Online bakalář aplikovaných informačních technologií

La Trobe University Online

Popis programu

Read the Official Description

Online bakalář aplikovaných informačních technologií

La Trobe University Online

Popis předmětu

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Information Technology) poskytuje vynikající všeobecné vzdělání v oblasti informačních technologií (IT) a možnost prozkoumat oblasti zaměření na informační systémy, vývoj softwaru, počítačové sítě a vývoj webových aplikací.

Struktura učení vám umožní dokončit kurz jako student online na plný úvazek nebo kombinovat on-line studium na částečný úvazek s pracovními závazky.

Tento kurz má aplikované zaměření a zahrnuje certifikáty dodavatelů IT průmyslu, které jsou pro potenciální zaměstnavatele relevantní a žádoucí. Absolventi s aplikovanou kvalifikací mají nejen dovednosti a znalosti z vysokoškolského vzdělání, ale i praktické myšlení, jak je aplikovat v průmyslu.

Tři kvalifikace v jednom stupni

La Trobe University Online přihlášené tituly vám poskytnou jedinečnou příležitost dosáhnout až tří kvalifikací po celou dobu studia. S výhradou, že budete úspěšně absolvovat každou část svého kurzu, obdržíte při ukončení všech tří let udělovaný diplom (konečný rok 1), přihlášený přidružený titul (koncový rok 2) a aplikovaný bakalářský titul. Vaše potenciální výdělečná kapacita se zvyšuje, jak budete postupovat v kurzu.

Rok 1

Po absolvování 1. ročníku získáte diplom Aplikovaný diplom, pokud se rozhodnete ukončit svůj stupeň v tomto bodě. Můžete přidat tuto kvalifikaci do vašeho životopisu a posunout dopředu s vaší kariérový plán nebo přijmout možnost pokračovat ve studiu, zatímco pracujete.

Ukončete s

Diplom z aplikované informační technologie

Očekávaný příjem

$ 50K-60K

Rok 2

Úspěšné ukončení 2. ročníku zvýší vaše šance na vyšší platovou pozici s aplikovanou kvalifikací, kterou zaměstnavatelé hledají. Jste však nyní více než polovina vašeho aplikovaného bakalářského titulu, tak proč ne pokračovat ve studiu, když jste zaměstnáni?

Ukončete s

Přidružený stupeň aplikovaných informačních technologií

Očekávaný příjem

$ 60K - $ 80K

Rok 3

Gratulujeme! Dokončili jste svou kvalifikaci. Aplikovaný bakalářský titul výrazně zlepšuje možnosti, které máte k dispozici. Kvalifikace této úrovně výrazně zvyšuje vaše životopisné údaje a říká vám o vás hodně. Nejen, že budete vyzbrojeni dovednostmi a znalostmi připravenými pro práci, které zaměstnavatelé zoufale potřebují, ale také ukazujete, že můžete zůstat zaměřeni na dosažení cíle.

Ukončete s

Bakalář aplikovaných informačních technologií

Očekávaný příjem

$ 80K-120K

Studijní výsledky kurzu

Kurz zaměřený na studijní výstupy (CILOs) jsou stručné prohlášení, které určují, o čem se od studentů očekává, že prokazují, že vědí a dokáží do konce kurzu.

 • Připravte si přehledy, které stručně sdělují technické a obchodní požadavky partnerům, společnostem a podnikatelským společnostem v souladu s profesionálními standardy.
 • Provádějte zapojení ústních prezentací, které jasně sdělují technické a obchodní požadavky různým publikům, včetně kolegů a zúčastněných stran jak v IT, tak i v obecných komunitách.
 • Analyzovat a vyhodnocovat číselné údaje a důkazy z obchodních a vědeckých zpráv a časopisů s cílem poskytovat doporučení kolegům, vědeckému a nevědeckému publiku v souladu s profesními standardy.
 • Demonstrovat dovednosti v oblasti výzkumu a informační gramotnosti s cílem nalézt, prověřit a vyhodnotit příslušnou literaturu související s podnikáním za účelem vypracování specifikací pro projekty podnikových informačních systémů.
 • Navrhovat a analyzovat strategie řešení skutečných problémů s podnikovými systémy a / nebo problémy v jiných oborech studia.
 • Implementujte a vyhodnocujte řešení pro neznámé, konstruované a reálné obchodní a technické problémy v souladu s profesionálními standardy.
 • Konstruktivně přispívejte do týmu, který využívá teambuildingu, sebehodnocení, vyjednávání a komunikačních dovedností k dokončení profesionálních projektů.
 • Prokázat vědomí vhodných sociálních, právních a etických hodnot, které formují práci profesionála v oblasti informačních a komunikačních technologií.
 • Aplikovat pojmy koncepce základního informačního systému a počítačové techniky k řešení obchodních a / nebo souvisejících problémů ve zvoleném oboru studia a praxi.

Kariérní možnosti

Tento kurz byl navržen s vysokým zaměřením na zaměstnatelnost ve vzrušujícím světě IT. Absolventi se budou hodit rolí, které překlenou propast mezi technickým a řídícím personálem. Kariérní příležitosti zahrnují:

 • Systémový analytik
 • Analytik programátor
 • Správce databází
 • Softwarový inženýr
 • Strategický software
 • Systémový marketing

Pokud se rozhodnete ukončit na úrovni diplomu (koncem roku 1), budete mít znalosti na základních úrovních, abyste mohli začít pracovat v IT průmyslových rolích, jako je Help desk a Web Support. Pokud ukončíte na úrovni přidruženého stupně (koncem roku 2), budete mít další dovednosti, které jsou certifikovány v oboru.

Integrace Certifikace dodavatelů vám poskytuje potřebné dovednosti v oboru, které podporují technické znalosti.

Náklady na kurz

Vaše platové poplatky jsou pouze 9 185 USD za rok, pokud splníte příslušné požadavky na pobyt v HECS-HELP a studujete na adrese Commonwealth Supported Place.

This school offers programs in:
 • Angličtina
La Trobe University Online

Poslední aktualizace September 12, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
9,185 AUD
za rok
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Melbourne, Victoria
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Melbourne, Victoria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu