Read the Official Description

V dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí se oddělování od davu vyžaduje shromažďování všech dovedností a rozvíjení odbornosti pro myšlení "mimo krabici". Společnosti stále častěji používají MBA k tomu, aby kvalifikovali zaměstnance, když je uvažují o postupu.

Získání online MBA titulu s IWU prokazuje vaši nadání jako moc-dosáhnout. Když si vyberete online titul MBA z IWU, vybíráte program, který vás rychle a efektivně učí tradiční disciplíny: ekonomika, finance, marketing, management. Ještě důležitější je, že studenti online programu MBA IWU se vyznačují svým závazkem k životu založenému na hodnotách.

Náklady a finanční pomoc


S naším velmi cenově dostupným programem, za pouhých 42 kreditních hodin získáte titul MBA 21 945 USD pro specializaci v oblasti péče o zdraví, $ 22 304 za účetní specializaci a $ 22,228 pro specializaci Applied Management.


Kde vaše bezúhonnost umocňuje vaši špičku v oblasti podnikání


IWU se domnívá, že on-line student MBA musí usilovat o rovnováhu mezi stipendiem a osobním růstem. V celém našem učebním plánu jsou studenti povzbuzováni, aby si uvědomili to nejlepší a věřili, že mohou změnit svět kolem něho k lepšímu. Vzhledem k tomu, že podnikatelský svět je tak nestálý, jaký je dnes, váš výběr online MBA programu, který podporuje váš závazek žít eticky a morálně, je obrovským přínosem pro potenciální zaměstnavatele. Společnosti oslovují lidi, kteří v každodenním životě zdůrazňují povahu , poctivost, integritu a řadu dalších vzácných vůdčích kvalit.

IWU rozdíl

Váš titul z IWU je udělen Indiana Wesleyan University, a není jiný než IWU získal na místě - na vzhledu, prestiž, nebo hodnotu. S učebním plánem, který zdůrazňuje jak tradiční standardy výuky od roku 1920, tak i integraci metod a technologií řízení internetu pro 21. století, není divu, že se stále více studentů obrací na společnost IWU, aby se stala obchodním vedoucím a světovými měnovými pracovníky.

Program IWU MBA hledá lidi, kteří očekávají, že uspějí v dnešním globálním podnikatelském prostředí a očekávají, že ji změní k lepšímu. Takové vznešené cíle vyžadují člověka se silným charakterem, který chápe potřebu vyvážení jak kariérních, tak osobních cílů a kdo věří, že inspirací pro druhé prostřednictvím etického a hodnotového života je skutečný úspěch. Náš on-line program MBA učí, že praví vůdci nikdy neohrožují jejich integritu a přesvědčení. Nikde není vůdčí postavení tohoto typu více poptávky než v podnikatelském světě.


Nástroje pro dokonalost


V souladu s posláním IWU, program MBA vás naučí, abyste se stali lepšími rozhodovateli tím, že vám pomůžete zvládnout špičkové obchodní disciplíny . Během programu se naučíte, jak integrovat a používat praktické a praktické znalosti z oblasti účetnictví, ekonomiky, marketingu, financí a operací. Jako takový budete absolvovat program IWU MBA s kritickým myšlením a analytické dovednosti k vyřešení mnoha složitých problémů, které budete určitě čelit.


Nástroje pro vedení


V souladu s těmito obchodními nástroji vám program IWU MBA učí dovednosti v oblasti řízení konsensu, které využívají on-line týmy, které můžete využít se svou skupinou nebo manažerskými týmy, abyste vnutili morální pracovní morálku a podpořili celoživotní učení.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date