Online barmanský kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Osvojte si základní barmanské dovednosti ve svém vlastním čase, vlastním tempem. Nyní s celoživotním přístupem za pouhých 24 EUR.

Co získáte s naším online kurzem ...

 • 3,5 hodiny videí na vyžádání
 • 35 barmanských lekcí
 • 48 receptů na koktejly
 • Přístup do našeho exkluzivního sešitu
 • Certifikát od přední světové barmanské školy po absolvování zkoušky
 • Svoboda učit se na notebooku, telefonu nebo televizi

Získejte vše na celý život, za pouhých 22 liber.

* Instruktor hovoří anglicky, ale titulky jsou k dispozici ve španělštině, francouzštině, němčině a italštině.

Plíživý pohled na obsah kurzu

Proč tento kurz?

Chcete se dostat do průmyslu? Zlepšit své dovednosti? Nebo se prostě chcete naučit, jak si vyrobit skvělé nápoje? Ať už hledáte cokoli, najdete to v našem online kurzu.

Během posledních 20 let jsme navrhli přední barmanské kurzy na světě. A pro tento online program jsme nasměrovali naši rozsáhlou odbornost do 3,5 hodiny, čímž jsme vytvořili nejkomplexnější online barmanský kurz v oboru.

Staňte se barmanem, ať jste kdekoli

Učte se od nejlepších barmanů v oboru

Více než 20 let zkušeností v oboru. Více než 50 000 spokojených studentů. Více než 25 škol po celém světě. Pokud jde o barmanství, známe naše věci. Takže když přijdete na náš online kurz, můžete si být jisti, že se učíte od nejlepších.

Rozvíjet základní dovednosti barmanství

Za pouhé tři hodiny se nejen naučíte recepty na koktejly. Naučíme vás základní techniky a dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali dobrým barmanem. Odhalte historii mixologie. Naučte se odlévací techniky. Prozkoumejte komba kombinací. A zvládněte působivé obslužné schopnosti. Náš odborný instruktor Gavin Wrigley vás to všechno naučí, a další.

Vyberte svůj vlastní plán

Máš vášeň, ale ne čas? Tento online kurz je velmi pohodlnou (a komplexní) cestou do světa barmanství. Z pohodlí vašeho domova můžete sledovat, učit se nebo sledovat. A s celoživotním přístupem můžete zastavit a začít, kdykoli budete chtít.

cocktail, drinks, liqueur

Seznamte se se svým instruktorem

Gavin Wrigley
Head of Education ve společnosti European Bartender School

 • 20 let v barmanském průmyslu
 • 6 let jako barmanský učitel
 • 10 let jako manažer předních barů, nočních klubů a společností poskytujících koktejly
 • Posuzujte barmanské soutěže po celém světě

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

Přehled obsahu kurzu

Za 3,5 hodiny se naučíte ...

Perfektní porce
Díky výrobě koktejlů je správné chutí jen špičkou ledovce. Dokonalé podávání nehtů zahrnuje vše od skla a ledu až po ozdobu a mixér. Gavin vám řekne, jak dát dohromady konečný gin a tonikum, Aperol spritz a rezavý hřebík.

Historie koktejlů
Bartending má bohatou a pestrou minulost, která dnes silně ovlivňuje průmysl. Vydejte se na zajímavou cestu koktejlu, počínaje 19. stoletím, až po před zákazem Ameriky a éry tiki - až po současnou mixologii.

Základní metody a techniky
Tento kurz vás vyzbrojí základními dovednostmi, které můžete uvést do praxe za jakýmkoli barem. Gavin vás naučí základním technikám třepání, lití, bahnění, míchání a válcování. Pokryje také pokročilejší metody, jako je dvojitá láhev a honička.

Zařízení
Zbavte se klíčového vybavení, které používáte za skutečným barem - nebo vlastním barem doma. Budete pracovat s míchacími brýlemi, třepačkami, sítky, lžičkami, lisy na citrusové plody, blatníky, jiggery atd.

Koktejlové recepty
Čeká na vás nádherný svět koktejlů. Začnete se sponkami a pak rychle přejdete ke složitějším výtvorům. Objevte daiquiri, mojito, bílý rus, pisco kyselou a spoustu dalších.

Příchutě
Víš, co jde do koktejlu. Nyní je čas zjistit, proč. Gavin pokryje pět klíčových příchutí: sladké, kyselé, hořké, slané a umami. Poté vysvětlí, jak dosáhnout správné rovnováhy a vymyslet své vlastní výtvory.

Nějaké otázky?

Je tu zkouška?
Ano, na konci kurzu proběhne krátká výběrová zkouška, abyste mohli testovat vše, co jste se naučili.

Dostanu potvrzení o dokončení?
Ano, obdržíte certifikát online kurzu EBS, doplněný testovacím skóre a shrnutím všeho, co jste se naučili.

Jak dlouhý je kurz?
Kurz je jen něco přes tři hodiny videoobsahu, rozdělený do různých lekcí včetně receptů, historie a tipů na barmanství. Epizody můžete kdykoli znovu sledovat.

Co je součástí kurzu?
Kromě lekcí online budete mít také přístup k podrobnému sešitu naplněnému recepty, teorií a vysvětlením, které můžete studovat po hodině.

Musím absolvovat kurz v určitém časovém rámci?
Ne, kurz můžete absolvovat ve vlastním čase, vlastním tempem. Po zakoupení kurzu budete mít po celý život neomezený přístup.

Co se stane po dokončení kurzu?
Kdykoli se můžete vrátit a zkontrolovat materiály kurzu. A pokud jsme vás inspirovali, abyste se dozvěděli více o barmanském světě, můžete se podívat na některé z dalších nabízených kurzů.

Proč je tento kurz pro vás?

Absolvováním tohoto kurzu budete ...

 • Naučte se praktické dovednosti, na kterých můžete stavět
 • Rozvíjet základní dovednosti v oblasti barmanství a vhled do průmyslu
 • Získejte důležité znalosti o produktu
 • Přidejte do svého životopisu dovednosti a zvyšte své kariérní vyhlídky
 • Objevte, jak připravit řadu koktejlů, aby zapůsobili na přátele a rodinu
 • Nechte se inspirovat a vytvořte si vlastní bar doma
 • Užijte si flexibilní přístup k učení a studiu vlastním tempem
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... Čtěte více

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. Méně
Barcelona , Londýn , Phuket , Paříž , New York , Amsterdam , Kapské město , Stockholm , Řím , Kos , Sydney + 10 Více Méně