Online MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Online MBA

100% online MBA akreditovaná University of Birmingham University of Birmingham, navržená pro odhodlané profesionály s prozíravými zkušenostmi s nejméně tříletými zkušenostmi s řízením, kombinuje jak kvalitu s flexibilitou.

Poskytuje 100% on-line, umožňuje studentům mít možnost seznámit se s nejnovějšími kritickými obchodními dovednostmi, operačními principy a technikami řízení spolu s jejich prací - a dát učení testu v reálném čase pro větší úspěch na pracovišti.

„Netrvalo dlouho, než jsem dospěl k závěru, že univerzita v Birminghamu je pro mě tou správnou volbou kvůli pověsti akademiků, světového žebříčku a výzkumných úspěchů. Byl jsem přesvědčen, že během svého přechodu a transformace do světa podnikání budu potřebnou podporu, “dodává Kathirvel Balakrishnan, Online MBA.

Od samého počátku budete mít přístup k poradenství v oblasti zaměstnanosti a individuálnímu koučování, abyste potvrdili své cíle a pomohli vám tak ještě více zvýšit vaši kariéru. Vylepšete své praktické znalosti a vykonejte na nejvyšší úrovni v globálním řízení podniků.

Pokud jste zcela nové zásady globálního podnikání, nebo pokud hledáte pro posílení své kariéry na pozici na úrovni managementu, můžete mít zájem o AMBA akreditované Online MSc International Business.

Zjistit více

Uvědomte si své obchodní ambice

Program je vyučován odborníky, kteří nabízejí rozmanité mezinárodní zkušenosti a poskytují komplexní pohled na dnešní globální obchodní výzvy. Ať už hledáte pokrok ve své současné roli nebo se postavíte do vlastního podnikání, vyplněním online MBA získáte dovednosti a sebevědomí, které potřebujete, abyste měli větší dopad ve světě podnikání.

Přehled modulu:

Studium Online MBA trvá přibližně 2,5 roku. Jedná se o 180 kreditový program (včetně dizertační práce o 60 kreditech).

Rok jeden základní moduly - kredity

 • Marketing - 10
 • Operační management - 10
 • Mezinárodní obchod - 10
 • Účetnictví a finance - 10
 • Organizační chování a řízení lidských zdrojů - 10
 • Strategie - 10

Dva moduly - kredity

 • Ekonomika a hospodářská politika pro podnikání * nebo řízení operací - 10
 • Kritická integrace do managementu * nebo marketingová strategie - 10
 • Ekonomika a hospodářská politika pro podnikání * nebo řízení změn - 10 * \ t
 • Podnikání a inovace * nebo Corporate Finance - 10
 • Kritická integrace do řízení * nebo pokročilé strategie - 10
 • Podnikání a inovace * nebo Podnikání ve společnosti - 10

* Nabízíme opakované moduly, které umožňují větší flexibilitu

Roční disertační práce - kredity

 • Disertační práce - 60

„S každým novým modulem jste povzbuzováni k tomu, abyste se dostali k novým výzvám v jiné a vysoce relevantní oblasti, a vytvořili tak zaokrouhlenější a úspěšnější verzi svého profesionálního já. Pokud chcete urychlit svou kariéru, doporučuji důkladně doporučit. “Harriet Jeckells, Online MBA.

Pokud jste zcela nové zásady globálního podnikání, nebo pokud hledáte pro posílení své kariéry na pozici na úrovni managementu, můžete mít zájem o AMBA akreditované Online MSc International Business.

Online MBA University of Birmingham byla navržena speciálně pro manažery, kteří již pracují v podnikání a snaží se posílit své porozumění v prostředí světové třídy.

Zjistit více

Existují tři příjmy ročně. Studenti se mohou připojit k programu v březnu, červnu nebo říjnu.

Aby byli žadatelé přijati na online MBA, měli by mít:

 • Nejméně vyšší stupeň druhého stupně nebo postgraduální diplom z britské univerzity
 • 3.5 GPA
 • Dvě odkazy
 • Prohlášení o účelu
 • Minimálně tříletá odborná praxe na úrovni managementu

Pro zahraniční studenty platí standardní požadavky na anglický jazyk. Musíte mít IELTS 6.5 s minimálně 6,0 v libovolném pásmu.

Pokud nemáte tříletou odbornou praxi na úrovni řízení, můžete se zajímat o AMBA akreditované Online MSc International Business.

Pro podrobnější informace o cenách a možnostech, které jsou k dispozici, si vyžádejte informace a člen přijímacího týmu vás bude kontaktovat a projedná vaše dotazy.

Zjistit více

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Čtěte více

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Méně

Akreditace