Read the Official Description

Přehled

V celém odvětví se podniky stále více zaměřují na vývoj kruhových hodnotových řetězců, ale snaží se vyvíjet řešení, aniž by plně pochopili, jak to udělat. Dříve bylo učení dostupné v této oblasti těžko dostupné a je zastaralé v tradičních vzdělávacích institucích. To ponechává mezery v udržitelnosti hodnotového řetězce, které se stávají nepřijatelnými pro spotřebitele a zúčastněné strany, což nakonec ovlivňuje obchodní výsledky.

Máte strach, že váš obchodní model nedokáže poskytnout udržitelnou stopu? Pokud potřebujete vytvořit kruhový hodnotový řetězec pro zlepšení obchodních výsledků a udržitelnost hodnotového řetězce, je tento certifikát určen pro vás.

Tento certifikát je přizpůsoben pro profesionály a absolventy v potravinářském a agropodnikovém sektoru. Prostřednictvím koučování a podpory jsme schopni přijmout studenty různých zkušeností a vzdělání na kurz.

detaily kurzu

Tento koncept kruhovitosti je nyní velkým tématem kvůli udržitelnosti a nedostatku zdrojů. O tom, o kterých řetězových hodnotách hovoří, je, jak můžete znovu použít materiály a zdroje; od ingrediencí až po balení, jakýkoli druh plýtvání je přehodnocován. Můžete to sledovat od získávání až po spotřebitele.

Dvěma důležitými složkami kruhových hodnotových řetězců jsou technologie a vzájemné ovlivňování podniků. Technologická součást je někdy výzva, ale technologie je tam; problém je, že technologie není vložena do správných obchodních modelů. Tento kurz pomáhá lidem rozvíjet obchodní modely s využitím správných technologií, aby mohly být v praxi realizovány kruhové hodnotové řetězce.

Pochopení dynamiky potravinářského průmyslu, pochopení toho, co dělá udržitelnost potravin, jak vytvářet obchodní modely pro kruhovitost.

Tento kurz je vhodný pro absolventy, kteří právě vstupují na trh práce, protože se na to budou muset věnovat po celou dobu své kariéry. Je to také důležité pro podnikatele a vlastníky podniků a pro profesionály, kteří potřebují porozumět koncepcím a jak je realizovat. Praktický obsah tohoto kurzu umožní žákovi rychle rozvíjet a realizovat plán na zlepšení kruhovitosti svého podnikání.

Moduly

  • Globální agropodnikání a trendy udržitelnosti potravin
  • Jak můžeme vytvořit kruhový hodnotový řetězec potravin?
  • Jaké jsou rámce pro navrhování modelu potravinářského podnikání?
  • Vytvořte obchodní model: výrobce svačinu a přísady
  • Změna jídelní hry (výkonný seminář)
  • Cesta k ziskovosti v agrobusinessu
  • Certifikační případ: Návrh kruhového hodnotového řetězce kolem maloobchodu

Koučování

V rámci certifikátu budou mít studenti přístup ke dvěma 30 minutovým koučinkům s odborníkem z oboru. Jedna schůzka by měla být naplánována na začátku kurzu a další zasedání by mělo být naplánováno po ukončení cvičení, aby odborník mohl zpětně reagovat na vaši práci a poskytnout vám nějakou radu o tom, jak pokračovat v uplatňování tohoto učení ve vaší kariéře.

Odborníci jsou také k dispozici na vyžádání po dokončení kurzu, chcete-li pokračovat v prozkoumání tohoto tématu a stejně jako u všech našich kurzů budete mít také přístup k našim fórum pro studenty, abyste mohli diskutovat o nápadech s dalšími studenty po celém světě.

Osvědčení

K dosažení certifikátu budou studenti muset v maloobchodě napsat zprávu o kruhovém hodnotovém řetězci. Rozhodli jsme se zaměřit na to, protože pokud budou studenti chápat maloobchod, pak by ostatní části hodnotového řetězce měly být v souladu. Ať už pracujete ve farmě, ve zpracování nebo v maloobchodě, existují tři důležité prvky: jak je kupováno, jak je spotřebováno, jak je likvidováno - spotřebitel / maloobchod má na to určitý vliv, takže je to nejkritičtější odkaz k pochopení.

Certifikáty jsou akreditovány společností Agribusiness Academy a Business School Nizozemsko a budou vydány v digitálním formátu (PDF). Tištěné certifikáty budou také k dispozici za příplatek.

O společnosti BSN

Business School Nizozemsko (BSN) dodává akční učební MBA již 28 let.

Jako podnikatelská škola Action Learning společnost BSN není sama při uznávání hodnoty akčního učení. Progresivní organizace jako General Electric, Unilever, Rabobank, Aloca Agro, Motorola, Arthur Andersen, General Motors a Lyondell Chemical Co. rovněž věří v přístup k akčnímu učení. Dosáhly úžasných výsledků v oblasti řešení problémů, identifikovaly konkurenční výhody, snížily provozní náklady a stály se vzdělávacími organizacemi.

Více než 3500 studentů z celého světa se zapojilo do našich programů v zemích jako Aruba, Namibie, Rwanda, Nigérie, Ghana, Zambie, Egypt, Alžírsko, Tanzanie, Pákistán, Arménie, Spojené státy, Čína a mnohem víc.

Agribusiness Academy spolupracuje s BSN na inovativním online přístupu k akčnímu učení, který získal chválu jak od studentů, tak z fakulty.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Agribusiness Academy »

Last updated September 16, 2018
Start Date
Duration
6 - 8 týdnů
Price
299 USD
Deadline
By locations
By date