Online MBA v inovační vedení a poradenství - York St John University (UK)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

York Business School MBA inovace, vedení a poradenství je dynamický program, který se zaměřuje na rozvoj praktických dovedností, které vám umožní vést změny ve vaší organizaci, rozvíjet dovednosti jako podnikatel a přinášet inovace. Program je určen k vývoji nástrojů a vodcovských dovedností potřebných pro úspěšné řízení inovačních projektů a programů a získání dovedností v širokém spektru kreativních a inovačních procesů a technik. Tento program vás zajímá, pokud jste profesionální kariérní pracovník, který si přeje rozvíjet své dovednosti v oblasti inovací a změn, nebo v současné době podporujete inovace a změny na pracovišti nebo v komunitě.

Celkovým cílem programu je umožnit vám rozvíjet své kritické chápání problémů týkajících se vedoucí inovací, změn a poradenství, abyste mohli zvýšit své vedoucí schopnosti a rozvíjet udržitelný individuální a organizační potenciál. Program sdružuje relevantní současnou akademickou teorii a výzkum s praktickým chápáním činností v rámci organizací. Budete zkoumat problémy, které mají významný dopad na organizace tím, že budete pracovat s ostatními a stavíte na jejich zkušenostech i na své vlastní.

Program nabízí příležitosti pro spolupráci s dalšími představiteli a potenciálními představiteli inovací a změn. Toto bude rozvíjeno tak, že vám umožní sdílet znalosti, vztahovat je k teoriím vyvinutým z příslušného výzkumu a učení praktickou aplikací.

Hodně z učení se rozvíjí prostřednictvím založení společných učebních komunit účastníků programu a učitelů - a stanete se součástí této komunity učení. Vaše porozumění se rozvíjí kolem klíčových dovedností, procesů a postupů vedení, inovací a poradenství. Řešení skutečných problémů jsou navržena, diskutována a analyzována v rámci učební komunity s podporou učitelů a spolužáků.

Program je mezinárodní v jeho designu a zabývá se tématy na mezinárodním základě. Mnoho různých kulturních kontextů se využívá k tomu, aby pomohlo poskytnout podmínky pro diskusi. Tento program poskytuje příležitosti k rozvoji globálních sítí jak prakticky tak i prostřednictvím rezidenční činnosti, která vytváří prostředí pro interkulturní vzájemné učení.

Po dokončení programu budete schopni kriticky zhodnotit celou řadu teorií a modelů týkajících se organizací, vedení, inovací a změn a poradit se s těmito skutečnostmi a používat je v reálných situacích, abyste informovali o svém rozhodování. Síť, kterou vyvinete po celou dobu trvání programu, zůstává nadále podporující a silnou komunitou postgraduálního studia.

Většina programu je dodávána online, ale v rámci modulu Capstone Project musíte navštívit 5-denní bydlení v Yorku nebo v Curychu. Je to vynikající příležitost ke spolupráci s dalšími odborníky, sdílení učení a porozumění a budování globálních vztahů, spolu s učením o tom, jak provádět akademický výzkum, který by vám pomohl při dokončení projektu.

Doba trvání

Minimálně 12 měsíců, maximálně 3 roky.

způsob doručení

Většinou on-line prostřednictvím OnlineCampus (interaktivního on-line učebního prostředí) s intenzivní třídou diskuse a spolupráce plus jeden týden povinné bydliště. Rezidence se koná na dvou místech, na Robert Kennedy College v Robert Kennedy College v Curychu a na univerzitě v Yorkském St John v Yorku, oba jsou vyučováni fakultou York St John University.

Místa

Počet míst na jeden termín je přísně omezen na 60.

Podmínky

Čtyři termíny za rok (zima, jaro, léto a podzim).

Školné

13 000 CHF (švýcarské franky). Tento poplatek zahrnuje přístup k knihovnám, přístup na InternetCampus, poplatky za absolvování studia a poplatky za zápis do univerzity. Poplatky jsou splatné bezúročně. Poplatky jsou za celý program a zahrnují všechny kurzy, stejně jako dohled nad závěrečnou disertací. Náklady na bydlení, jako jsou letenky a ubytování, plus školné ve výši 2 000 CHF (švýcarské franky) za pobyt a některé učebnice, které budete potřebovat pro kurz, nejsou zahrnuty do těchto poplatků.

Akreditace a uznávání

Tento program je nabízen v exkluzivním partnerství s York St John University. Po úspěšném absolvování studia na Robert Kennedy College získáte titul z York St John University, který je řádně akreditován britskou vládou. Státní univerzita York St John je uznávána po celém světě.

Můžete si ověřit naše exkluzivní partnerství s York St John University zde .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Čtěte více

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Méně
Curych , Švýcarsko online , York , Salford , UK Online , Město Carlisle + 5 Více Méně