Online kurz: Lineární modelování

Všeobecné informace

Popis programu

Tento kurz přináší dovednosti v lineárním nebo strukturálním modelování, které je nutné řešit strukturální problémy, z nichž můžete vyvíjet modely konečných prvků (FE) pro praktické aplikace. Učí také, jak lze výsledky správně interpretovat. Kurz využívá balíček s otevřeným zdrojem FE v sérii týdenních praktických zasedání, kde jsou modely sestaveny z hlediska problémů se vzorkem a výsledky jsou validovány proti zjednodušeným analytickým modelům nebo otevřené literatuře.

Většina profesionálů v mnoha oborech strojírenství bude mít prospěch tím, že přidá FEM ke své dovednosti. Schopnost rozvíjet dovednosti modelování pod dohledem v nekritickém prostředí znamená, že dovednosti a techniky mohou být získány logicky, postupně.


Hlavní témata kurzu:

  • Metoda konečných prvků
  • lineární statická analýza
  • formulace konečných prvků
  • modelování konečných prvků pomocí komerčního softwaru
  • rovinné napětí / napětí


V tomto kurzu získáte:

  • Silné teoretické porozumění FEM
  • Aplikace FEM na praktické technické problémy
  • Efektivní modelovací techniky
  • Pochopení důležitosti ověření a validace

Cvičení a úkoly se provádějí buď pomocí Abaqus nebo Patran / Nastran (podle Vašeho přání). Po dokončení tohoto kurzu nebo pokud máte dostatečné zkušenosti se stresovými / strukturálními analýzami, můžete se rozhodnout pro nelineární modelování druhého kurzu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning tha ... Čtěte více

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning that allow you to benefit from what we have to offer. Since 2013, TU Delft decided that online learning programs were the best way to share its knowledge with people around the world. Wherever you live, and whatever your goals and ambitions may be, our diverse portfolio of courses will suit your needs. Our course portfolio offers great value, and helps you to stay on top of your game, whether you are looking to change career, broaden your skillset, or acquire further academic qualifications. Méně
Delft , Nizozemsko online + 1 Více Méně