Online MBA právní vedení - University of Cumbria (UK)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

MBA se etablovala jako vysoce uznávaná a respektovaná postgraduální kvalifikace, která kandidátovi nabízí hluboké porozumění obchodním praktikám spolu s dovednostmi v provozním řízení, vedení týmu a strategickém plánování. Takový multidisciplinární přístup k aplikaci práva by poskytl impozantní výhodu ve vztahu ke klientovi. MBA Legal Leadership se snaží poskytnout studentům dovednosti v oblasti komerčního povědomí a obchodních znalostí, aby mohli vést moderní advokátní kancelář nebo oddělení, a to rozšířením klasického MBA o moduly udržitelného financování, digitálního marketingu a právního vedení.

Tento program vám umožní znovu nabudit vaši kariéru tím, že se naučíte řadu praktických konceptů, které můžete okamžitě použít k řešení náročných situací. Jedinečným aspektem programu je možnost učit se prostřednictvím aplikovaných skutečných případových studií, které zvýší vaše dovednosti v oblasti řešení problémů a tím maximalizují váš kariérní potenciál.

Programy MBA mají z mezinárodního hlediska velký prospěch z náboru studentů z celého světa a vycházejí z dobře kvalifikovaných učitelů v oboru.

Učte se na přední švýcarské soukromé vysoké škole a absolvujte se studenty z více než 130 různých zemí a z University of Cumbria .

Doba trvání

Minimálně 12 měsíců, maximálně 5 let.

Obrys programu

Tento program byl navržen tak, aby flexibilně splňoval cíle online MBA, a lze jej přizpůsobit individuálním preferencím každého studenta. MBA vyžaduje, abyste absolvovali šest kurzů plus závěrečnou disertační práci. Program se skládá z následujících modulů:

Úvodní

Bez úvěru

Indukce

Toto je první modul programu, který poskytuje orientaci na kurz a styl učení online.

Nepřináší kredity a studenti se vyzývají, aby prošli materiály v tomto modulu vlastním tempem a zvykli si na online médium.Stupeň 1

120 kreditů - šest vyučovaných modulů

Povinný

  • Organizační chování
  • Udržitelné finance
  • Digitální marketing
  • Právní vedení
  • Základy řízení rizik
  • Strategické řízeníStupeň 2

60 kreditů - samostatná disertační práce

Disertační práce

Jako výstupní kvalifikace se postgraduální certifikát v oboru Business Administration uděluje kandidátům, kteří absolvovali 60 kreditů (tři moduly), zatímco postgraduální diplom v oboru Business Administration se uděluje kandidátům, kteří absolvovali 120 kreditů (šest modulů), ale nebyli schopni dokončit disertační práci.

Studenti, kteří dosáhnou celých 180 kreditů a úspěšně dokončili disertační práci, odejdou s oceněním Master of Business Administration (MBA).

Podmínky

Čtyři termíny za rok (zima, jaro, léto a podzim).

Celosvětové rozpoznávání

Programy MBA University of Cumbria nabízené online v exkluzivním partnerství s Robert Kennedy College jsou uznávány po celém světě. Po ukončení studia na Robert Kennedy College získáte titul z University of Cumbria. Univerzita Cumbria obdržela titul univerzity a udělující tituly, od Nej čestnější rady Nejvyššího tajemníka Jejího Veličenstva. Je plně uznána britskou vládou a je řádně uvedena na seznamu britských ministerstev pro podnikání, inovace a dovednosti uznávaných britských institucí poskytujících ocenění.

Získejte více informací o online právním vedení MBA!

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Čtěte více

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Méně
Curych , Švýcarsko online , York , Salford , UK Online , Město Carlisle + 5 Více Méně