Online bakalář přírodních věd v oboru odborných technologií

Všeobecné informace

Popis programu

Inovace zaměřené na průmysl v tempu

 • Elitní akreditace
 • Možnosti specializace
 • Osnovy zaměřené na průmysl
 • Dovednosti na vyžádání
 • Zkušení fakulta
 • Není potřeba SAT / ACT **

** Uchazeči, kteří ukončili střední školu do 4 let před podáním přihlášky, budou muset poskytnout kopii svých SAT skóre.

přehled programu

Seidenberg School of Computer Science and Information Systems, jako jedno z mála národních center akademické excelence ve vzdělávání v oblasti kybernetické obrany v zemi, připravuje vysoce vyhledávané technologické profesionály se silnými, širokými znalostmi informačních technologií (IT) rozvíjejí svou kariéru a plní vysoce placená pracovní místa napříč sektory - soukromé společnosti, neziskové organizace a donucovací a vládní agentury.

S větším zaměřením na kariéru než titul BSIT, 100% on-line bakalář přírodních věd v oboru profesionálních technologických studií spáruje praktickou teorii se současnými strategiemi řešení problémů v reálném světě, které má naše specializovaná fakulta zkušenosti z první ruky při aplikaci na pracovišti. Mezi vysoce kvalifikované a odhodlané fakulty patří kybernetičtí vyšetřovatelé, znalci ve federálním soudu USA, majitelé podnikových technologií a odborníci v oblasti telekomunikací, kteří jsou všichni zkušení při výuce v online prostředí.

Naše kurikulum je neustále vyvíjeno, aby splňovalo standardy stanovené Národní bezpečnostní agenturou a Ministerstvem vnitřní bezpečnosti. Využijte úzkého spojení univerzity s těmito a dalšími agenturami, studujte globální síťové technologie a získejte praktické zkušenosti s prací ve virtuálních laboratořích.

Využijte výhody naší velkorysé politiky převodů a možnosti uplatnit životní a pracovní zkušenosti pro kredit na vysoké škole a vybrat si mezi koncentrací v oblasti Business Technology Leadership nebo Computer Forensics :

Koncentrace vedení obchodních technologií

Staňte se cenným, sebevědomým a efektivním lídrem v oblasti podnikových technologií, který umí sladit technické projekty se strategickými cíli a komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních organizace.

Počítačová forenzní koncentrace

Získat kvalifikace, aby se stal vysoce vyhledávaným odborníkem v oblasti počítačového forenznictví, který má pracovní znalosti o systému trestního soudnictví, počítačové trestné činnosti a nejlepších ochranných a obranných postupech používaných v odvětvích kybernetické bezpečnosti.

BS Odborné Technologické Studie: Koncentrace Vedení Podnikových Technologií

Průvodce technickým vývojem svého zaměstnavatele

Strategické obchodní cíle podléhají neustálému růstu a změnám v oblasti IT. Vůdce, který má schopnosti rychle sladit technické projekty s cíli svého zaměstnavatele a zároveň účinně komunikovat s uživateli technologií na všech úrovních organizace, bude mít jedinečnou pozici pro úspěch.

Zvyšte své pověření a připravte se, aby se stal efektivním manažerem prostřednictvím online BS Pace University v oboru Professional Technology Studies s koncentrací Business Technology Leadership. Naše oborové kurikulum vhodně připravuje studenty na hodnocení, návrh a implementaci řešení podnikových technologií. Studenti získají důvěru v jejich schopnost používat osvědčené postupy pro řízení projektů k efektivnímu řízení obchodních plánů na vysoké úrovni a těžit z našich úzkých kontaktů s profesními organizacemi a vládními agenturami včetně komise pro výpočetní akreditaci, Národní bezpečnostní agentury, ministerstva vnitřní bezpečnosti a CISCO.

Osnovy

V závislosti na způsobilosti k převodu kreditu a kreditům PLA (Assessment Learning Assessment, PLA), které mohou být uděleny za životní / pracovní zkušenosti, mohou současní a ctižádostiví techničtí odborníci dokončit BS v profesionálních technologických studiích s koncentrací Business Technology Leadership na částečný úvazek za tři roky. , absolvování dvou kurzů za semestr.

Celkové požadavky na titul: 120 kreditů
 • Transfer Credits: 56-64 Credits
 • Požadavek na ukončení studia: 56-64 kreditů

BS V Odborných Technologických Studií: Počítačová Forenzní Koncentrace

Řešení kriminality za obrazovkou

Zranitelnosti mobilního telefonu. Porušení dat. Kybernetický džihádismus. Domácí extremisté na sociálních médiích. Jak se naše technologie stává stále sofistikovanější, dělejte to i digitální zločiny na počítačích a mobilních zařízeních. Soukromí profesionálové, donucovací orgány a vládní agentury jsou velmi vyhledávanými odborníky v oblasti forenzního zpracování dat.

Online bakalářské studium profesních technologií se zaměřením na počítačové forenzní řešení poskytuje studentům silné, široké znalosti informačních technologií a funkční porozumění systému trestního soudnictví a počítačové kriminality. Studenti získají praktické zkušenosti s řešením počítačové kriminality ve virtuálních laboratořích a budou mít příležitosti k vývoji bezpečnostních plánů pro počítačové sítě. Naše fakulta přináší své rozsáhlé zkušenosti do online výukového prostředí, aby poskytla studentům vhled do skutečných problémů a řešení, která velké společnosti vyvíjejí a využívají.

Seidenbergská škola Pace University je Národní agenturou pro bezpečnost a ministerstvem vnitřní bezpečnosti jmenována Národním střediskem akademické excelence ve vzdělávání v oblasti kybernetické obrany.

Osnovy

V závislosti na způsobilosti k převodu kreditu a kreditům PLA (Assessment Learning Assessment, PLA), které mohou být uděleny za životní / pracovní zkušenosti, mohou současní a ctižádostiví obchodní profesionálové dokončit BS v profesionálních technologických studiích se soustředěním na počítačovou forenzní částečný úvazek za tři roky. , absolvování dvou kurzů za semestr.

Celkové požadavky na titul: 120 kreditů
 • Transfer Credits: 56-64 Credits
 • Požadavek na ukončení studia: 56-64 kreditů

Naši studenti aspire

BS v profesionálních technologických studiích je zaměřena na jednotlivce, kteří chápou, že úspěšná, dlouhodobá kariéra v této oblasti vyžaduje nejen dovednosti k implementaci podnikových technologických řešení nebo provádění technických forenzních počítačových vyšetřování, ale také důvěru, aby byli schopni porozumět teorie za problémy, které řeší. Naši studenti se snaží zvýšit svou kariéru a vydělávat potenciál tím, že absolvují svůj bakalářský titul v podpůrném, na kariéru zaměřené vzdělávací prostředí.

Náš program přináší

 • Vylepšete oblast odborných znalostí prostřednictvím možností specializace pro současné a ctižádostivé počítačové forenzní techniky a IT specialisty a manažery.
 • Studujte s vysoce kvalifikovanými členy fakulty s rozsáhlými průmyslovými zkušenostmi a pozorností k jedinečným aspektům dospělých studentů v online prostředí.
 • Rozvíjet technické dovednosti na vyžádání a schopnost posuzovat, navrhovat a implementovat řešení podnikové technologie nebo počítačové kriminality.
 • Získejte personalizované kariérové poradenství na každém kroku.
„Profesionálové v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií vydělávají o více než 45 000 USD více, než je průměrná roční mzda za všechna povolání (2017).“

- Bureau of Labor Statistics

Školné a poplatky

 • 555 $ za kredit
 • Technologický poplatek
  • 60 $ za semestr (studenti na částečný úvazek, podzim a jaro)
  • 100 $ za semestr (studenti s 12 a více kredity)
 • 50 $ ProctorU poplatek

Některé kurzy mohou vyžadovat dodatečné poplatky.

Poznámka: Pace University si vyhrazuje právo změnit školné a poplatky.

Požadavky na přijetí

Nadcházející datum zahájení
 • Další datum zahájení je 16. ledna 2020.
 • Vyplněné žádosti musí být předloženy do 23. prosince 2019 .
Podání a kontrola žádosti

Studenti mají pět příležitostí k zahájení online studijního programu dokončení každý rok, včetně dvou na podzim, dva na jaře, a jeden v létě.

Uchazečům bude oznámeno rozhodnutí o přijetí e-mailem do dvou týdnů od podání úplné žádosti.

Přijatí studenti obdrží další informace o tom, jak vložit zálohu, aby si zajistili své místo v programu, a jak si domluvit schůzku s akademickým poradcem.

Přijatý student bude navíc moci iniciovat žádost o přijetí kreditů za převod a obdrží pokyny, jak dokončit předběžné hodnocení kreditů za převod.

Kandidáti se mohou přihlásit až jeden měsíc před požadovaným datem zahájení. Doporučujeme však potenciálním studentům, aby svou přihlášku podali s dostatečným předstihem před termínem, je-li to možné. To je obzvláště důležité pro ty, kteří plánují využít federální finanční pomoc

Kandidáti mohou také použít Portál uchazeče ke kontrole stavu své přihlášky. Počkejte 24 hodin po odeslání aplikace, abyste mohli tento nástroj použít.

Požadavky na přijetí

Uchazeči, kteří hledají bakalářský titul, by měli mít minimálně 56 dokončených vysokoškolských kreditů způsobilých pro převod. Uchazeči, kteří mají méně než 56 způsobilých vysokoškolských kreditů, by měli požádat o titul AA v oboru všeobecné umění a vědy. Po přihlášení mohou studenti také požádat o kredity z předchozího hodnocení (PLA), které mohou být uděleny za životní / pracovní zkušenosti.

Uchazeči o bakalářské studium by měli mít minimální převod GPA 2,5 s výjimkou uchazečů o BBA v obchodních studiích, kteří by měli mít minimální GPA 2,75. Přidružení kandidáti by měli mít minimální střední školu GPA 80 nebo 2,5 na stupnici 4.0. Ti, jejichž GPA je nižší, než je požadováno, mohou předložit jednostránkový esej nebo osobní prohlášení, které se zaměřuje na to, proč je program vhodný, konkrétně s ohledem na online výukové prostředí, a poskytnou jakékoli zdůvodnění prohlášené GPA.

Vstupní materiály
 • Vyplněná online aplikace
 • Aktuální, profesionální životopis
 • Přidružení uchazeči o studium, kteří absolvovali střední školu do čtyř let před přihlášením, budou muset poskytnout kopii svých SAT skóre.
 • Oficiální přepisy vysoké školy / univerzity * ze všech dříve navštěvovaných institucí
 • Úřední středoškolský přepis, diplom nebo osvědčení GED

Papírové přepisy lze zasílat na:

 • Pace University Online
 • Attn: Lisa Slingerlandová
 • 100 Summit Lake Drive
 • Valhalla, NY 10595

Digitální přepisy lze zasílat na:

 • Pace University
 • Attn: Lisa Slingerlandová
 • paceonlineadm@pace.edu

Zahraniční studenti, jejichž základní instituce nevyučovala angličtinu a pobývají mimo Spojené státy, musí předložit jedno z následujících známek angličtiny:

 • TOEFL
  • Papírová verze: 550
  • Počítačová verze: 213
  • Internetová verze: 80
 • IELTS: 6.5
 • Pearson PTE: 54

Seznamte se také s dalšími vstupními požadavky, které jsou uvedeny na naší mezinárodní stránce studentů.

* Žadatelé by si měli uvědomit, že Pace v současné době nepřijímá žádosti od potenciálních studentů, kteří mají bydliště v Kalifornii nebo Massachusetts.

Proces žádosti pro bývalé studenty tempa

Jednotlivci, kteří dříve navštěvovali Pace University, ale nebyli promovaní, mají nárok na modifikovaný přijímací proces, pokud se chtějí vrátit a dokončit svůj titul. Jednotlivci splňující toto kritérium budou muset zahájit proces vyplněním následujících formulářů:

 • Obnovení formy studia
 • Změna hlavní formy

Kromě toho budete muset poskytnout aktuální, profesionální životopis, jeden až dva odstavce osobní esej, která se bude zabývat tím, jak si myslíte, že vám program přinese užitek, a oficiální přepisy od jakékoli instituce navštěvované po odchodu z Pace University.

Papírové přepisy lze zasílat na:

 • Pace University Online
 • Attn: Lisa Slingerlandová
 • 100 Summit Lake Drive
 • Valhalla, NY 10595

Digitální přepisy lze zasílat na:

 • Pace University
 • Attn: Lisa Slingerlandová
 • paceonlineadm@pace.edu

Všechny materiály lze zaslat na adresu Pace Online Admissions Office na adrese paceonlineadm@pace.edu nebo faxem na čísle (914) 989-8681.

Chcete-li zahájit konverzaci o návratu do Pace, obraťte se na přijímacího poradce na adrese gradcompletion@pace.edu nebo (866) 815-5166.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in t ... Čtěte více

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in the Lubin School of Business, the Dyson College of Arts and Sciences, the Seidenberg School of Computer Science and Information Systems, the School of Education, the School of Law and the College of Health Professions. Méně