Online MBA v oblasti udržitelného cestovního ruchu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

116209_BBASHMdistinctions.jpg

Je určen pro všechny profesionály v korporacích, neziskových organizacích a vládních agenturách, kteří požadují znalosti a praxi udržitelnosti.

Budete mít možnost naučit se nejinovativnější osvědčené postupy v oblasti udržitelného cestovního ruchu a odpovědného řízení hotelů.

Zlepšíte své vedení a podnikatelské dovednosti tím, že budete řešit výzvy související s udržitelností a současně budete mít přednost turistických zařízení a správu chráněných oblastí.

Zážitkové tábory a projekty zaměřené na praxi budou vedeny akademickými pracovníky a odborníky. Tyto projekty jsou součástí inovativní metodiky výuky společnosti SUMAS, která zahrnuje videokonference s předními řečníky v organizacích a prezentace firem ve společnosti. Tyto aktivity nejen podporují sdílení znalostí, ale také poskytují cenné příležitosti pro vytváření sítí s cílem posílit váš rozvoj kariéry.

Studenti SUMAS si mohou zvolit druhý ročník volitelného studia a účastnit se stáže v korporaci nebo mezinárodní organizaci.

116207_49.jpg

Organizace programu

Délka: Od 18 měsíců do 3 let, v závislosti na Vámi zvoleném platebním plánu.

Obsah: 9 základních modulů a 5 hlavních kurzů. Konečný kámen.

Datum zahájení: leden, duben, červenec a říjen.

Flexibilita: Zúčastněte se svých tříd z domova, práce nebo kdekoli jste.

Požadavky na programy MBA:

Naše univerzita vítá přihlášky studentů, kteří úspěšně ukončili bakalářský titul. Jakmile se přihlásíte, náš přijímací tým bude v kontaktu s Vámi pro další požadavky.

  • Poplatek za podání žádosti 200CHF.
  • Fotokopie platného pasu nebo průkazu totožnosti.
  • Úřední ověřené přepisy a diplomy bakalářského studia s ověřeným překladem (pokud ne původně v angličtině).
  • CV / Resumé označující jak úplné vzdělání, tak veškeré pracovní zkušenosti v obráceném chronologickém pořadí.
  • Motivační dopis, který uvádí, proč chcete studovat ve Švýcarsku na Sustainability Management School .
  • Pokud nejste rodilý mluvčí angličtiny nebo jste poslední 3 roky nestudovali v anglicky vyučované škole nebo v anglickém prostředí.
  • Dvě pasové fotografie.

116217_OnlineMBAtestimonials01.jpg

ONLINE Programové náklady

  • Nenávratný poplatek za podání žádosti - 200 CHF.
  • Platba předem: 16 170 CHF.

Flexibilní možnosti platby naleznete na našich webových stránkách.

SUMAS v současné době nenabízí žádné stipendijní programy ani granty.

Zážitkové tábory

Naše zážitkové tábory z celého světa pomohou zvýšit vaše povědomí o udržitelném životě a umožní vám vytvořit praktická řešení environmentálních problémů.

GNH (Gross Happiness) - Bhútán

Seznamte se s jedinečným výhledem Bhútánu na udržitelnost a holistické štěstí a zároveň si vychutnejte malebnou krajinu této jedinečné země.

Ekoturistika - Island

Přednášky o rostoucím trendu ekoturistiky v zemi ao návštěvách jejich předních touroperátorů, aby zjistili, jak Island dnes vede udržitelný cestovní ruch.

Ochrana přírody - Kostarika

Objevte ochranu přírody z první ruky v Kostarice a zjistěte, jak tato svěží středoamerická země denně bojuje s otázkami ochrany přírody.

116206_40.jpg

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Čtěte více

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Méně
Žláza , Švýcarsko online , Milán + 2 Více Méně