Přečtěte si oficiální popis

UMass Amherst Isenberg School of Management Professional Part-time MBA program je praktický vzdělávací program, který poskytuje up-to-data znalostí a dovedností pro dnešní složité podnikatelské prostředí. Naše část-čas a on-line MBA programy jsou ideální pro jednotlivce v kariéře přechodu nebo kteří hledají získat další dovednosti, které předem ve své organizaci.


Efektivní
Part-time MBA Professional je 12-kurs, 37-úvěrový program, který je akreditován na nejvyšší úrovni AACSB.


Zatímco studenti mají maximálně čtyři roky k dokončení stupně, zjistíme, že studenti pracující na plný úvazek jsou typicky dokončení Part-time MBA program Professional ve 2 - 2,5 roku.


Flexibilní
Kurzy jsou nabízeny ve třech živých satelitní místech Massachusetts areálu: večery v Holyoke nebo Shrewsbury, víkendy v Pittsfield nebo on-line - kdykoliv. Studenti zapsaní v Part-time MBA program může trvat kurzy na všech satelitních areálu, stejně jako on-line. Celý vzdělávací program je nabízen online každý jaro, léto, podzim a semestr. Neexistuje žádný kampus požadavek sídla, takže si dokončení celého programu z jakéhokoliv místa na světě.


Self-chodil po
Studenti si mohou vzít tolik nebo jako nemnoho hřišť jak chtějí v daném semestru. Základní kurzy, stejně jako některé volitelné předměty jsou nabízeny během podzimu, na jaře a letní semestr. Během zrychleného zimního zasedání jsou nabízeny pouze volitelných předmětů.


Isenberg fakulty a Part-time MBA program Professional
Kdo učí studenty Part-time MBA program Professional? Stejné světoznámý Isenberg fakulty, kteří vyučují v na plný úvazek pobytu na MBA program také učí v Part-time MBA program Professional - živé a online. Tento rozdíl je podstatný faktor v našem on-line program je celostátně uznávaných.


Naše Part-time MBA program Professional je určen pro naše absolventy být:


Manažeři, kteří rozumějí technické, funkční, a specializované oblasti podnikání v rámci jejich organizací;


Integrátory, kteří kombinují strategii s obchodními teorie, praxe a nových myšlenek;


Lídři efektivního řízení týmů, zda v zisku nebo ne-pro-ziskové svět.Doba trvání


2 roky.
This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date