Online Doctor of Business Administration (dba)

Apollos University

Popis programu

Read the Official Description

Online Doctor of Business Administration (dba)

Apollos University

Apollo University je, Katedra podnikového nabízí 100% on-line Doctor of Business Administration (DBA). Program je určen pro studenty s magisterský titul v oboru podnikání nebo příbuzném oboru. Doktor of Business Administration, které nabízí Apollo univerzity (DBA), studijní program byl navržen tak, aby podnikání profesionální s pokročilé znalosti a zvládnutí profese. DBA Studenti získají vhled do profesionálního výzkumu a jak nejlépe využívat a těžit z obrovské množství obchodních literatury jsou dnes k dispozici. Program umožňuje studentům navázat na své stanovených odborných znalostí a prokázat své znalosti z intelektuálních a teoretické základy managementu.

Online DBA je profesionální doktorský studijní program ve kterém studenti zvládnout a prokázat svou obchodní vedení zkušenosti. Učební plán je navržen tak, ve kterém studenti jsou schopni vyvinout pokročilé porozumění a znalost nástrojů a procesů potřebných k úspěchu jako přední společnosti v rámci globální obchodní aréně. DBA zálohy kariéru rozvíjet silné šéfy firem s prověřenou pozadí, které využívá individuální talent a zkušenosti. Nabídka online, program, využívají hojně obchodní průzkum, případové studie, a real-svět situacích. Capstone segment programu je disertační podnikatelského záměru (disertační práce). Tento projekt poskytuje studentům možnost rozšířit a prokázat své znalosti v oblasti své profese odborných znalostí.

AU DBA je koncipován jako 61 kreditní profesionální úrovni doktorského studijního programu. Potřebný doktorský projekt (disertační práce), je jedním z hlavních předmětů doktorské úrovni.

Cíle pro DBA programu je poskytnout studentovi se znalostmi a schopností:

 • Integrace a aplikovat akademické teorie, obchodní průzkum a osobní profesionální obchodní znalosti, zvýšit vedení a profesní růst.
 • Syntetizovat a aplikovat principy obchodní průzkum využití kvalitativních a kvantitativních metod na podporu informované rozhodování.
 • Vysvětlete a demonstrovat kritické myšlení a etické rozhodování jako organizační vedoucí.
 • Syntetizovat a aplikovat akademické teorie na problémy a příležitosti k podpoře efektivity a udržitelnému rozvoji.
 • Prokázat praktického kvalifikace jako vůdce v dnešní mezikulturní a / nebo globální obchodní organizace.
 • Analyzovat a vyhodnotit jak vnitřní, tak i vnější vlivy, které mají dopad na efektivitu organizace a prokázat vůdčí schopnosti podporovat a ovlivňovat pozitivní politická rozhodnutí využít těchto vlivů.
 • Předveďte řízení a vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace přes plánování, strategické rozhodování a zavádění procesů.
 • Předvést schopnosti při vytváření a zavádění nových obchodních modelů vysvětlit, předvídat, a zlepšovat výkonnost organizací.
 • Rozvíjet chápání hodnoty dalšího vzdělávání v akademickém a praktické prostředí.
 • Formulovat kariéry postupující znalosti a dovednosti jako vůdce a praktiky.

Stupeň a typ výzkumu Požadováno: doktorské studium

Mastery a použití kvantitativních a kvalitativních metod výzkumu v podnicích se týkají reálného světa případové studie a akademické výzkumné úkoly v průběhu dokončení hlavních osnov. Navíc, Doktorandi musí absolvovat projektu disertační práce, během níž musí provést významné přehled odborné literatury v konkrétní oblasti, vytvářet originální data pomocí kolekce akademické nebo průmyslová schválen dat nástroj, a analyzovat původní data pomocí techniky statistické analýzy.

Aplikovat

Vylepšete svou kariéru potenciál zapsat v této 100% on-Doctor of Business Administration (DBA). Můžete se dozvědět více o konkrétních podmínkách přijímacího řízení tím, že nás kontaktovat požádat o další informace. Ukončit své hledání pro 100% on-Doctor of Business Administration na univerzitě Apollo.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Great Falls, South Carolina
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - Great Falls, South Carolina
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu