Online Graduate Certifikát Business Administration (Global)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

 • Délka kurzu: 8 měsíců na částečný úvazek *
 • Poplatek za kurz: 3 188 USD za předmět. FEE-HELP je k dispozici.
 • Období studia: leden, březen, květen, červenec, září, říjen
 • Předměty předmětu: 4

* Doba trvání závisí na Uznání předchozího učení

Staňte se efektivním lídrem s globální perspektivou

Způsob, jakým svět vede podnikání, se mění. James Cook University (JCU) je on-line Graduate Certificate of Business Administration je navržen tak, aby vám pomohl zvládnout nejistotu a využít nové příležitosti v globalizované ekonomice.

Pokryjete klíčové koncepce vedení, tento kurz vás připraví na příležitosti a výzvy globálních trhů. Poskytuje také ideální Pathway do globálního MBA stupně.

Vstupní požadavky

 • Dokončení bakalářského titulu v příbuzné disciplíně a dvouleté obchodní zkušenosti; nebo
 • Dokončení diplomu o vyznamenání v každé disciplíně a dvouleté obchodní zkušenosti; nebo
 • Čtyři (4) roky obchodní zkušenosti v manažerské roli * ke spokojenosti koordinátora kurzu; nebo
 • Další kvalifikace nebo praktická zkušenost uznaná děkanem, kolegiem obchodního práva a správou jako výše uvedená.

Žadatelé, kteří nejsou anglicky mluvící, musí splňovat požadavky na znalost anglického jazyka v pásmu 2 - Rozvrh II přijímacích politik JCU.

* Uchazeči musí mít minimálně čtyři roky na plný úvazek rovnocennou odbornou pracovní praxi v oblasti řízení, vedení nebo dohledu v podnikatelském prostředí nebo být způsobilí pro získání statusu člena v příslušné profesní organizaci. Studenti budou mít prokazatelné efektivní manažerské zkušenosti týkající se organizačního chování, podnikání, strategie, marketingu, ekonomie, komunikace a řízení lidí.

Uznávání předchozího učení (RPL)

Délka vašeho kurzu závisí na vašich předchozích úrovních vzdělání a vaší práci. To by mohlo snížit počet předmětů, které studujete, abyste získali certifikát absolventa. Zavolejte náš tým pro zápis a diskutujte o svých možnostech.

Co budete studovat

Chcete-li dokončit on-line Graduate Certificate v Business Administration , budete studovat čtyři předměty. Tyto subjekty jsou také součástí globální MBA, pokud se rozhodnete pokračovat v magisterském studiu.

Každý předmět běží po dobu sedmi týdnů, se šestimi ročními zápisy za rok.

 • Analýza dat a modelování rozhodování
 • Podnikové finance
 • Vedení a dovednosti vedení
 • Korporační strategie

Vychutnejte si globální zážitek

Pokud se rozhodnete pokračovat v absolventském nebo magisterském studiu, můžete se rozhodnout zúčastnit týdenního projektu Integrated Global Capstone v areálu JCU v Singapuru, Orpheus Island nebo Daintree Rainforest u Cairns, Austrálie.

Tento závěrečný předmět bude také k dispozici v online formátu pro ty, kteří nemohou cestovat.

Struktura kurzu

Graduate Certificate in Business Administration je 'vnořená kvalifikace' v rámci Master of Business Administration (MBA). To je díl 12-předmět MBA, spolu s absolventem diplomová kvalifikační úroveň.

Po dokončení postgraduálního certifikátu, můžete buď ukončit kurz nebo pokračovat ve studiu na postgraduální diplom v oboru Business Administration, nebo na MBA.

100% online a flexibilní

Naše kurzy jsou dodávány 100% online na libovolném zařízení. Udržujte pracovní, rodinné a další závazky bez potíží s pevným rozvrhem.

Nabízíme šest studijních období po celý kalendářní rok. To znamená, že se můžete přihlásit až do šesti předmětů a dokončit online absolventský certifikát za kratší dobu. Tato inovativní online struktura vám umožní soustředit se na jeden předmět najednou a dokončit postgraduální kvalifikaci před většinou ostatních univerzitních programů.

Příležitost spojit se s akademickými pracovníky a spolužáky - bez ohledu na umístění - znamená vybudovat profesionální síť bez nutnosti opustit váš domov nebo kancelář.

Dodávka na míru

Na JCU jsme hrdí na to, že nabízíme kurzy online, které jsou přizpůsobeny potřebám studentů na částečný úvazek. Vedené specializovaným výukovým týmem pro výuku, jsou všechny kurzy vytvořeny s ohledem na studenty online.

Každý předmět je postaven v interaktivním online prostředí LearnJCU, kde se můžete aktivně zapojit do výuky, hodnocení a zdrojů.

Vyhrazená podpora pro váš úspěch

Usilujeme o vytvoření prostředí, které vám umožní uspět. Tím, že omezujeme velikost tříd na pouhých 25 studentů, naši učitelé mají dost času na to, aby vám poskytli plnou pozornost a podporu.

Kromě akademické podpory poskytované vaším koordinátorem a lektorem předmětu obdržíte individuální podporu od studentského poradce pro úspěch. Váš poradce pro úspěch studentů vám může pomoci s neakademickým poradenstvím, ať už je to nalezení správných zdrojů nebo udržení motivace v průběhu celého kurzu.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Čtěte více

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Méně
Douglas , Brisbane , Smithfield + 2 Více Méně