Přečtěte si oficiální popis

Lynn MBA je uznávaným programem, který se v regionu řadí mezi Top 10 v regionu South Florida Business Journal a je považován za jeden z nejlepších online MBA programů na Floridě. Naučte se od pověřené, pozorné fakulty s reálným obchodním zážitkem ve společném, pohodlném a flexibilním online formátu.

Vyberte si jednu z devíti specializací, která podnítí vaše přání v neustále se měnícím, stále personalizovaném trhu. Jak získáte vedoucí schopnosti, které budete potřebovat k řízení manažerských pozic, budete se zapojovat do diskusí v malém virtuálním třídním prostředí v průměru 10-15 studentů, čerpající z osobních a profesních zkušeností.

Nejen že Lynn online MBA vám nabízí flexibilitu, abyste se mohli naučit online, aniž byste museli dojíždět nebo přihlašovat se v určitou dobu, dáváme vám svobodu začít a ukončit své absolventské vzdělání za pouhý rok, což vám pomáhá zůstat relevantní a čerstvé ve vaší aktuální nebo nové oblasti. Pracujte na plný úvazek, dokud se ujmete jako vedoucí obchodní firmy s pokročilým, uznávaným stupněm z programu akreditovaného Mezinárodním shromážděním pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE).

Začněte dnes a požádejte o náš online program MBA bez zkoušky GMAT nebo GRE požadované pro přijetí. Ve společnosti Lynn oceňujeme práci a životní zkušenosti a věříme, že zachycují řízené, vysoce intelektuální studenty bez tohoto překážky k tomu, aby podnikli kroky v kariéře.

Nyní, více než kdy jindy, hrají roli finanční rozhodnutí v tom, že se rozhodnou pro dosažení pokročilého stupně. Nabízíme on-line program MBA s konkurenčními cenami urychleným tempem, který vám poskytne kurzy, které potřebujete k uskutečnění pohybů, které chcete ve své kariéře.

Jako student programu budete schopni vytvořit studium, které zkoumá oblasti managementu, které vás nejvíce zajímají. Lynn University online MBA nabízí 9 specializací, které vám umožní rozvíjet cílené dovednosti, které vám mohou pomoci udělat další krok ve své kariéře.

S využitím kvalifikovaných odborných pracovníků, bezkonkurenční technologické a studentské podpory, malých tříd, kariérového poradenství a aktivní absolventské sítě absolventů se budete cítit jako doma v naší prosperující globální online MBA komunitě.

MBA specializace

Nabízí širokou škálu specializací, a to jak s vysokou poptávkou, tak i mimořádnou výbavou, Lynn MBA online vyvíjí specializované obchodní zkušenosti a zároveň vám umožňuje přizpůsobit svůj stupeň vaší vášni.

Řízení letectví

Naučte se, jak se operace na letištích a letecké organizace a řízení řídí. Váš trénink vás připraví na vedení středních a vyšších manažerských pozic na letištích, leteckých společnostech, provozovatelích pevné základny, vládním agenturám a poradenských firmách.

Podnikatelské řízení

Naučte se rozpoznat a vést nové podnikatelské záměry, které přinášejí smělé nápady na trh. Tato specializace se zaměřuje jak na kreativní, tak na praktické prvky podnikání, zkoumání inovací a původního myšlení spolu s financováním, prognózou a řízením pracovního kapitálu. Kurzy rovněž zkoumají zdroje financování, které jsou k dispozici podnikatelům, a jak investovat nové koncepce.

Finanční ocenění a řízení investic

Získejte hlubší porozumění finanční analýze a učit se rozvojové strategie pro vyšší výkon a lepší výsledky. Prozkoumejte způsoby, jak vypočítat hodnotu společnosti nebo aktiva za použití modelů diskontovaných peněžních toků a modelů ocenění vlastního kapitálu. Zjistěte, jak měřit rizika portfolia, domácí a mezinárodní postupy správy portfolia a metody optimalizace portfolia. Studie podnikového vývoje pro zvýšení ocenění. Absolventi této specializace mohou získat ve všech segmentech globální ekonomiky pozici seniorských finančních analytiků.

Řízení pohostinství

Uchopte svět pohostinství jako vůdce s manažerskými a interpersonálními znalostmi. Pochopte, jak efektivně provozovat rekreační provoz, zlepšovat služby a nabídky a spravovat správu potravinových služeb. Absolventi této specializace pokračují v práci v oblasti plánování událostí, stravování a řízení ubytování po celém světě.

Řízení lidských zdrojů

Získejte dovednosti, které očekávají dnešní HR vedoucí pracovníci v tomto zaměřeném studiu. Dokončete přehled technik řízení, který řídí správce lidských zdrojů a zároveň zvlášť zkoumá důležité oblasti v oblasti, jako je pracovní právo, výhody, dodržování předpisů a kompenzace.

Mezinárodní obchod

Porozumět světu kolem sebe a stát se pro něj obchodním partnerem. Objevte trendy a oblasti růstu mezinárodního obchodu a investic; vybudovat silný základ mezinárodních financí a zapojit se do důkladného zkoumání speciálních témat v mezinárodním obchodě, které mají vliv na pracovní síly dnes. Absolventi této specializace by získali management a pozici senior analytiků v oblasti HR, financí, přírodních věd / energie, IT, zdravotnictví a projektového řízení.

Marketing

Buďte marketingovým manažerem, pro kterého byste chtěli pracovat. Studenti získají praktické znalosti o obchodních funkcích, technikách vedení, strategické implementaci a výzvách udržet krok s dynamickou globální ekonomikou. Absolventi této specializace pokračují v řízení manažerských pozic v oblasti komunikací, prodeje, marketingu, reklamy, firemní komunikace, poradenství a public relations.

Správa médií

Staňte se komunikátorem, stratégem a mediálním znalcem na nejvyšší úrovni. Vezměte na vědomí nejnovější trendy v oblasti technologií a plánování komunikace a zároveň vylepšujte potřebné dovednosti, abyste mohli s jistotou řídit právní otázky a regulaci v masové komunikaci a ve světě globálních médií. Pochopte, jak jsou média a kultura propojena a jak se vaše zpráva počítá. Absolventi této specializace pokračují v řízení manažerských pozic v oblasti komunikací, prodeje public relations, marketingu, reklamy, firemní komunikace, poradenství a public relations.

Správa sportu

Řídit na interkolekulární a profesionální úrovni se zlepšenými dovednostmi v atletické administraci. Naučte se vytvářet optimální prostředí pro interpersonální a obchodní růst a zároveň porozumíte problémům, které ovlivňují budoucnost tohoto odvětví. Absolventi této specializace pokračují v řízení manažerských pozic v profesionálních sportovních družstvech, sportovním a fitnessovém marketingu, soukromých a veřejných zdravotních klubech a sportovních stadionech a arénách.

Kurzy nadace MBA

 • Seminář zaměřený na absolventy
 • Vedení a řízení organizací
 • Management marketingu v globální ekonomice
 • Manažerské účetnictví
 • Finanční řízení
 • Řízení provozu
 • Seminář strategického řízení

Vstupné

Studenti musí splnit následující předpoklady pro přijetí do programu:

 • Bakalářský titul z akreditované instituce.
 • Vysokoškolské GPA 2,5 nebo vyšší.
 • Oficiální bakalářské přepisy.
 • Résumé a osobní prohlášení (což je písemný vzorek, který demonstruje schopnost absolvovat na úrovni absolventů).
 • Jeden doporučený dopis od akademického nebo odborného zdroje.

Pro zahraniční studenty, kteří nemají absolvovanou akreditovanou vysokoškolskou instituci ve Spojených státech, uspokojivé skóre TOEFL (550 papírových, 213 počítačových nebo 80 internetových) nebo IELTS skóre (6,5 nebo vyšší) spolu s Mezinárodním přepisem Musí být poskytnuto hodnocení a zpráva o rovnocennosti kurzu.

Předpoklady pro ty, kteří nemají vysokoškolské vzdělání

 • Bakalářské přepisy od uchazečů o MBA jsou přezkoumány, aby zjistily, zda žadatel dokončil předpoklady pro studium finančního účetnictví, makroekonomie a statistiky.
 • Zkušenost v používání počítačových aplikací, jako jsou aplikace Word, Access, Excel a PowerPoint, je zásadní.

Zatímco není požadováno pro přijetí, mohou studenti, kteří neučinili kurz v účetnictví, makroekonomii, statistice a / nebo kteří nemají dostatečné znalosti v sadě MS Office Suite (Word, PowerPoint, Excel), mohou vyžadovat, aby absolvovali vysokoškolské předpoklady v každém z nich před přijetím základních kurzů v programu MBA.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Lynn University
Poslední aktualizace April 3, 2018
This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 - 4 let
Kombinované
Price
27,380 USD
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school