Online BA (Hons) stupeň fotografie (nahoru nahoru)

Všeobecné informace

Popis programu

Tento doplňovací kurz vám umožní přístup k přísnému učení, které je Institut fotografie ve Falmouthu proslulý, aniž byste se museli zavázat k přísnému harmonogramu tříd nebo účastnit se kampusu.

souhrn

Cílem předmětu BA (Hons) Photography Top Up je:

 • Rozvíjet odborné praktické dovednosti v rámci fotografických a čočkových technologií, materiálů a procesů a znalosti, které umožní vynalézavé a progresivní praktické výsledky.
 • Prohloubí své intelektuální schopnosti a porozumění filozofickým, kulturním a ekonomickým kontextům a jejich vztahu k současné fotografické praxi a vizuální kultuře.
 • Zvyšte analytické dovednosti a kritické sebevědomí, které vám umožní kontextualizovat vaši praxi v různých formátech a řadě diváků.
 • Podporujte rozlišování při vytváření a řešení praktické práce a schopnost rozvíjet a rozvíjet praktický projekt po delší dobu.
 • Podporujte rozvoj řady přenositelných dovedností, včetně komunikačních dovedností, podnikání a nezávislého úsudku, abyste mohli po ukončení studia efektivně a profesionálně pracovat v řadě pracovních kontextu v celosvětovém měřítku.

Kombinovaný balíček BA (Hons) a Masters

Přihlaste se a u nás studujte své bakalářské a magisterské tituly a získáte garantovanou nabídku a místo pro magisterské studium a také úsporu 3 600 GBP (k dispozici pouze studentům, kteří obdrží 2: 1 nebo vyšší).

Pro koho je tento kurz?

Studenti budou mít zpravidla dvouletý nadací nebo kurz HND v příbuzných oborech a nyní hledají mezinárodní ocenění za vysokoškolské ocenění od předního oddělení fotografie.

BA (Hons) Photography (Top Up) hledá studenty, kteří jsou:

 • Zvídavý, nápaditý, vynalézavý a vynalézavý.
 • Závazek k týmové práci a učení od vrstevníků.
 • Odhodlána zlepšit kvalitu vlastních zkušeností a zkušeností ostatních.
 • Zavázaný k praktické práci, která přispívá ke společnosti, hospodářství a životnímu prostředí.

Tato kvalifikace vám poskytne příležitost získat přístup k celé řadě pracovních míst a profesí na postgraduální úrovni, a to buď doplněním tvůrců image v médiích a kreativních podnicích, nebo v různých průmyslových odvětvích.

Mnoho uchazečů již ví, že je pravděpodobné, že budou pokračovat ve studiu na magisterské úrovni, kde budou moci dále rozvíjet svou vášeň, znalosti a dovednosti. Těmto studentům můžeme garantovat nabídku i místo na naší vyhledávané MA fotografii za předpokladu, že obdržíte 2: 1.

Obsah kurzu

V prvním modulu budete seznámeni s klíčovými tématy a koncepty současné fotografie. Budete vyzváni, abyste experimentovali s řadou praktických a tvůrčích přístupů a vytvořili malý nezávislý projekt, který bude vyhodnocen na konci modulu.

Ve druhém modulu se seznámíte s řadou profesionálních kontextů současné fotografie. Kromě toho budete čerpat z praktické práce vytvořené během prvního modulu a vyvinout nezávislý praktický projekt, který bude jak kriticky informován, tak v souladu s příslušnými odbornými kontexty.

V závěrečném modulu budete dále rozšiřovat praktický projekt, který jste zahájili v předchozím modulu, nebo pracovat na jediném novém díle práce. Na konci modulu budete mít vytvořen rozsáhlý fotografický projekt, ideálně publikovatelného standardu.

Moduly jádra

 • Současné přístupy v praxi
 • Profesionální kontexty a rozvoj
 • Hlavní projekt

Hodnocení

Všechny praktické a písemné práce jsou předkládány a vyhodnocovány online. Poměr praxe k teorii je přibližně 60% praktické, 40% teorie.

 • Modul 1: portfolio praktické práce a reflexivní „kritický deník“.
 • Modul 2: portfolio praktické práce; a zprávu, která kriticky diskutuje o vaší fotografii ve vztahu k relevantním profesionálním souvislostem.
 • Modul 3: konečné portfolio projektů, kritický výzkumný věstník a kritický přehled praxe, který poskytne hloubkovou analýzu vašeho projektu.

Jak budete studovat

Můžete si vybrat:

 1. Studovat úplně online.
 2. Studujte online a zúčastněte se volitelných osobních událostí

Během roku budete mít příležitost zúčastnit se dvou osobních setkání. Data a umístění těchto akcí se budou každý rok lišit.

Cílem je doplnit vaše online učení, seznámit se s vašimi kolegy a akademickými pracovníky a prozkoumat témata týkající se vašeho kurzu. Mohou se časově shodovat s osobními událostmi pořádanými pro studenty MA Fotografie. Účast je důrazně podporována, ale není povinná.

Vstupní požadavky

Měl bys mít:

 • 240 kreditů na příbuzné téma, například od prvních 2 let v oboru, ukončeného nadačního titulu nebo HND.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině (minimální celkové skóre IELTS 6.0 s nejméně 5,5 v čtení, psaní, mluvení a poslechu nebo TOEFL IBT (internetový test) s minimem 88 celkem a nejméně 21 ve všech 4 složkách).
 • Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně a mohou nebo nemusí zahrnovat pohovor.

Pokud absolvujete 2: 1 nebo vyšší z BA BA, bude vám zaručena nabídka a místo, spolu s úsporou 3 600 GBP, pro naši MA MA.

Přijímáme také řadu rovnocenných uznávaných anglických jazykových kvalifikací. Uchazeči bez titulu nebo formální kvalifikace se stále vybízejí, aby se přihlásili.

Jak se přihlásit

 • Předložit online přihlášku.
 • Předložit kopie kvalifikací, certifikátů a přepisů.
 • Předložte digitální portfolio praxe, které demonstruje kvalitu vaší fotografické praxe a tvůrčího potenciálu. To může zahrnovat publikované práce, osobní projekty nebo práce na nedávném kurzu.

Pokud jsou místa k dispozici, mohou být zváženy pozdní aplikace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. Méně