online MBA

Florida State University, The College of Business

Popis programu

Read the Official Description

online MBA

Florida State University, The College of Business

Pomáháme profesionály přejděte na další úroveň, aniž by museli přeskupit své životy.

Jedinečně navržený s rušnou, pracující na mysli profesionální, může on-line MBA program bude dokončen v trochu více než dva roky. On-line program mohou studenti navštěvovat třídu odkudkoli na světě díky vysoké kvalitě-vzdálenost-learning struktura, která má 100-procent on-line rozhraní, které má stejné standardy, základní kurzy a profesoři jako na-školní areál, face-to-tvář MBA programy. Prostřednictvím pravidelných interakce s potřebnými znalostmi, profesory a spolužáky, kteří jsou zároveň zkušenými profesionály, bude on-line MBA na Florida State University vám pomůže přesunout do další úrovně osobně a profesionálně. To vše je možné i bez posílení nohou na akademické půdě.

Program Koncentrace


V závislosti na zájmu studentů MBA, tři koncentrace jsou k dispozici jako součást on-line program.

  • Real Estate Finance a analýza
  • Obecné MBA
  • Pohostinství správy

Koncentrace v Real Estate Finance a analýza


Poptávka po postgraduální vzdělání v oblasti nemovitostí dramaticky vzrostl v posledním desetiletí díky pokroku, k nimž došlo v oblasti nemovitostí finančních a investičních trhů. To zahrnuje větší zapojení institucí v oblasti komerčních nemovitostí investic a poskytování úvěrů, růstu v rámci sekuritizace nemovitostí vlastního kapitálu a dluhu aktiv na Wall Street (např. REIT, MBS, a CMBSs), a konsolidace regionálních reálných firem realitní služby do větších národních a mezinárodních subjektů.

Značné možnosti existují v rychle rostoucích na Floridě realitního trhu pro absolventy školení v oblasti komerčních nemovitostí finance a investice. Tak, navíc k mít přístup k nejlepším fakulty a nejvyšší kvality obsahu kurzů, naše Real Estate Soustředění v rámci on-line program MBA připravuje studenty vynikat v někdy-měnící se trh.

Obecné MBA


Pro ty studenty, kteří raději vzít paletu volitelných, obecné volba umožňuje flexibilitu udělat právě to. Na všech třech hřištích níže uvedené poskytne širší pohled na otázky týkající se budoucí MBA.

  • FIN 5515 - Investment Management a analýza
  • MAR 5409 - Business-to-Business Sales and Marketing
  • RMI 5136 - plánů zaměstnaneckých výhod

Koncentrace v pohostinství správě


Koncentrace v pohostinství správě poskytuje studentům řezání-hrana aplikací pro dnešní průmysl. On-line MBA pohostinství zákon Kurz je zaměřen na zaměstnání a konflikty typické vedení nástrahy, které tak často vedou k soudním sporům. On-line marketing MBA pohostinnost kurzu je zaměřena na strategický marketing v tomto stále více konkurenčním a technologicky orientovaných podniků. On-line MBA pohostinnost proveditelnosti Kurz je určen pro výuku studentů o příslušné analýzy použité při vývoji a získávání podniky v oblasti pohostinství.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
46,416 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Tallahassee, Florida
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Tallahassee, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu