Online obchodní angličtina

Všeobecné informace

Popis programu

Nyní je možné absolvovat školení odborné obchodní angličtiny v přímém styku online od zkušené a známé vzdělávací organizace, kdy chcete, kde chcete, a jak to chcete.

AccentVirtual (aV) se specializuje na poskytování jazykového školení podnikům ve správný čas pro vás, nákladově efektivně a ve snadno použitelném formátu.

AV využívá jednoduchou, inovativní webovou technologii k poskytování zaměřeného učení na pracovišti nebo doma.

Naše učící podpora je pro jednotlivce nebo týmy a je přizpůsobena potřebám a rozpočtem jednotlivce, oddělení týmu nebo společnosti.

AccentVirtual může obsahovat moduly týkající se obchodních otázek (interkulturní povědomí, globalizace, vytváření sítí atd.).

AccentVirtual může usnadnit týmový trénink a mezinárodní semináře.

AV využívá sílu webových technologií k doručení kurzu angličtiny online, takže se můžete setkat a pracovat s vaším osobním trenérem angličtiny ve svém vlastním čase, ve svém vlastním prostoru. Není to složité - během několika minut je někdo odborníkem!

Poslední aktualizace May 2017

Informace o škole

Accent was founded in 1988 as a specialist consultancy and English language training organisation for Companies, Executives, Managers and Professionals. Since then, we have worked closely with corpora ... Čtěte více

Accent was founded in 1988 as a specialist consultancy and English language training organisation for Companies, Executives, Managers and Professionals. Since then, we have worked closely with corporate clients and individuals from all over the world to provide training solutions for language problems and help them to exploit the opportunities which are available on a global scale. Méně