Více odpovědnosti a úspěchu v práci s magisterským programem!

Online kurz Master of Business Informatics poskytuje dovednosti potřebné k vývoji řešení ze strategického, podnikatelského hlediska a pomocí vědeckých důkazů. Studijní program se také připravuje na práci jako konzultant nebo podnikatel v IT průmyslu. Studijní program otevírá dveře k vyššímu servisu.

Hlavní oblastí uplatnění absolventů magisterského studia v široké škále aplikačních oblastí je návrh a řízení procesu organizačního vývoje, vývoj software, implementace, provoz a řízení systému pro příslušné IT projekty. Business Informatics jsou zodpovědné za rozvoj architektury moderních informačních systémů.

Titul: Master of Science (M.Sc.)

Po úspěšném online distančním studiu Business Informatics, příslušná univerzita uděluje titul Master of Science (M.Sc.).

studijní obor

Převážná většina studií probíhá online. Naučíte se s našimi supervizovanými studijními moduly a spolu s dalšími studenty na naší platformě pro online vzdělávání.

Příhody na přítomnost jsou dobrovolné a konají se v pátek a sobotu. Zkoušky je možné absolvovat na všech místech nabízených vysokých škol.

Prostřednictvím tohoto modelu můžete studium optimálně uspořádat s vaší odbornou činností, dalšími závazky nebo vazbou na místo bydliště.

Kurz je modulární. Jednotlivé kurzy jsou doplněny zkouškou (v přítomnosti). Pro úspěšný kurz budou kreditní body (CPS) uděleny podle ECTS (European Credit Transfer System). Pro magisterský titul je zapotřebí celkem 90 CPS.

doba studia

2 roky mimo-zaměstnání on-line studia nebo individuální učení tempo.

studijních míst

Tento magisterský program můžete dokončit na dvou státech partnerských univerzit:

  • Univerzita aplikovaných věd Kiel
  • Ostfalia University Wolfenbüttel

Pro více informací o místě studia a přihláškách klikněte prosím na požadovanou univerzitu aplikovaných věd.

náklady

Náklady na Master Business Informatics činí 7,680, - EUR, splatné v 24 měsíčních splátkách 320, - EUR.

Kromě toho jsou k dispozici příslušné semestrální poplatky nabízených vysokých škol, jakož i náklady na využívání internetu a cestovní výdaje za účast ve fázích docházky.

osnovy

1.Semester

Zpráva o studii

Video ředitel kurzu

Vyzkoušejte studium degustace?

Využijte nyní možnost získat bezplatný a nezávazný kurz! Naučíte se studovat online, získat první pohled na život online studentů a zeptat se na všechny vaše otázky.

Program se vyučuje na:
Němec

Zobraz 1 více kurzů z OnCampus »

Poslední aktualizace December 2, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Price
7,680 EUR
splatné za 24 měsíčních sazeb ve výši 320 EUR, -
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date