Online bakalář aplikované technologie cloud

La Trobe University Online

Popis programu

Read the Official Description

Online bakalář aplikované technologie cloud

La Trobe University Online

Popis předmětu

Univerzita La Trobe Bachelor of Applied Cloud Technology je určena pro odvětví cloud computingu, které se v současné době těší rychlému růstu a zahrnuje 6 vysoce uznávaných průmyslových certifikací (4 z nich jsou specifické služby Amazon Web Services) v rámci kvalifikace.

Kurz obsahuje znalosti a dovednosti v informačních systémech, vývoji webových a softwarových aplikací, strojním učení, databázích a velkých datech, migraci podnikových cloudů, vývoji cloudových aplikací a počítačových sítích. Kurz je aplikován ve svém zaměření a připravuje studenty na klíčové certifikáty prodejců, které jsou relevantní pro zaměstnávání IT průmyslu.

První světová spolupráce

Tato kvalifikace byla vytvořena ve spolupráci s webovými službami Amazon Web Services (AWS). Metoda 100% on-line doručení Didasko umožňuje novým účastníkům v sektoru, změnám v kariérech a stávajícím pracovníkům v oblasti informačních technologií, aby se učili rozumným a pohodlným způsobem. Umožňuje vám kombinovat on-line studie se včasným vstupem do pracovního procesu a / nebo zlepšením kariéry a současně pokračovat v on-line studiu.

Místa v tomto kurzu jsou omezena pouze pro domácí studenty.

Co je technologie Cloud?

Znalosti a znalosti cloud computingu jsou rozhodující pro společnosti, aby splnily svou strategii digitální transformace. Cloudové služby poskytují přirozenou platformu pro optimalizaci stávajících informačních systémů, které zvyšují provozní efektivitu a zároveň zvyšují agilitu a růst podniku. Technologie cloudu přeměnila způsob, jakým je dosaženo vytváření sítí, uchovávání a zpracování dat, rozvoj aplikací a poskytování infrastruktury.

S rychlým nárůstem cloud computingu (více než 400 miliard amerických dolarů založených na cloudových službách do roku 2020) bylo jasné, že toto je způsob, jakým globální podnikání bude fungovat nyní i do budoucnosti.

Tři kvalifikace v jednom stupni

La Trobe University Online přihlášené tituly vám poskytnou jedinečnou příležitost dosáhnout až tří kvalifikací po celou dobu studia. S výhradou, že budete úspěšně absolvovat každou část svého kurzu, obdržíte při ukončení všech tří let udělovaný diplom (konečný rok 1), přihlášený přidružený titul (koncový rok 2) a aplikovaný bakalářský titul. Vaše potenciální výdělečná kapacita se zvyšuje, jak budete postupovat v kurzu.

Rok 1

Po absolvování 1. ročníku získáte diplom Aplikovaný diplom, pokud se rozhodnete ukončit svůj stupeň v tomto bodě. Můžete přidat tuto kvalifikaci do vašeho životopisu a posunout dopředu s vaší kariérový plán nebo přijmout možnost pokračovat ve studiu, zatímco pracujete.

Ukončete s

Diplom technologie Applied Cloud

Očekávaný příjem

$ 50K-60K

Rok 2

Úspěšné ukončení 2. ročníku zvýší vaše šance na vyšší platovou pozici s aplikovanou kvalifikací, kterou zaměstnavatelé hledají. Jste však nyní více než polovina použitého bakalářského titulu, tak proč ne pokračovat ve studiu, zatímco jste zaměstnáni?

Ukončete s

Přidružený stupeň aplikované technologie cloud

Očekávaný příjem

$ 60K - $ 80K

Rok 3

Gratulujeme! Dokončili jste svou kvalifikaci. Aplikovaný bakalářský titul výrazně zlepšuje možnosti, které máte k dispozici. Kvalifikace této úrovně výrazně zvyšuje vaše životopisné údaje a říká vám o vás hodně. Nejen, že budete vyzbrojeni dovednostmi a znalostmi připravenými pro práci, které zaměstnavatelé zoufale potřebují, ale také ukazujete, že můžete zůstat zaměřeni na dosažení cíle.

Ukončete s

Bakalář aplikované technologie cloud

Očekávaný příjem

$ 80K-120K

Studijní výsledky kurzu

Kurz zaměřený na studijní výstupy (CILOs) jsou stručné prohlášení, které určují, o čem se od studentů očekává, že prokazují, že vědí a dokáží do konce kurzu.

 • Vypracujte zprávy, které stručně vysvětlují technické a obchodní požadavky partnerům, společnostem a podnikatelským společnostem v souladu s profesionálními standardy v oblasti informačních technologií (IT).
 • Vypracujte ústní prezentace, které sdělují technické a obchodní požadavky různorodému publiku, včetně kolegů a zúčastněných stran v IT a obecných komunitách.
 • Analyzujte a kriticky zhodnoťte číselné údaje a další důkazy z obchodních, technických a vědeckých zpráv, abyste získali kvalifikované úsudky a vypracovali doporučení pro vrstevníky, vědecké a laické publikum v souladu s profesionálními standardy v oblasti IT.
 • Umístit, dotazovat a vyhodnocovat příslušnou literaturu týkající se podnikání s cílem vyvíjet specifikace IT pro podnikové systémy založené na technologii cloud.
 • Navrhněte a analyzujte strategie řešení problémů cloudového systému a dalších výzev v technologii cloud.
 • Vyhodnoťte neobvyklé složité obchodní a technické problémy a implementujte řešení cloud computingu v souladu s profesionálními standardy.
 • Konstruktivně přispějte týmům prostřednictvím týmových týmů, sebehodnocení, vyjednávání a komunikačních dovedností; umožnit úspěšné dokončení profesionálních projektů v technologii cloud.
 • Prokázat vědomí vhodných sociálních, právních a etických hodnot, které formují práci odborníka na technologii cloud.
 • Aplikujte koncepty návrhu informačních systémů v technologii výpočetní techniky a technologií cloud pro řešení obchodních a souvisejících problémů.

Kariérní možnosti

Tento kurz byl navržen s vysokým zaměřením na zaměstnatelnost ve vzrušujícím světě IT. Absolventi se budou hodit rolí, které překlenou propast mezi technickým a řídícím personálem. Kariérní příležitosti zahrnují:

 • Síťová podpora a správa operačních systémů
 • Inženýr podpory cloudu
 • Systémový inženýr
 • Vývojář databází
 • Web Developer
 • Inženýr
 • Správce systému Linux

Pokud se rozhodnete ukončit na úrovni diplomu (koncem roku 1), budete mít znalosti na základních úrovních, abyste mohli začít pracovat v IT průmyslových rolích, jako je Help desk a Web Support. Pokud ukončíte na úrovni přidruženého stupně (koncem roku 2), budete mít další dovednosti, které jsou certifikovány v oboru.

Integrace Certifikace dodavatelů vám poskytuje potřebné dovednosti v oboru, které podporují technické znalosti.

Náklady na kurz

Vaše poplatky za výuku jsou 20 000 USD ročně, pokud splníte příslušné požadavky na pobyt v systému FEE-HELP.

This school offers programs in:
 • Angličtina
La Trobe University Online

Poslední aktualizace September 12, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
20,000 AUD
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Melbourne, Victoria
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Melbourne, Victoria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu