Online Graduate Certificate of Data Science

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

 • Délka kurzu: 8 měsíců na částečný úvazek
 • Kurz Poplatky: 3 300 dolarů za předmět. FEE-HELP je k dispozici.
 • Studijní období: Jan, Mar, květen, červen, září, říjen
 • Předměty předmětu: 4

Úvod do kurzu

Podíváte-li se na to, abyste přijali revoluci v oblasti vědy o datovém systému jako součást své specifikace práce nebo jste svou kariéru řídili zcela novým směrem?

Organizace všech pruhů nadále rozpoznávají a zkoumají pohledy a výhody spojené s rozsáhlou analýzou prvotních dat. Globální obchodní a výzkumná odvětví nabízejí bohatou příležitost profesionálům, kteří chápou aplikace analýzy dat prostřednictvím kariérního růstu, vytváření nových rolí a náboru.

James Cook University on-line Graduate Certificate of Data Science je rychlý způsob, jak získat základní znalosti, které potřebujete k maximalizaci příležitostí ve světě řízeném daty.

Poskytované odbornými pedagogy s hlubokými vědeckými znalostmi a zkušenostmi z reálného průmyslu vám studijní program poskytne aktuální znalosti, které budou katalyzátorem mnoha nových profesních příležitostí.

Zrychlený model učení vám umožní dokončit tento kurz za pouhých osm měsíců. Nastavte se na správné cestě s odbornou znalostí v oblasti datových věd, které jste získali v době a rychlosti, která vyhovuje vašemu plánu.

 • Zrychlit studium: Využijte zrychlenou, intenzivní strukturu učení. Studujte jeden předmět najednou v průběhu sedmi týdnů a dokončete svou kvalifikaci za méně než jeden rok.
 • Kvalifikace, které počítá: Využijte svého úspěchu s postgraduální kvalifikací, která pomáhá pohánět váš vstup do velké datové sféry.
 • Přístupová studie online 24/7: Rychlejší kariéru s 100% online studiem. Vyrovnejte svůj kurz kolem práce a rodiny - kdekoli a kdykoli vám to vyhovuje.

Vstupní požadavky

Osvědčení o absolventovi datové vědy JCU vítá žádosti studentů, kteří jsou schopni splnit následující kritéria:

 • Bakalářský titul plus středoškolská matematika středního stupně (základní algebra a diferenciální počet) *; nebo alespoň pět let relevantních pracovních zkušeností (vysoká schopnost matematiky)
 • Žadatelé, kteří nejsou anglicky mluvící, musí splňovat požadavky na znalost anglického jazyka v pásmu 2 - Rozvrh II přijímacích politik JCU.

* JCU nabízí zadaný online matematický předmět, který může být dokončen před aplikací, pokud v současné době nesplňujete požadovanou matematickou úroveň.

Co budete studovat

Interdisciplinární přístup znamená, že získáte příslušné znalosti z matematiky, informačních technologií a obchodních domén, které jsou poskytovány akademickými pracovníky s rozsáhlými zkušenostmi ve výzkumu a podnikání.

Budete studovat následující čtyři předměty:

Absolvent předmětů certifikátu

 • Základy datové vědy
 • Statistické metody pro datovou vědu
 • Vizualizace dat
 • Databázové systémy

Posouzení

Hodnocení zahrnuje kombinaci kurzů, úkolů a on-line zkoušek. Studenti obdrží pravidelnou zpětnou vazbu o svém pokroku prostřednictvím on-line fór a individuálních konzultací s akademickými pracovníky.

JCU Graduate Certificate v oboru datové vědy zahrnuje předměty, které také tvoří součást magisterského magisterského oboru datové vědy a magisterského diplomu JCU pro datovou vědu. Tam je potenciál rozšířit své znalosti dále artikulovat do vyššího stupně, po dokončení Graduate Certificate.

Uznávání předchozího učení (RPL)

JCU si uvědomuje hodnotu minulého studia a skutečných zkušeností. Výjimky nebo kredity pro subjekty budou posuzovány případ od případu po předložení ověřitelné podpůrné dokumentace.

Můžete se obrátit na poradce pro zápis JCU, abyste diskutovali o vašich okolnostech a vypracovali studijní program na míru.

Personalizovaná podpora pro váš úspěch

Certifikát JCU Graduate in Data Science je 100% on-line kurz, podporovaný naším závazkem osobně podporovat a povzbuzovat vás po dobu své výukové cesty. S pravidelnými příležitostmi komunikovat s vrstevníky a akademickými pracovníky, učení se online s JCU je vždycky zájem.

Navíc, silné vazby společnosti JCU s průmyslovými a výzkumnými sektory znamenají, že budete mít příležitost rozšířit svou profesionální síť a prozkoumat nové možnosti kariéry, když pracujete na dokončení vaší kvalifikace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Čtěte více

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Méně
Austrálie online