Read the Official Description

O

Stupeň MAE je určen speciálně pro pedagogy, kteří chtějí převzít vedoucí úlohy v rámci a mimo třídu, ale nemají zájem o získání správního souhlasu. Je charakterizován přednáškami, četbou textu, diskusemi a projekty s důrazem na reflexi a psaní. Kurzy zahrnují studium ve výuce, vedení, výzkum, učební plán / výuka, metodologie, osvědčené postupy, zlepšení školy, využití technologií a projekt uzavření magisterského studia. Kurzy splňují požadavky na obnovení osvědčení učitelů. Pro dokončení programu je zapotřebí celkem 40 semestrálních kreditních hodin.

Co můžete dělat s tímto stupněm

Magistr umění v oblasti vzdělávání připravuje vzdělávací vůdce pro třídu, stejně jako komunitní vzdělání pozice po celém světě. Naši absolventi jsou:

• učitelé učitelů

• instruktážní koordinátoři

• technologických koordinátorů

• školitelé komunity

• školitelé v oblasti vojenských, policejních a protipožárních povolání

Pozice v příbuzných oblastech zahrnují:

• technologičtí trenéři

• ředitelé kurikula

• manažeři lidských zdrojů

• obchodní manažeři / vedoucí pracovníci

• manažerů a odborníků v oblasti školení a pracovních vztahů

• archiváři a technici musea

Osnovy

Master of Arts in Education (MAE) vyžaduje 20 kreditních hodin požadovaných kurzů a 20 kreditních hodin volitelných předmětů, (studenti mohou absolvovat jednu z potvrzení nebo certifikátů nabízených prostřednictvím programu) pro celkem 40 kreditních hodin. Zatímco žadatelé by měli být aktivní v nějaké formě vzdělávání, osvědčení o výuce se nevyžaduje pro přijetí. Potenciální studenti by se měli ucházet prostřednictvím domovské stránky University of Illinois Springfield .

Chcete-li mít nárok na úplné přijetí, musí mít student absolvoval bakalářský titul s průměrným bodovým stupněm 3,0 nebo vyšší v měřítku 4,0. Student může být podmíněně přijat, pokud je GPA mezi 2.50 a 3.0. Podmíněný vstup znamená, že student musí v prvních osmi hodinách práce na kurzu dosáhnout GPA 3,0 nebo vyšší. Pokud student dosáhne požadovaného GPA během těchto prvních osmi hodin, bude plně přijat. Přenosový kredit je hodnocen na základě kurzu po kurzu s Online koordinátorem a schválením předsedy katedry pedagogického vedení (EDL).

Přehled absolventů

Poradenství

Poradenství pro MAE provádí koordinátor MAE po konzultaci s předsedou oddělení. Počáteční poradenství musí být dokončeno do konce prvního semestru studenta. Koordinátor MAE pomáhá studentovi v plánování svého studijního programu a akademický poradce poskytuje pomoc studentům na akademické cestě / kurzech a poskytuje kariérové ​​poradenství.

Zásady hodnocení

Absolvování kurzu MAE je považováno za B nebo vyšší. Chybějící stupeň je určen pro práci pod touto úrovní. Maximálně osm hodin C (2.0) stupňů je použitelné pro stupeň (stupně C- nebo nižší nejsou přijaty), za předpokladu, že minimální GPA 3,0 je dosaženo v době absolvování a schválený studentská petice je v souboru Úřad evidence a registrace.

Požadavky na titul

Pro stupeň MAE existují čtyři základní oblasti:

Požadavky na přijetí

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by University of Illinois Springfield »

This course is Online forma
Start Date
Červen 2019
Srp. 2019
Duration
40 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date