Dosáhly úžasných výsledků v oblasti řešení problémů, identifikovaly konkurenční výhody, snížily provozní náklady a stály se vzdělávacími organizacemi.

Více než 3500 studentů z celého světa se zapojilo do našich programů v zemích jako Aruba, Namibie, Rwanda, Nigérie, Ghana, Zambie, Egypt, Alžírsko, Tanzanie, Pákistán, Arménie, Spojené státy, Čína a mnohem víc.

Agribusiness Academy spolupracuje s BSN na inovativním online přístupu k akčnímu učení, který získal chválu jak od studentů, tak z fakulty.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Agribusiness Academy »

Last updated September 16, 2018
This course is Online forma
Start Date
Duration
6 - 8 týdnů
Price
299 USD
Deadline
By locations
By date