Online MSc z umělé inteligence

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tento online MSc v Umělé inteligenci je ideální, pokud jste motivováni výzvami a nekonečnými možnostmi rozvoje AI. Je navržen tak, aby poskytoval odborníkům z oblasti informatiky - stejně jako celou řadu dalších oborů - příležitost specializovat se na umělou inteligenci a uspokojit rostoucí poptávku po odbornících v této vzrušující, rychle se rozvíjející specializaci zaměřené na budoucnost.

V popředí lidského pokroku

V posledních letech je umělá inteligence výrazně těsněji spojena s lidským pokrokem a společenskými změnami. Vyžaduje nové a výkonné datové algoritmy, které zajistí, že inteligentní stroje budou s námi spolupracovat více než kdykoli předtím.

AI se vyvíjí rychlým tempem. Má široké uplatnění v celé řadě obchodních funkcí, včetně marketingu a tvorby politik, financí a zdravotnictví. Tento online MSc také řeší etické důsledky postupující inteligence stroje a související problémy týkající se transparentnosti a odpovědnosti. To jsou faktory, které již mnozí ve spěchu přehlíželi, aby rozšířili možnosti technologie.

Zjistit více

Vytvořte budoucnost v AI

Abychom vám pomohli využít široké možnosti budoucích profesních příležitostí, obsahuje online MSc v Umělé inteligenci celou řadu praktických předmětů, jako je programování, věda o datech a robotika. To umožňuje komplexní pochopení AI a jeho aplikace v reálném světě.

Můžete se rozhodnout pro dvě specializované Pathways : jedna zaměřená na AI v kontextu, druhá zkoumá technické aspekty AI v hloubce. Výsledkem je, že ať už se snažíte zaplnit mezeru v digitálních dovednostech, nebo se chcete dozvídat o nejnovějších průlomech v umělé inteligenci, tento kurz napadne vaše myšlení a dá vám nástroje k uplatnění vašich znalostí v praxi.

Další informace

Odpovězte na největší výzvy AI s University of Bath

Pro více informací nás kontaktujte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Čtěte více

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Méně