Online MBA v Udržitelné Hospitality

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

116209_BBASHMdistinctions.jpg

Tento program zaměřený na jeden z nejrychleji rostoucích odvětví světa poskytuje praktický přístup k udržitelné pohostinnosti a posunu požadavků od svědomitých cestujících!

Inovativní, praktické a přizpůsobené reálnému světu, on-line MBA v Sustainable Hospitality Management má za cíl mít dopad na vaši budoucí kariéru v tomto živém průmyslu. Dodává ji vynikající fakulta z oboru s významnými zkušenostmi v oblasti udržitelných projektů a obchodní strategie zaměřené na pohostinnost.

Studenti SUMAS jsou neustále zapojeni do projektů orientovaných na praxi, které řídí akademici, konzultanti a odborníci. Tyto projekty jsou součástí inovativní metodiky výuky SUMAS, která zahrnuje videokonference s předními řečníky v organizacích a firemní firemní prezentace. Tyto aktivity nejenže podporují sdílení znalostí, ale také poskytují cenné příležitosti pro vytváření sítí pro posílení vašeho kariérního rozvoje. Studenti SUMAS si mohou vybrat druhý volitelný ročník a absolvovat stáž v korporaci nebo mezinárodní organizaci.

116207_49.jpg

Organizace programu

Délka: Od 18 měsíců do 3 let, v závislosti na Vámi zvoleném platebním plánu.

Obsah: 9 základních modulů a 5 hlavních kurzů. Konečný kámen.

Datum zahájení: leden, duben, červenec a říjen.

Flexibilita: Zúčastněte se svých tříd z domova, práce nebo kdekoli jste.

Požadavky na programy MBA:

Naše univerzita vítá přihlášky studentů, kteří úspěšně ukončili bakalářský titul. Jakmile se přihlásíte, náš přijímací tým bude v kontaktu s Vámi pro další požadavky.

  • Poplatek za podání žádosti 200CHF.
  • Fotokopie platného pasu nebo průkazu totožnosti.
  • Úřední ověřené přepisy a diplomy bakalářského studia s ověřeným překladem (pokud ne původně v angličtině).
  • CV / Resumé označující jak úplné vzdělání, tak veškeré pracovní zkušenosti v obráceném chronologickém pořadí.
  • Motivační dopis, který uvádí, proč chcete studovat ve Švýcarsku na Sustainability Management School .
  • Pokud nejste rodilý mluvčí angličtiny nebo jste poslední 3 roky nestudovali v anglicky vyučované škole nebo v anglickém prostředí.
  • Dvě pasové fotografie.116217_OnlineMBAtestimonials01.jpg

Programové náklady na absolventy

  • Nenávratný poplatek za podání žádosti - 200 CHF.
  • Flexibilní možnosti platby naleznete na našich webových stránkách.

SUMAS v současné době nenabízí žádné stipendijní programy ani granty.

Zážitkové tábory

Naše zážitkové tábory z celého světa pomohou zvýšit vaše povědomí o udržitelném životě a umožní vám vytvořit praktická řešení environmentálních problémů.

GNH (Hrubé národní štěstí)

Bhútán

Seznamte se s jedinečným výhledem Bhútánu na udržitelnost a holistické štěstí a zároveň si vychutnejte malebnou krajinu této jedinečné země.

Ekoturistika

Island

Přednášky o rostoucím trendu ekoturistiky v zemi ao návštěvách jejich předních touroperátorů, aby zjistili, jak Island dnes vede udržitelný cestovní ruch.

Ochrana přírody

Kostarika

Objevte ochranu přírody z první ruky v Kostarice a zjistěte, jak tato svěží středoamerická země denně bojuje s otázkami ochrany přírody.

116206_40.jpg

Poslední aktualizace Červen 2019

Informace o škole

Proč Sustainability Management School? Cílem Sumas je vychovávat společensky odpovědné globální rozhodovací pravomocí z budoucnosti, kteří budou dělat skutečný rozdíl ve světě. Jejím cílem je dodávat ... Čtěte více