Online MSc v Business Analytics

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Akademie managementu akreditovaná EQUIS University of Bath poskytuje tuto online MSc s jednotkami provozovanými ve spolupráci s IBM a SAS.

Využijte data a posílejte svou kariéru

Díky překlenutí mezery mezi vědou o údajích a podnikovým řízením vám Business Analytics online MSc vybaví potřebné technické dovednosti a odborné znalosti, aby vaši kariéru posunul na další úroveň. Získáte strategické dovednosti pro řešení problémů a rozhodování, které jsou v dnešním obchodním světě životně důležité, a svou kariéru otevřete mnoha vzrušujícím rolím manažerských a poradenských obchodních analytiků.

Tento 100% online kurz je ideální pro pracující profesionály a nabízí příležitost zaměřit se jak na analýzu dat, tak na rozhodování. To je klíč k tomu, abychom vám poskytli konkurenční výhodu ve světě, kde jsou data důležitá pro řešení problémů téměř ve všech odvětvích a na různých pracovištích.

Zjistit více

Proměňte data v nahlédnutí

Je to jedna věc, jak identifikovat a extrahovat poznatky z nekonečných datových proudů, ale je to docela další, jak využít velká data jako praktický nástroj k dosažení skutečné změny. Se silným důrazem na vytváření a uplatňování statistik dat, Business Analytics online MSc zkoumá řadu jednotek, jako je dolování dat, strojové učení a business inteligence.

Škola se nezabývá spekulativním rozhodováním, ale soustřeďuje se na předepsanou analytickou analýzu založenou na matematice, která pomáhá utvářet vaši práci v reálném světě. Získáte cenné znalosti, které doplní vaše obchodní zkušenosti a pomohou vám řešit každodenní výzvy v mnoha průmyslových odvětvích.

Škola managementu je také zařazena na 5. místo ze všech kurzů Business Analytics ve Spojeném království podle hodnocení QS Business Masters Rankings 2020. Tím získáte jistotu, že čas strávený s University of Bath je dobře strávený čas.

Další informace

Interaktivní online učení

Naučíte se prostřednictvím pohlcujícího video materiálu a případových studií v reálném životě a budete mít prospěch z přímé a pravidelné komunikace s ostatními studenty a lektory.

Online MSc Business Analytics vás nejen připraví na hlubší porozumění vědě o datech, ale vybaví vás obchodní záležitostí, která vám umožní nahlédnout do praxe a posunout svou kariéru na další úroveň.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

Vstupní požadavky

  • Obvykle byste měli mít bakalářský titul první nebo druhé třídy v kvantitativním předmětu. Kromě toho potřebujete univerzální programovací jazyk.
  • Zahraniční studenti: Žadatelé musí mít skóre IELTS 7,0 a v každé skupině nesmí být méně než 6,5.

Upravte svůj kariérní potenciál na University of Bath

Pro více informací nás kontaktujte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Čtěte více

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Méně